Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni Lublina zdecydowali: będzie most 700-lecia Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze po kiego jakiś przeklętych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na to idą nasze pieniądze na diety radnych itp? Toż, to mógł sam prezydent na jednym posiedzeniu w kiblu wymyślić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra nazwa . Brawo Radni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!!!! Po co znowu mieszać w to różnych "bohaterów". Chociaż akurat ten zasługuje na szacun w przeciwieństwie do różnych lalków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeklęty raczej jest dzień kiedy cie ojciec zrobił bałwanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to według standardów Unii Europejskiej nazwa mostu powinna brzmieć "most rotmistrza Witolda Pileckiego"... Przecież przeciw tej nazwie było 12 radnych, a przeciw "mostowi 700lecia Lublina" aż 13stu radnych??? Jak to było przy byłym płemierze... Kto jest przeciw? I Unia dokonała wyboru, jak za dawnych dobrych stalinowskich czasów. Wówczas wystarczyło spytać się, kto jest przeciw jedmomyślności ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę na złość PIS-owi, choć akurat Pileckiemu takie uhonorowanie się należy. A na marginesie - wnioskodawcy to nieuki. W 2013 roku Pilecki został pośmiertnie mianowany do stopnia pułkownika. Ale może oni tego nie uznają. W końcu było to za PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna z powyższych, tym bardziej, że chodzi o 700 lat na prawie niemieckim, bo na polskim Lublin już wcześniej był miastem, licząc od pierwszej pisemnej wzmianki ma 819 lat, a zgodnie z informacją Długosza ponad 1200 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy do roboty, marzy mi się tunel im Pileckiego pod Racaławickimi.... ale wiem czekacie aż będzie gotowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia Obywatelska dała głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest już ulica rotmistrza Pileckiego w Lublinie....ileż można.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
pisowcy do roboty, marzy mi się tunel im Pileckiego pod Racaławickimi.... ale wiem czekacie aż będzie gotowy...
Tak  wiemy  jak zmienimy prezydenta  to sie doczekamy tunelu pod Racławickimi im.Pileckiego i wiaduktu nad Głęboką im. Dekutowskiego "Zapory"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idealna nazwa w trakcie jubileuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wycieranie sobie gęby Pileckim? Nazywając jego nazwiskiem most czy ulice? Lewactwo wy jesteście tak tępi, że naplułbym wam w twarz za tą głupotę!!! Żałuję że wasi rodzice was nie wydrapali! Jesteście skrajnie tępi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie nazwaliście mostu im. "Ch.... Polski Wschodniej" też pieknie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolegom sylwka pociekło po nogawkach.... będzie tu dziś wesoło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że w Lublinie życie jak w bajce skoro jest czas na takie g**ne tematy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni. Precz z Misiewicze mi z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiczenie pisiorów. Bezcenne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...