Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY ci radni licza sie z opinja lublinian-była wczorai sonda w dzienniku ,niechby zobaczyli wyniki !!!!tam było widac poprcie dla ich durnego pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Dość wydawania publicznych pieniędzy na jakieś akcje - prowokacje! wreszcie prawdziwie patriotyczna inicjatywa dla Polaków spod Orła znaku! Brawo radni! Chętnie siądę koło takiego pomnika i oddam się chwili zadumy nad naszą Ojczyzną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wam przeszkadza ten pomnik ?? pisze odrazu ze nie jestem za pisem za kaczynskim ani za tuskiem. Ale nie rozumiem dlaczego sie nie godzicie na pomnik ludzi ktorzy tragicznie zgineli w katastrofie samolotowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nikt nie zapyta sie mieszkańców o zdanie! może nie życzymy sobie tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gallu, odpowiem Ci dlaczego ja jestem przeciwna. A jestem przeciwna bo mam dość martyrologii, to raz. Bo pieniędzy w budżecie miasta jest mało, a dziur w drogach do załatania po tej zimie ogrom. A jeśli to pieniądze z puli "kultura" i na drogi nie można, to niech tę kulturę zasilą, ale kulturę dla żywych. Ku pamięci ofiar można nazwać jedna z powstających ulic. I pamięć uczczona będzie i pieniędzy tyle to nie pochłonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiet@ napisał:
Gallu, odpowiem Ci dlaczego ja jestem przeciwna. A jestem przeciwna bo mam dość martyrologii, to raz. Bo pieniędzy w budżecie miasta jest mało, a dziur w drogach do załatania po tej zimie ogrom. A jeśli to pieniądze z puli "kultura" i na drogi nie można, to niech tę kulturę zasilą, ale kulturę dla żywych. Ku pamięci ofiar można nazwać jedna z powstających ulic. I pamięć uczczona będzie i pieniędzy tyle to nie pochłonie.
pomnik powstanie z prywatnych pieniędzy, czy ty jesteś zdrowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk robi drogi, a pis pomniki. taka różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
żuk robi drogi, a pis pomniki. taka różnica
a palikot nie robi nic i gra gitara hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szeregowy napisał:
I bardzo dobrze! Dość wydawania publicznych pieniędzy na jakieś akcje - prowokacje! wreszcie prawdziwie patriotyczna inicjatywa dla Polaków spod Orła znaku! Brawo radni! Chętnie siądę koło takiego pomnika i oddam się chwili zadumy nad naszą Ojczyzną!
Hahaha "zadumy nad naszą Ojczyzną". O ja nie mogę... Ale mamy myślicieli w tym kraju. Weltschmerz i te sprawy. Ta logika niektórych osób: nie jesteś za upamiętnieniem Katastrofy Smoleńskiej czy Lecha Kaczyńskiego znaczy, że jesteś rusek. Genialne. Ale skoro ma być to z prywatnych pieniędzy to budujcie co chcecie, przy okazji można by się złożyć na upamiętniającą szybką kolej do Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż nic innego jak powtórka z komuny i posągomania !!!!!!!!!! Brak racjonalności w mysleniu i podejmowaniu takich decyzji. Chyba dla Miasta sa ważniejsze sprawy a nie budowa kolejnych pomników. A dla tych co zgineli wazniejsza modlitwa .... co im po posagach ? Dla kogo i czemu mają służyć chciałoby sie zapytac ? I w jaki sposób powiązac ową katastrofe z Lublinem, ażeby tu pomnik stawiac!!!! Moze ktos odpowie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś tu zupełnie pogięło.Co ma wspólnego katastrofa smoleńska z Lublinem?!!W takich sprawach dobrze by było,aby (za)radni przed podejmowaniem takich uchwał konsultowali się z wyborcami.A co do pomnika-wystarczy popatrzeć na sondaż.Kobyła pod Józwą bez zezwolenia,teraz znowu pomnik ofiar,wcześniej plac jkaczyńskiego,plac kuklińskiego......Przesada,wielka przesada.A może ten oid projektu postawi sobie ten pomnik na swojej działce lub balkonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już lepszy rzeszowski pomnik cipy niż ten kaczysty planowany w Lublinie.Oj będą piesmi miały się gdzie załatwiać a i ptaszki będą miały co obsrywać (tak jak nielegalnego Józwę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam, tylko niech nie robi go Marcewicz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ulica upamietniająca ofiare z Lublina juz jest w Lublinie - ulica Wojtasa. Tylu ludzi ginie w katastrofach......Nikt im nie stawia pomników ani ulicom nie nadaje nazw ich imion i nazwisk...........Przecież to nie bohaterowie.... chyba żeby nazywać bohaterami kazdego człowieka który zginął w wyniku wypadku samolotowego, kolejowego, samochodowego, morskiego......zabrakło by miejsc na pomniki.... i ulic do nazwania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe szczęście że mieszkam za granicą i nie zapłacę ani złotówki za takie pomniki To była przecież katastrofa komunikacyjna jakich wiele. Niech chętni złożą się na ten pomnik ze swoich pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mamy w Lublinie władzę totalitarną, która wogóle nie liczy się z głosem społeczeństwa. Wraca zamordyzm i odgórne decyzje. Podziękujemy przy najbliższych wyborach. Skończą się ciepłe posadki i kasa za nic nierobienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję na każdej lubelskiej wsi pomnik- przecież to była katastrofa nie mazowiecka, nie lubelska, ale ogólnopolska. Kto popiera ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miasto zawsze będzie Polską "C". Czemuś głupi? - bo żeś biedny. A czemuś biedny? - bo żeś głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...