Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Konstytucja stanowi, że orzeczenia TK podlegają publikacji. A nie, że stają się obowiązujące dopiero po niej. Ciekawe czy PiS zacznie straszyć rozwiązywaniem SN, NSA oraz organów samorządowych, który nie zgadzają się na łamanie prawa przez obecną ekpię rządowo-prezydencką.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale jaja, wojewoda straszy rozwiązaniem sejmiku, niech rozwiążą do nowego nie wejdzie nikt z pisu!i
0
rozgonić to zielone towarzystwo i zrobić uczciwe wybory.może ZSL dostanie z jeden mandat ?
0
Panie wojewodo a ja przypominam panu ze jest pan konstytucjonalista. Niech pan nie szarga swojego autorytetu i niech pan zostawi pis bo to banda oszolomow
0
Brawo Panowie.
0
Wstyd. Skad ten facet wylazl. Tragedia
0
To ten sam co flagi pozdejmowal? Ludzie ten gosc to co najwyzej stoly moze ustawic przed sejmikiem a nie jakies napnienia czynic
0
precz z tym pysząłkiem. grozć to jemu może Jarosłam a nie on sejmikowi. dobre sobie chwalipięstwo
0
Wojewoda z opcji,ktora zongluje sobie prawem i konstytucja jak sie jej podoba ostrzega przed łamaniem prawa- koń by sie uśmiał i to bynajmniej nie janowski,bo im nie do śmiechu teraz.
0
Zbrzydł mi już ten cały PiS. A to dopiero kilka miesięcy. Chyba wezmę coś na zgagę, bo jak patrzę na te twarze....
0
ja na miejscu Jarka i Czarnka zająłbym się układami w urzędzie marszałkowskim, przerostem biurokracji - dla dobrej zmiany rozważyłbym też sprawdzenie drzewa genealogicznego PSL
0
Szkoda ze wojewoda jako prof prawa konstytucyjjnego nie respektuje uchwal sadu najwyzszego ktore mówią wprost o tym ze trzeba wszystkie orzeczenia tk uznawac
0
Przypominam że zabrania się srani... i szczan..... na trawniku. Ponieważ grozi to smrodem. Pytuacja jak z filmu barei Panie czarnek troche wstydu.
0
Koniec z arogancja wladzy! Jak mozna grozic rozwiazaniem samorzadowego organu tylko przez to ze przyjal on stanowisko ktore nie pasuje pisowi..
0
Nowy kononowicz. Dzis rozwiąże Sejmik, jutro województwo a pojutrze cay świat. Jaki rozmach... heheheh
0
Brawo Panie Wojewodo, rozwiązać ten prywatny, komuszy folwark. Aby administrować państwem wystarczy poziom gminno-wojewódzki, a powiaty i urzędy marszałkowskie zaorać bo generują one same straty.
0
A co pan prof prawa konstytucyjnego powie o sadzie najwyzszym? Czy jego uchwala respektujaca orzeczenia tez jest sprzeczna z prawem? I czy sad najwyzszy tez rozwiążą?
0
informacje o komunikacie rozesła pani pitucha. zypelnie tak jak żona doradcy wojewody pisoska pajęczyna kadrowa niewząne kto ważne że nasz. precz nepotyzmowi
0
Ale się ludzie marszałka rozpisali, ale czemu się dziwić bronią swoich wypasionych koryt.
0
Najgorszy wojewoda w historii wojewodztwa!
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: