Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PiS zbojkotowali sesję sejmiku wojwództwa. "Nie damy się sprowokować"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2017 r. o 20:55 Powrót do artykułu
jałowe gadanie, zmarnowany czas i pieniądze podatników! PiS tak trzymać! przewietrzcie samorządy bo tam stęchlizna od lat! a nawet wapnen obielcie żeby wszelakie zarazki wyplenić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Województwo Lubelskie nie bez powodu jest najbiedniejszym regionem w Unii Europejskiej. Od kilkunastu lat w samorządach powiatowych i wojewódzkim rządzą osoby bez kwalifikacji. Mamy tego tragiczne skutki. Jesteśmy jako region jedynie zapleczem znakomicie wykształconych pracowników m.in. dla Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania, zagranicy. W Lublinie powstają jedynie call center jak w Indiach i Bangladeszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układ się broni per fas et nefas. Wszystko obgadane, uładzone, nowe dynastie na wieki ustanowione, a tu taka przykrość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my, rycerze herbu zielona koniczynka uważamy, że urzędy powinny być dziedziczne! Czołem druhowie, żeby Nam się żyło lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten PSL chyba za bardzo wyszedł przed szereg...na Lubelszczyźnie nic nie znaczy a mądrzy i panoszy się jak teściowa w domu młodych małżonków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to najbardziej zakłamana partia w historii. Łgali w oczy przed wyborami, że będą inni, że nie zależy im na stanowiskach, że będą słchać społeczeństwa.. A wszystkich mają w DUPI.E.Sprzedaliśmy siė za 500 pln. Ludzie myślicie że biedną POLSKĘ na to stać??? Ja też mogę wziąść kredyt pod zdolność kredytową i żyć ponad stan. Ale jak długo to potrwa?? Kto tak robi?? Rozwalą kraj w kilka lat. Nie dajmy sobą rządzić przez bandę Misiewiczów. Nie dajmy rozwalić naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niżej widać, że wstała jakaś gnida Pisowska bo wali w klawiaturę, a w uszach szum Radia Maryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie da się słuchać tych kłamstw które wygaduje PiS...Soboń to chyba sam siebie zaorał bo tyle co on naobiecywał, a co już powinno się wydarzyć to chyba jeszcze nikt w historii nie naściemniał...Tylko żal że z naszego regionu się wywodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to wszystko mia jakiś związek z "zagubieniem" przez Pocztę Polską ponad 3. tysięcy gazetek ""Pogromcy partyjniactwa. Kompendium świadomego wyborcy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora się pakować! Samorządy mogą być kompetentne i uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast łatać dziury na Witosa, Zana, to postkomusza ekipa rejwach wszczyna? Suweren powiedział ostatnio gdzie i jak głeboko ma po-zsl-sld !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie kadencje to i tak za dużo. Obecne PRAWO pozwala,by NIEKONTROLOWANĄ władzę mogli posiadać złodzieje,nieudacznicy,dyletanci,przekrętacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
25 luty godz 12:00 pod Sądem Okręgowym w Lublinie na Krakowskim Przedmieściu. Strajk Obywatelski przeciwko likwidacji niezawisłości Sądów. Jeśli nie chcesz powrotu PRL w Prokuraturze i Sądach czekamy na Ciebie
Nie rozśmieszaj mnie ćmoku!!!! Tą "szczególną kastę" powinno się rozgonić na cztery wiatry. Aż nadto jest przykładów tej "niezawisłości"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zamiast łatać dziury na Witosa, Zana, to postkomusza ekipa rejwach wszczyna? Suweren powiedział ostatnio gdzie i jak głeboko ma po-zsl-sld !
Z tym to do Żuka. Pomyliłeś kompetencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisuarami załatamy wszystkie dziury w asfalcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PIS to najbardziej zakłamana partia w historii. Łgali w oczy przed wyborami, że będą inni, że nie zależy im na stanowiskach, że będą słchać społeczeństwa.. A wszystkich mają w DUPI.E.Sprzedaliśmy siė za 500 pln. Ludzie myślicie że biedną POLSKĘ na to stać??? Ja też mogę wziąść kredyt pod zdolność kredytową i żyć ponad stan. Ale jak długo to potrwa?? Kto tak robi?? Rozwalą kraj w kilka lat. Nie dajmy sobą rządzić przez bandę Misiewiczów. Nie dajmy rozwalić naszego kraju.
Odstaw to gówno co wciągasz bo Ci totalnie mózg rozwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to najbardziej zakłamana partia w historii. Łgali w oczy przed wyborami, że będą inni, że nie zależy im na stanowiskach, że będą słchać społeczeństwa.. A wszystkich mają w DUPI.E.Sprzedaliśmy siė za 500 pln. Ludzie myślicie że biedną POLSKĘ na to stać??? Ja też mogę wziąść kredyt pod zdolność kredytową i żyć ponad stan. Ale jak długo to potrwa?? Kto tak robi?? Rozwalą kraj w kilka lat. Nie dajmy sobą rządzić przez bandę Misiewiczów. Nie dajmy rozwalić naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie najbiedniejsze w Unii - samorządy wypierd&^%ać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajk Obywatelski przeciwko likwidacji niezawisłości Sądów. 25 luty godz 12:00 pod Sądem Okręgowym w Lublinie na Krakowskim Przedmieściu 43. WOLNE SĄDY - WOLNA POLSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy zostaną kiedyś wycięci w pień. Jak ten ich minister kazał drzewa wycinać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...