Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najgorszy wojewoda w historii wojewodztwa! Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy wojewoda w historii wojewodztwa! Stop PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze sobie pan buty co najwyzej rozwiazac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesiu wyluzuj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poddaj sie chlopie do dymisji i nie rob wstydu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojewodo prosimy oddaj pan stolek! Blagamy nie rob pan juz nic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojewodo niech pan się wreszcie zajmie bałaganem ma własnym podwórku..... SANEPID co Pan zrobił by ukarać winnych.... I głównych bohaterów programu. P. Jaworowicz???!! Z tego co wiem to kompletnie nic!!!!!! Nie przeszkowa to Panu, że coś takiego funkcjonuje na pańskim podwórku.....przecież jest jeszcze kilku fachowców...Bo póki co na stanowiskach kierowniczych tam są głąby. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lhahaha ale sie usmialamm. Ci z PiSu na innej planecie chyba zyja co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Najgorszy wojewoda w historii wojewodztwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd ze wladza grozi w taki sposob samorzadom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zielone buraki, ale jedziecie po bandzie. Weźcie poprawkę na to że Wojewoda nie czyta tego brukowca więc całe wasze wypociny idą na marne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha jak on jako prawnik moze cos takiego mowic? Wytlumaczcie mi? Bo nie rozumiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieczku módl się o przebaczenie, bo sądy ci nie przebaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ kwiczą... Co oni mają na sumieniu, że aż tak bardzo kwiczą? Chcę wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"NAJWIĘKSI JAJCARZE w naszym kraju???? [...] To władze TVP!!! [...] Oglądać nas będą mogli tylko Widzowie w amfiteatrze... zostaliście - trochę przez przypadek - Wybrańcami :) Nam pozostaje tylko spointować cała sytuację hasłem: "BAREJA WIECZNIE ŻYWY!!!" :) #dobrazmiana #SZOK" zamiast Płockiej nocy kabaretowej zobaczymy w TVP odczyt komunikatu wojewody Przemysław Czarnka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI MARSZAŁKU BARDZO PROSZĘ ROZWIĄZAĆ TEN ZSL GRAJDOŁEK  LUBARTÓW Z PANEM 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wie ile Urząd Marszałkowski zatrudnia ludzi??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a mnie jest coraz mniej do śmiechu. Nie dlatego, że głosowałem na PiS (tego się wstydzę), ale z powodu braku zaplecza intelektualnego w tej formacji politycznej. Powołują bezkrytycznie dla samego faktu powołania i dokonania zmiany nawet tam, gdzie dotychczas wszystko funkcjonowało dobrze lub bardzo dobrze!  A więc jest mi nie tylko wstyd za okazane zaufanie PiS, ale i przykro z powodu niszczenia wszystkiego dookoła ... Sam fakt gróźb kierowanych do samorządowców jest  niesmaczny, nietaktowny i bez zakotwiczenia w obowiązującym prawie, co naukowiec wiedzieć powinien ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy ci zacni panowie i panie wiedza w jakich kwestiach i tematach dotyczy to ich działalności - czy nie podnosili paluszków do góry bo tak kazał ich guru. To jest najlepsze. Chętnie poczytam wypowiedzi tych sejmikowców wyjaśniających mi w jakich tematach będą działali tak jak głosowali. Czekam na odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...