Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czytam te wypociny niektórych mądrali niby UMNYCH i pytam co będzie jakby doszło w kraju do zamieszek mogą być różne powody.pierwsze co staje to transport a  na ile czasu starczy żarcia w sklepach i hurtowniach przykładowo w takim LUBLINIE.może ktoś liczy na manę .jeśli będzie lecieć to żelastwo i wtedy wszyscy nagle przypomną sobie o PSL-u gumofilcach i tym skąd dociera micha i kto ją produkuje.najszybciej wraca rozum przy pustym żołądku.bo jak chlebuś bodzie w d....... to mamy to co mamy itd........obym nie musiał dożyć takich czasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Człowieku, nic nie zrozumiałeś z pisanych przez ludzi komentarzy. Nie mam nic do rolników, bardzo szanuję ich ciężką pracę, ponieważ obserwuję ich na co dzień. Ja mam bardzo złą opinię o tych rolnikach, którzy wstąpili do PSL-u i są zależni od mafii buraczanej. Jescze bardziej żle myślę o cwaniach, którzy z rolnictwem mają tylko lużne związki poprzez pochodzenie, a są pracownikami urzędów, szkół, sanatorów, agencji itp. To jest prawdziwa polska zaraza, prawdziwi chłopi sa tylko przez nich wykorzystywani. Rolnicy tak, PSL nie - jasne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pelni zgadzam sie z poprzednikiem " To jest prawdziwa polska zaraza, prawdziwi chłopi sa tylko przez nich wykorzystywani. Rolnicy tak, PSL nie - jasne? "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie ,czy Pan Jurgiel otrzymał zadanie "wykończenie polskiego rolnictwa"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu wymagać od peeselowca? Wiadomo kto tam się garnie... Jego papcio był dumny z posiadania legitymacji PZPR. Też ciekawa postać z Dysa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan eksposel mieszka niedaleko mnie. szachrował i szachruje dotacjami... za sam ten fakt powinno się go skierować na bezrobocie!!! Jakie ma umiejętności by zarządzać Portem Lotniczym??? Nikt tak nie zaszkodził polskiej wsi jak PSL!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze ta druga kontrola nie zastanowiła się jakim cudem ? W dwa tygodnie od pierwszej kontroli chłop przesiał. Heniu dał radę, posiał i zeszło :) w 2 tygodnie i rączka rączkę myje i się zgadza kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak biedaka dopadło jedynego gradobicie tej sprawie powinni się przyjrzeć i 100% dopłat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...