Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni idą na wojnę z wyborczym śmietnikiem w Lublinie

Utworzony przez wyborca, 4 lutego 2014 r. o 06:06 Powrót do artykułu
Projekt ma jeden cel. Utrudnić życie konkurencji. Obecni radni już rozpoczęli kadencję wyborczą i ich portrety wiszą na bilbordach w mieście, robi to również prezydent. Zapewne powierzchnie reklamowe mają już dawno upatrzone, uzgodnione i zaklepane. Ci, którzy zdecydują się w ostatniej chwili nie będą mieli szans na reklamy w dobrych miejscach albo będą musieli płacić ogromne kwoty. Nie jestem zwolennikiem tego co dzieje się w trakcie kampanii oraz śmietnika, który po niej zostaje. Ale to co chcą zrobić razem z prezydentem nasi radni to nic innego jak: nieczysta gra i koszenie konkurencji na samym starcie a nawet jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem kampanii. A wszystko w imię porządku. Moja propozycja jest inna niech radni podejmą uchwałę by każdy z kandydatów do rady, na prezydenta również mógł wieszać plakaty i reklamy wyborcze tylko w miejscu zamieszkania. Przecież nie chcemy by decydowali o nas mieszkańcy innych miejscowości !    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt ma jeden cel. Utrudnić życie konkurencji. Obecni radni już rozpoczęli kadencję wyborczą i ich portrety wiszą na bilbordach w mieście, robi to również prezydent. Zapewne powierzchnie reklamowe mają już dawno upatrzone, uzgodnione i zaklepane. Ci, którzy zdecydują się w ostatniej chwili nie będą mieli szans na reklamy w dobrych miejscach albo będą musieli płacić ogromne kwoty. Nie jestem zwolennikiem tego co dzieje się w trakcie kampanii oraz śmietnika, który po niej zostaje. Ale to co chcą zrobić razem z prezydentem nasi radni to nic innego jak: nieczysta gra i koszenie konkurencji na samym starcie a nawet jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem kampanii. A wszystko w imię porządku. Moja propozycja jest inna niech radni podejmą uchwałę by każdy z kandydatów do rady, na prezydenta również mógł wieszać plakaty i reklamy wyborcze tylko w miejscu zamieszkania. Przecież nie chcemy by decydowali o nas mieszkańcy innych miejscowości !  
Jeśli chodzi ci o radnych na bilbordach to oni właśnie "wiszą" w swoich okręgach wyborczych. A mi się pomysł podoba. Później zawsze ale to zawsze nie ma kto sprzątać tego syfu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dobry pomysł, ale żeby był respektowany. Nikt nie ma ochoty oglądać przez kolejne miesiące plakatów wyborczych bo po wyborach to już nikt nie pamięta gdzie zostały powieszone. A służby porządkowe nie potrafią zlokalizować pobytu osoby z plakatu, aby wyegzekwować usunięcie śmieci powyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Panom Radnym naprawdę zależało na czystości miasta wprowadziliby wysoką karną opłatę za wszelkie nielegalne reklamy. Konsekwentnie egzekwowana sprawiłaby, że sporo bałaganu reklamowego zniknęłoby z krajobrazu miasta. A tak to tylko obłuda Panów z dawnego PIS, którzy idą po władzę. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla powyborczych śmieci! Podpisuję się pod tym obiema rękami. Mam nadzieję, że wszyscy radni będą za tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł, Zobaczymy kto będzie przeciw i ewentualnie rozliczymy z tego przy okazji wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto coś robi nie ma się czego bać wykoszeni będą tylko ci co są anonimowi bo.............. nic nie robią prócz ordynarnego nachalnego plakatowania ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólny Lublin - inicjatywa ok. Wreszcie może zostanie ograniczony ten bajzel na słupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto coś robi nie ma się czego bać wykoszeni będą tylko ci co są anonimowi bo.............. nic nie robią prócz ordynarnego nachalnego plakatowania ;-)
  masz racje! sam pomysł oceniam na plus, oby więcej takich pomysłów, napewno będzie mniej śmieci i sprzątania po wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zdjęcie z ulicy na której mieszkam w Lublinie faktycznie ,,plakatowy śmietnik ,, wyglada bardzo źle w całym mieście. Będę głosował za tym aby był zakaz wywieszania plakatów . Wybudowane nowe trakcje trolejbusowe na Jana Pawła II i wymiana słupów energetycznych na nowe służy dobru ogólnego a nie wieszaniu plakatów na drutach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać na zdjeciu i te plakaty wiszą nielegalnie na barierkach na przejściu dla pieszych zasłaniają je a tu jest przejście dla dzieci ze szkły. Czy to jest normalne pytam ? ! Śmietnik ogólny na kijach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! Pod moją szkołą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...