Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni Lublina zdecydowali: będzie most 700-lecia Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 o 12:34 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze po kiego jakiś przeklętych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I na to idą nasze pieniądze na diety radnych itp? Toż, to mógł sam prezydent na jednym posiedzeniu w kiblu wymyślić.
0
Bardzo dobra nazwa . Brawo Radni !!!
1
I bardzo dobrze!!!! Po co znowu mieszać w to różnych "bohaterów". Chociaż akurat ten zasługuje na szacun w przeciwieństwie do różnych lalków
0
przeklęty raczej jest dzień kiedy cie ojciec zrobił bałwanie
0
No to według standardów Unii Europejskiej nazwa mostu powinna brzmieć "most rotmistrza Witolda Pileckiego"... Przecież przeciw tej nazwie było 12 radnych, a przeciw "mostowi 700lecia Lublina" aż 13stu radnych??? Jak to było przy byłym płemierze... Kto jest przeciw? I Unia dokonała wyboru, jak za dawnych dobrych stalinowskich czasów. Wówczas wystarczyło spytać się, kto jest przeciw jedmomyślności ;)
0
Trochę na złość PIS-owi, choć akurat Pileckiemu takie uhonorowanie się należy. A na marginesie - wnioskodawcy to nieuki. W 2013 roku Pilecki został pośmiertnie mianowany do stopnia pułkownika. Ale może oni tego nie uznają. W końcu było to za PO.
0
żadna z powyższych, tym bardziej, że chodzi o 700 lat na prawie niemieckim, bo na polskim Lublin już wcześniej był miastem, licząc od pierwszej pisemnej wzmianki ma 819 lat, a zgodnie z informacją Długosza ponad 1200 lat
0
700-lecia była najlepsza
0
No nareszcie. Koniec wycierania sobie gęby Pileckim przez PiSowskich.
0
No nareszcie. Koniec wycierania sobie gęby Pileckim przez PiSowskich radnych.
0
rotmistrz Pilecki ma już ulicę w Lublinie, dublowanie nazw to nieporozumienie
0
pisowcy do roboty, marzy mi się tunel im Pileckiego pod Racaławickimi.... ale wiem czekacie aż będzie gotowy...
0
Patologia Obywatelska dała głos.
0
Brawo!
0
Przecież jest już ulica rotmistrza Pileckiego w Lublinie....ileż można.....
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
pisowcy do roboty, marzy mi się tunel im Pileckiego pod Racaławickimi.... ale wiem czekacie aż będzie gotowy...
Tak  wiemy  jak zmienimy prezydenta  to sie doczekamy tunelu pod Racławickimi im.Pileckiego i wiaduktu nad Głęboką im. Dekutowskiego "Zapory"
0
idealna nazwa w trakcie jubileuszu
0
To jest wycieranie sobie gęby Pileckim? Nazywając jego nazwiskiem most czy ulice? Lewactwo wy jesteście tak tępi, że naplułbym wam w twarz za tą głupotę!!! Żałuję że wasi rodzice was nie wydrapali! Jesteście skrajnie tępi!
0
Dlaczego nie nazwaliście mostu im. "Ch.... Polski Wschodniej" też pieknie ?
0
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: