Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PiS krytykują prezydenta za strefę płatnego parkowania

Utworzony przez iya, 4 października 2012 r. o 19:49 Powrót do artykułu
życie pisiorka polega wyłącznie na negowaniu wszystkiego co dobre i utrudnianiu życia innym . Pisiorkom zawdzięczamy wycofanie się Echa z Lublina i zaniechanie dużych inwestycji drogowych. Pisiorki są uciążliwe dla otoczenia jak mało co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem mieszkańców, jednak dla osób załatwiających sprawy w urzędach to duże udogodnienie móc bez stresu znaleźć miejsce na auto na godzinę czy nawet krócej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie krytykuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko czwórka radnych PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI składa interpelacje??? a reszta popiera czy olała temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewnej sesji rady miasta jeden z urzędasów (Z RESZTĄ BEZCZELNY KŁAMCA) powiedział, że alterantywą dla płatnej strefy będą bezpłatne parkingi przy wodopojnej, globusie, zusie ))))) jak wiadomo wszystkie te parkingi są płatne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni PiS nie potrafią niczego innego poza krytyką. Radny Tułajew patrafi za to stawiać sygnalizacje świetlne na rondach, a trzeba być deb***em, żeby nie potrafić się po nim bezkolizyjnie poruszać jak nie ma świateł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorki nadal nia kapują. Dzięku strefie dużo mieszkańców zacznie dojeżdżać komunikacją zbiorową i będzie wszystkim lepiej. Radnym też powinno się zmknąć parking przy ratuszu i byłoby całkiem dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też uważam, że źle jest zorganizowana. Mieszkam w centrum, wzdłuż naszej ulicy jest parking płatny. Kiedyś był oblegany, teraz świeci pustkami. Za to nasze podwórko, ktore jest terenem prywatnym, pęka w szwach. Tak samo jest zaraz za znakami kończącymi strefę - samochody są wszędzie. No i kwestia biletów za 1 zł. Analizowałam rozklad jazdy i doszłam do wniosku, że praktycznie nigdzie nie dojadę z nimi, ponieważ w strefie ich obowiązywania nieraz szybciej jest przejść pieszo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Radni PiS krytykują prezydenta " .. a kiedy, kiedykolwiek, cokolwiek pisuarki pochwalili ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gabi napisał:
nieraz szybciej jest przejść pieszo.
Trafiłaś w sedno. Lublin jest małym miastem i przejście pieszo często zajmuje mniej niż jazda samochodem. Dlatego warto pomyśleć zanim się ruszy samochód. W większośći aut jedzie powietrze (tj. kierowca + powietrze). Ta strefa jest konieczna. Każde duże miasto ma strefę i z nią żyje. Inaczej się nie da żyć w miastach i tu nie ma co dyskutować. Ta interpelacja radnych to zwykłe pieprzenie od rzeczy, żęby zaistnieć w mediach. szkoda czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To klub już można 4 osobowy mieć? Jeden gay i paczka :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem za strefą. A co do prywatnych osiedli to po prostu wprowadzić szlabany dla mieszkańców. A większość tych którzy teraz parkują poza nie robią tego bo ich nie stać, tylko im szkoda pieniędzy, bo przecież nie będzie płacić za parking. A jak ich nie stać mogą sprzedać auto i dojeżdzać do pracy autobusem, wykupując bilet np na 90dni, gdzie oszczędzi się ponad 200zł w stosunku do normalnych biletów i miesięcznie jeżdzenie będzie kosztować 46zł. przykro mi ale takie są fakty, w Polsce samochód nie jest konieczny do życia, tylko jest uproszczeniem, wygodą.. a za to się płaci. Aut w Polsce przybywa co raz więcej, miasta nie były przystosowane i trzeba jakoś to regulować, bo na prawdę znaleźć miejsce w centrum żeby coś załtwić graniczyło z cudem, a tak nie powinno być. Poza tym znaczna część ludzi jeździ samochodem pare set metrów, bo przecież nie mogę przejść bo im się nóżki zmęczą i nie potrzebnie tylko tworzą korki i zajmują miejsca. Jak ktoś ma inny pomysł na odkorkowanie centrum niech piszę, z chęcią wysłucham. Nie popieram natomiast tego, że osoby które mieszkają w stefie muszą płacić jest to niesprawiedliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA SIĘ PYTAM, ZA CO ONI NIE KRYTYKUJĄ PREZYDENTA ? A ZWŁASZCZA PAN R A D N Y !!!!!!?????? TUŁAJEW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie strefa podoba, bo czesto na 1h wpadam do centrum i nigdy nie miałem gdzie zaparkować, a teraz elegancko, pieniadz nie duży a ile spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z tych radnych PIS nie ma zamiaru płacić za parkowanie w strefie, gdyż, cyt. "jest radnym PIS". Cham nad chamem, na wieki wieków ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super pomysł za 15 min postoju 0,5 zł i nie trzeba szukać miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś każe wjeżdżać do ścisłego centrum samochodem? Czy jazda samochodem - tankowanie, ubezpieczenie, serwisowanie sprawia, że na parkowanie już nie stać? Co za populistyczne ***** z tych radnych. Skoro jest podatek od nieruchomości, to trzeba było coś zrobić z tymi ruchomościami, co przez 8 godzin przez 5 dni w tygodniu tarasowały centrum. Pół biedy, gdy parkują na obrzeżach (i tak często to tereny wspólnot, spółdzielni), ale przestrzeń w centrum jest tym cenniejsza, że jest jej mało, a dużo chętnych. Jak jest opłata, więcej ludzi skorzysta i szybciej załatwi co załatwić ma. Niech Sylwester T. poduczy się ekonomii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczym się to nie różni od granic strefy parkingowej w Wawie. Też zawsze zastawiona, a czy ktoś tam krzyczy, że parkowanie płatne źle działa z tego powodu? Populizm państwo radni... i przywiązanie do barw partyjnych. I tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle Panu radnemu się nic nie podoba, lepiej niech się weźmie do pracy bo chyba jeszcze się tym nie skaził. Siać populizm i zamęt tylko to potrafi on i jego garstka radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kochani, ależ oni mają rację! I co z tego, że są z PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...