Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jaka miałby byc opina wydana przez pisioriw dla pisiorow??? Broni swoich koleszkow Tułajew!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z prawej strony widzimy prawidłowo odżywioną, pulchną i zdrową twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy teraz po co trafił poseł Tułajew do sejmu, zeby bronić swoich kumpli z PiSu, zamiast reprezentować nasz region! Opinia na zamówienia PiS-u nie jest żadna opinia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto czeka na opinię tego prawnika, co pozwolił na wynajem Wieniawskiej w budowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Chrześcijńscy " bolszewicy doszli do władzy i jak to bolszewicy plondrują , gwałcą i palą , czniąc to w imie Boże pod czujnym okiem naczelnika jarosława . Żenada !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z komentarzy wynika, że "DW" czytają już tylko ludzie ogranczeni iintelektualnie, co tłumaczy ich złą wolę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany pączuszek, mniam :) "Z prawej strony widzimy prawidłowo odżywioną, pulchną i zdrową twarz."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ordynarne komentarze i powiem Wam jedno. Bardzo cieszy skowyt odrywanych od koryt komuchów popslowskiej sitwy! Brawa dla POLAKÓW za MĄDRY wybór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ze boli, bardzo boli krytyka obecna władze i bedzie bolec, bo to jest sitwa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PITUCHA CIEKAWE CZY PROBOSZCZ CIE URATUJĘ. CHYBA NIE NADAREMNO DZWONIŁEŚ W DZWONKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Tułajew to ten, który mimo, że sejmie jest 460 posłów dostał miejsce 468
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom z Samsonowicza chodzi raczej o pobieranie opłat za chodniki, parkingi(nawet jak auta nie posiadasz) itp. A pisanie o tym, że PIS zabiera koryta komuchom jest śmieszne bo jednym zabiera, a na ich miejsce daje swoich komuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PITUCHA CIEKAWE CZY PROBOSZCZ CIE URATUJĘ. CHYBA NIE NADAREMNO DZWONIŁEŚ W DZWONKI
A tobie czas dzwonienia minął bezpowrotnie i to cię boli. A może u Palikota podzwonisz :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czytam ordynarne komentarze i powiem Wam jedno. Bardzo cieszy skowyt odrywanych od koryt komuchów popslowskiej sitwy! Brawa dla POLAKÓW za MĄDRY wybór! " A umiesz powiedzieć coś od siebie a ni e tylko kopie tego co Ci Jarosław napisał? Bo ja nigdy nie byłem przy korycie by być od niego odrywanym. Wiec to że uważam że To co się teraz dzieje w Polsce zaczyna być bardzo nieodpowiednie nie ma zastosowania. Jest to moje zdanie jako obywatela polskiego i człowieka mieszkającego w tym kraju. Koryta nie miałem, wiec obalam Twój mit skowytu komuchów. Komunistą nie byłem, dziadka w wermachcie też nie miałem. Wiec co wymyślisz by pokazać swoją druzgocącą zajadłość i brak argumentów? Wiec jak teraz odpowiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę zobaczyc na stronach internetowych um lublina jak pracowitą osobą jest Pan Piotr byc może komuś to przeszkadza Pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jakie byłyby komentarze, gdyby to byli radni z po???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pitucha, nawet jeśli czyni to pan zgodnie z prawem to jak to się ma do całej tej otoczki katolicko-świętobliwej, jaką się pan otacza? Nie widzi pan żadnego problemu? Taki wzorowy katolik, katecheta mi działacz katolicki...Powiedzmy sobie szczerze-jest pan zwyczajbie zakłamanym hipokrytą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ordynarne komentarze i powiem Wam jedno. Bardzo cieszy skowyt odrywanych od koryt komuchów popslowskiej sitwy!Brawa dla POLAKÓW za MĄDRY wybór!
Jaki skowyt, mowa jest o mozliwosci zlamania prawa, koleszko co ty juz cpiesz czy pijesz przed swietami. Apropo dobrrgo wyboru, to duza czesc ludzi poszla zaglosowac przeciw po a nie na pis, w 39 Niemcy tez mysleli, ze dokonali zajebistego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁOŃCE LUBLINA ODWRACA UWAGE OD AFERY PODŁUCHOWEJ I PRZETARGOWEJ ? BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ -SWOIM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś podobnie było z Prezesem LSM Panem Gąbką. No i warszafka orzekła, ze jest OK. Czy obecni możni Miasta Lublin zaPOmnieli o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...