Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni nie zajęli się górkami czechowskimi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 o 20:36 Powrót do artykułu
szkoda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak Rada Miasta pokazała gdzie mają mieszkańców Lublina. :-(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Garstka ludzi broni obecnego kształtu Górek, 90% mieszkańców Czechowa czeka na zagospodarowanie tego terenu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie prezydencie Żuk, mieszkańcy oczekują, że doprowadzi Pan do uporządkowania terenu Górek Czechowskich! Obecna sytuacja nie może trwać w nieskończoność! Chcielibyśmy doczekać się zielonego parku, przyjaznego dla ludzi a nie tylko patrzeć jak co roku ktoś podrzuca śmieci albo wypala trawę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z badania TBV wynika, że 3-4 tyś mieszkańców Czechowa jest przeciwko budowie bloków i stworzeniu na pozostałych 60-70 hektarach zielonego parku, pozostałe 36-37 tyś mieszkańców Czechowa popiera tę inicjatywę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na prawdę nie rozumiem tego oporu. Gdzieś to miasto musi się rozwijac, to raz. Dwa w nosie mam te zarośniete górki a tak przynajmniej będzie parki, place zabaw itd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te badania to bzdura! Pytania były postawione w taki sposób, że każdy odpowiedziałby na tak. Przykład: "czy uważasz że teren powinien być oświetlony?". Odpowiedzi twierdzące służą teraz do manipulacji społeczeństwem, podczas gdy prawda jest taka, że inwestor kupił tereny rekreacyjne a nie pod zabudowę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wolę bloki i zielony park niż 100 hektarów nieużytku, proste.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
Z badania TBV wynika, że 3-4 tyś mieszkańców Czechowa jest przeciwko budowie bloków i stworzeniu na pozostałych 60-70 hektarach zielonego parku, pozostałe 36-37 tyś mieszkańców Czechowa popiera tę inicjatywę.
 Tak to wygląda w rzeczywistości. Grupka kilku tyś osób próbuje narzucić swoje zdanie pozostałym kilkudziesięciu tysiącom mieszkańców Czechowa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PREZYDENT ŻUK TO WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jako mieszkaniec bloków przy Poligonowej, obserwuję od kilku lat sagę pt. Górki Czechowskie, jako że znajdują się po drugiej stronie ulicy. Czytuję też regularnie wypowiedzi na forach pod artykułami dotyczącymi Gòrek, i podzielę się kilkoma spostrzeżeniami : 1. Metody urabiania opinii mieszkańców w tej sprawie są szokująco prymitywne. Tabuny wynajętych troli zasypują fora podobnymi wpisami typu: bloki i park super - to lepsze niż nieużytki. Etc. Wątpliwe są intencje ankiety przeprowadzonej na zlecenie właściciela gruntu, oczekiwał konkretnego rezultatu i w wyniku tendencyjnych pytań go otrzymał. Wszak za to płacił. 2. Echo w zamian za galerię chciało sfinansować budowę skrzyżowania Sikorskiego z Solidarności, teraz miasto samo na swój ( nasz ) koszt robi skrzyżowanie przy okazji robiąc bardzo duży ukłon w stronę obecnego właściciela pod postacią zmiany planu zagospodarowania przestrzennego - nie otrzymując nic w zamian. Cena gruntu wzrośnie kilkukrotnie - mowa o duuuużych kwotach :) 3. Koncepcja zabudowy 50 metrowymi wieżowcami autorstwa Pana archiekta licuje z powagą jego zawodu. Mam wrażenie że powstałana zlecenie obecnego właściciela Gòrek jako straszak typu - patrzcie tu mogą być 50 metrowe wiezowce, więc ja jako dobry Pan pójdę na kompromis i wybuduje tylko 25 metrowce. Ale dzieje się to w momencie gdy plan zagospodarowania nie przewiduje tam tak wysokich budynków a tym bardziej mieszkań. 4. Park jak najbardziej się przyda, ale oferta obecnego właściciela Gòrek to nie ukłon w stronę mieszkańców a konieczność. Oferta właściciela przewiduje na park wąwozy których nie da się zbudować, a wizja niezagospodarowanego terenu odstraszy potencjalnych nabywców mieszkań, więc park MUSI POWSTAĆ.  5. Moim zdaniem - jak to mówią młodzi - jest już pozamiatane. Mieszkania tam będą i park tez. Plan zostanie zmieniony . Mówię to obserwując rozwój wypadków, metody działania itp. To nie Ukraina ze można sobie na wlasnym terenie stawiać wszystko wbrew obowiązującym planom, ale można to zrobić z głową i biorąc pod uwagę zdanie mieszkańców którzy sąsiadują bezpośrednio z Gòrkami a nie robić wodę z mózgu mieszkańcom np. z Kompozytorów, tlumacząc , że wszak to też Czechów.  Optymalna koncepcja to np. Park na koszt właściciela gruntu ( i tak coś musi tam zrobić, park to dodatkowy wabik na klientów ) , niskie bloki maks 6 pięter w otoczeniu drzew, dużo zieleni. Właściciel i tak się obłowi w przypadku takiego rozwiązania, nawet jak będzie chciał rozparcelować grunt i sprzedać innym .  Niech urbaniści i planiści miejscy to wezmą pod uwagę to i wilk będzie syty i owca cała. Górki można świetnie zagospodarować, bo co do tego że mogłyby pozostać w obecnym kształcie , to już straciłem nadzieję.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: