Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja jako bogaty Żyd proponuje bilet 20 min za 6 zł nich biedota płaci a bogaci niech się bawią jak oddawana jest już w tym zepsutym kraju. Tylko PO zadba o bogatych zabrać biednym i dać bogatym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam troje dzieci 1500 załatwi sprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno trzeba przyznać jest w tym bardzo dobre, zrównanie biletów dziennych i nocnych, chyba mało osób je kupowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z biletem 30 min jechalem z Tatar n akoncowy 34...a teraz za 20 min nie przejade tej trasy..gdzie wiec obnizka ceny biletu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ztm lublin najpierw usprawni komunikacje a potem podnosi ceny biletów.mamy dosyć jezdzenia stadami o jendnej minucie a pózniej przerwa. ostatnio w autobusach jest coraz wiekszy tłok jezdzimy jak sledzie. kierowcy niepotrafią jezdzic tylko szarpią ze latamy do tyłu i przodu. Jak nie istniał ztm to komunikacjabyła lepsza
A wychodzisz na miasto czy tylko siedzisz w domu i trolujesz w internecie? A te kilkadziesiat nowych trolejbusów i autobusów widziałeś? A tablice z rozkładem widziałeś? A biletomaty widziałeś?   Jak nie istniał ZTM to prywaciarz jeździł od 8 do 16 bo mu sie tylko tak opłacało, a później stare graty z MPK co godzinę. J...nij się w ten pusty łeb i przestan komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie nie rozumiem problemu. Wystarczy kupić bilet miesięczny i koszt jednorazowy schodzi do minimum. Kwestia policzenia. Jeżeli ktoś jedzie sporadycznie to poprostu płaci drożej. Tak to działa. I nie trzeba minut. Taka prawda. Pytanie ile jest takich ludzi co korzysta z komunikacji codziennie i nie kupuje miesięcznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla jakich wybranych? Broni ci ktoś korzystać?
Broni, bieda. Nie należę do sitwy i nie kradnę, więc nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wychodzisz na miasto czy tylko siedzisz w domu i trolujesz w internecie? A te kilkadziesiat nowych trolejbusów i autobusów widziałeś? A tablice z rozkładem widziałeś? A biletomaty widziałeś?   Jak nie istniał ZTM to prywaciarz jeździł od 8 do 16 bo mu sie tylko tak opłacało, a później stare graty z MPK co godzinę. J...nij się w ten pusty łeb i przestan komentować.
Chamski prostaczku, postój sobie na przystanku i zobacz, jak ta elektronicczna tablica przepuszcza coraz to kursy, ktorych nie ma. W Trójmiescie na prayklad nie ma takich nowinek technicznych, za to wedlug autobusow mozna regulowac zegarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....nie ma darmowych obiadów! Za wszystko trzeba zapłacić, a więc i za komunikacje miejska również! Nikt nam nie da i musimy sami wygospodarować każdą zmianę w podnoszeniu standardu życia w mieście. Nie jestem zachwycona koniecznością głębszego sięgnięcia do kieszeni, ale rozumiem, iż bez tych dodatkowych dochodów niewiele się uczyni. Jedynie osoby niewidome lub zaślepione nienawiścią do prezydenta nie dostrzegają pozytywnych zmian, jakie wniósł w pejzaż miasta nie kto inny, jak właśnie Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radnych PiS nie interesuje rozwój miasta tylko rozgrywki polityczne. Od samego początku krytykują Żuka dla samej krytyki. Zero merytoryki tylko ciągła krytyka bez względu na wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet miesięczny na 5 miesięcy 340 zl. Przyjmując że codziennie dwa razy ktoś korzysta z mpk bilet kosztuje 1,13 za jeden przejazd a jeszcze ma możliwość full przesiadek. Ludzie myślcie trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spore zmiany, duże podwyżki to prawda. Ale jeżdżąc częściej komunikacją, nawet nie codziennie, opłaca się kupić przejazdówkę. Ja kupuję na 150 dni za 340 zł. Dziennie wychodzi... 2,27 zł, czyli mniej niż przejazd w jedną stronę na bilecie 30-to minutowym. Jeśli ktoś kupuje bilety jednorazowe jeżdżąc w te i z powrotem nawet co drugi dzień to sam sobie robi krzywdę: 2,8 zł x 2 x 75dni = 420 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd radni PiS chcą pozyskać dodatkowe pieniądze na sfinansowanie komunikacji. Ja chcę dodatkowych połączeń i jestem w stanie więcej zapłacić za okresówki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem można mieć nadzieję że podwyżka cen biletów da większe wpływy do ztm , ale równie dobrze można powiedzieć że podwyżka podatków da większe wpływy do budżetu. Jest jakis próg przy którym ludzie się buntują, kombinują i nie płacą więc wpływy się zmniejszają. Obecnie cena biletów jest na "krawędzi" już dużo osób gdy nie musi to nie korzysta z usług ztm tylko idzie pieszo jedzie rowerem czy najcześciej swoim samochodem. Benzyna tanieje LPG tanie jak barszcz o ile ktoś nie pracuje w centrum gdzie niema gdzie zaparkować to znacznie taniej a na pewno wygodniej mu jeździć swoim samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżka na bilety okresowe nieznaczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słuchać tych z PiSu. Mieszkańcy jeśli chcą większej ilości połączeń i większej częstotliwości to muszą się liczyć z podwyżkami. Pieniądze na drzewach nie rosną. A prezydent ma rację że nie chce podnosić podatków wszystkich mieszkańców tylko chce by wreszcie studenci, którzy to w głównej mierze korzystają z MPK zaczęli dokładać do komunikacji miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o czym tu gadać. Albo podwyżka i więcej kursów i lepiej skomunikowane miasto albo brak podwyżki i zostaje co jest. A do ideału aktualnemu rozkładowi bardzo daleko. Z resztą o większą ilość kursów proszą sami mieszkańcy, rady dzielnic, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa najpierw poskracali trasy , pozabierali autobusy ciągle zmieniali rozkład , wybory się skończyły to i podwyżki . Doszło do tego ze tylko dziadki jeżdżą i studenciki , większość przesiadła się na rowery i samochody , taka polityka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy ograniczyć sobie trochę używki i kasa na bilety sie znajdzie. Na papierowych nie opłaca się jezdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie - "dobry gospodarz" narobił miejskich długów na dwa pokolenia i ktoś te długi musi spłacać! W PRL-u, to by podnieśli jeszcze ceny na mięso i chleb, ale na szczęście - teraz tak daleko teraz władza pana Żuka nie sięga. Na wysokie premie dla swoich niekompetentnych czynowników Żuk ściąga pieniądze - skąd się da, jak chociażby bezprawnie - ode mnie - za znak drogowy na drodze publicznej 1230 zł. Od kiedy i gdzie obywatel płaci za znaki drogowe na drogach publicznych? (W Legionowie tablica i słup kosztują brutto 172 zł). Wojciech Górski. Lublin City-Tour.
 Może i długów narobił, ale niech pan sobie porówna stan i wygląd Lublina  za kadencji np. pana Pruszkowskiego ? Nie było prawie nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...