Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czytam te wypociny niektórych mądrali niby UMNYCH i pytam co będzie jakby doszło w kraju do zamieszek mogą być różne powody.pierwsze co staje to transport a na ile czasu starczy żarcia w sklepach i hurtowniach przykładowo w takim LUBLINIE.może ktoś liczy na manę .jeśli będzie lecieć to żelastwo i wtedy wszyscy nagle przypomną sobie o PSL-u gumofilcach i tym skąd dociera micha i kto ją produkuje.najszybciej wraca rozum przy pustym żołądku.bo jak chlebuś bodzie w d....... to mamy to co mamy itd........obym nie musiał dożyć takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokalny Ronaldo :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA niech przyjży się jeszcze modernizacji Heniutek wybudował chlewnie i po 3 latach zdechły mu wszystkie swinie na tajemnicza chorobę zakaźną. A kolega Bienias uznał, że wszystko ok. A wymóg był utrzymania 5 lat. Ważną rolę odgrya tu lek. wet., który poświadczył te nagłe zgony. CBA do  roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile mi wiadomo - to wicedyrektor Agencji Rynku Rolnego (ARR), także ten, no... nie myliłbym Agencji... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Marek Wojciechowskie to również szef Lubelskiego ARMIR. najpierw kogoś oskarża teraz wydaje wyrok. to praktyki z czasów stalinowskich
o ile mi wiadomo - to wicedyrektor Agencji Rynku Rolnego (ARR), także ten, no... nie myliłbym Agencji... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ha ha  wojciechowski boi się konkurencji smolarza w wyborach
trudno bać się konkurencji, która oscyluje w granicach błędu statystycznego... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pod wypocinami o księdzu pijaku komentarze zostały wyłączone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to śledztwo w tej sprawie prowadziło już CBA. Nic nie wykrylo, a teraz ogrzewają kotleta, nie mogą pochwalić się sukcesami bo w ARiMR pozatrudniali sama miernote i jest problem. Więc sam dyrektor który chodzi na łańcuch pisiorow będzie prowadził śledztwo. Czasy Stalinowskie Panowie wracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetrwalismy Faszyzm, przetrwalismy Stalinizm to przetrwamy i Kaczyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przetrwalismy Faszyzm, przetrwalismy Stalinizm to przetrwamy i Kaczyzm.
Niekórzy przetrwali faszyzm współpracując z Niemcami, bardzo wielu Polaków wstąpiło do PZPR i szli rwmię w ramię z komunistami. Coś czuję, że lepiej nie pytać o twoich dziadków i rodziców. :) Najważniejsze, że przetrwaliśmy lemingolizm i nigdy nie wróci miro, zbycho s-ka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk s. to krętacz , szuja i oszust. Wyłudza środki unijne. Taka jest prawda. Wie że dni jego partyjki są policzone to łapie co może żeby się nachapać bo mało i mało i mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Przetrwalismy Faszyzm, przetrwalismy Stalinizm to przetrwamy i Kaczyzm. " KIM TY JESTEŚ? ?? szuja jest z pana eksposła Henryka i tyle w temacie a poniżej ci mendo człowiek uczciwy dobrze napisał : Niekórzy przetrwali faszyzm współpracując z Niemcami, bardzo wielu Polaków wstąpiło do PZPR i szli rwmię w ramię z komunistami. Coś czuję, że lepiej nie pytać o twoich dziadków i rodziców. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afrykański pomór świn powinien zaatakować swinie przy korytach państwowych z PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten temat musi być wyjaśniony tak nie może być. I tak przez UG w Firleju wejście na takie stanowisko. Ale koledzy się ratują. Makabra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Corazón bardziej sie rozrasta swinska kasta a chlop Zywemu nie przepusci za LEB zlodzieja i odebrac co Nakradl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak był posłem to pomagał tym co teraz go opluwają.Na tym polega tzw samooczyszczanie się Polaków.W jedynej słusznej jaśnie nam panującej formacji też takich nie brak co Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek,wylazło też u Hungarów szydło z worka. Poczutajcie  na WP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. Coście się przyczepili do chłopa ? Nagonka bo w necie można pisać bzdury ? Jak był posłem to ludziom pomagał. Ja go znam od 30 lat. Chodziliśmy razem do szkoły i spotykamy się do tej pory. To porządny uczciwy facet. Henryk jestem z Tobą. Trzymaj się. Kolega Artur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawiciel organizacji przesępczej o charakterze mafijnym. cyt:" Według oświadczenia majątkowego, Smolarz jest właścicielem i współwłaścicielem pięciu domów o powierzchni 300, 100, 60,70 i 70 metrów kwadratowych (całość warta jest ok. 1,5 mln zł). Do tego pan prezes ma gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 55 tys. metrów kwadratowych. A na rachunkach zgromadzone ponad 500 tys. zł oszczędności. W sumie były poseł PSL, a obecnie prezes KRUS dysponuje majątkiem wartym 2 miliony złotych!!! Ale jak widać, ciagle mu mało. W zeszłym roku Henryk Smolarz zgarnął 157 tys. zł nagród, a jego dwóch zastępców po 108 tys. zł. Kontrola NIK wykazała, że skandaliczna jest nie tylko wysokość nagród, ale również to, że przyznając je, złamano ustawę" Pytanie czy czas na delegalizację PSL ?  jest  pytaniem retorycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Właśnie. Coście się przyczepili do chłopa ? Nagonka bo w necie można pisać bzdury ? Jak był posłem to ludziom pomagał. Ja go znam od 30 lat. Chodziliśmy razem do szkoły i spotykamy się do tej pory. To porządny uczciwy facet. Henryk jestem z Tobą. Trzymaj się. Kolega Artur
Cmoknij go  w d......  Arturku  i bedzie git bhabhabha haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ☺ "jolek/a" trzeba się było podpisać "nożyce" i wtedy było by git bhabhabha haha. Póki co cmokanie w dupę praktykuj lecz nie polecaj innym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...