Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni się po-PiS-ują

Utworzony przez NN, 5 grudnia 2007 o 19:03 Powrót do artykułu
Cóż sądzić o tym, że tyle cymbałów głosowało za tym, żeby miastu wybudować "durny' market w zamian g.... dając i nie ponosząc żadnych konsekwencji w przypadku nie wywiązania się z wybudowania skrzyżowania. Tak za nic glosowali ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyż nie lepszym rozwiązaniem byłoby wybudowanie Aquaparku, jakie posiadają mieszkańcy miast o niewpółmiernie mniejszej ilości mieszkańców. Lecz żeby wybrać takie rozwiązanie tzreba mieć głowę, a nie myśleć małą "główką".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czego te zdjecia zawsze są takie fioletowo-czerwone ? obróbka foto kuleje :/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież te "ludziki" ze swej głupoty i zachłanności są żałośni i śmieszni jednocześnie. Im chodzi o dobro miasta??? Co mają teraz czuć ludzie, którzy głosowali nie na tych troje kretynów, tylko głosowali przeciwko PISowi?? PO i Lid przechodzi do PISu - to nie głupota, to nie arogancja - to pęd do kasy!!! Więckowski ja już ci ręki nie podam błaźnie!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Januszu Piotra Więckowskiego wybrali jako obywatela miasta a nie członka partii PO. Więckowski był już radnym i znany jest swoim wiernym wyborcom, więc mówienie że ma oddać mandat jest nieuprawnione. Czy byłby w PiS czy PO też by wygrał wybory, bo miał wspaniałych wolontariuszy, którzy zadbali o kampanię wyborczą Pana Piotra i dzisiaj właśnie wywiązuje się ze swoich obietnic przedwyborczych. Dziwnym jest fakt, że w kampanii nikt z PO nie mówił o hipermarkecie na Górkach Czechowskich tylko o Aquparku. Mam program Pana Prezydenta Wasilewskiego i też nie ma w nim nic o górkach, które stały się przyczyną konfliktu - tylko czyjego, kto lobbuje ten stan rzeczy, kto będzie zbierał profity? skoro Pan Prezydent nie przekonał radnych widocznie nie wszystko wiemy na ten temat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Palikocik i co teraz? Naważyłeś piwa to zacznij spijać od pianki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oby ten układ sił PO-PIS w zarządzie województwa trwał dalej, w mieście też uieją się dogadać w ważnych sprawach, wszystko jest rozpoczęte, fundusze pozyskane, tylko czekąc na strumien pieniedzy z RPO i umiejętne rozdysponowanie i jest szansa że będzie wszystko skończone jak trzeba o ile jakiś TW agent Marek nie dorwie się znowu do zarządu. Jedyny mąciwoda w radzie miasta (choc radnym nie jest) to palikot
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do tego co pisał o Więckowskim. Baranie "hoho' to on chce dla miasta dobrze i glosował przeciwko durniom, ktorzy chcą kolejnego hipermarketu, zamaist zrobić coś pozytecznego dla mieszkańców. Po co nam te piep..... markety na pęczki. A Palikot też bez kozery tego nie popiera. Może chce dać kolejny milion biskupowi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PALIKOTA TO POWINNI NA TACZCE WYWIEŻĆ Z LUBLINA I ZAKAZ WSTĘPU DO MIASTA DOŻYWOTNIE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego inni posłowie naszego miasta nie reagują na konflikt w Radzie Miasta? Czyżby nie interesowali się Lublinem? Każda decyzja Rady krytykowana jest tylko przez Pana Posła Palikota - a jakie stanowisko mają pozostali posłowie? Dlaczego nie wypowiadają się na forum i za co biorą ciężką kasę by nas reprezentować w Sejmie. Czy na takim stylu prowadzenia polityki regionalnej polega demokracja? To że Pan Palikot jest szefem partii to chyba nie jest wystarczający powód by nie liczyć się ze zdaniem innych członków. Poza tym samorząd jest ciałem niezależnym i ma prawo do wyrażania własnego zdania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Dados, myśmy głosowali na Panią dlatego, że reprezentowała Pani lewicę, A NIE PIS !!!! Oszukała Pani wyborców po raz drogi - pierwszy raz dlatego, że wyborcy sądzili że DADOS to ta Pani z RAdia Lublin życzliwa dzieciom a nie Pani nauczycielka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowny Panie Drozd ! Unia Pracy już Panu nie odpowiada? Startował pan tyle razy do wyborów , teraz ucieka pan z tonącego okrętu ? likwiduje pan organizację wojewódzką Unii i szybciutko do PiS bo obiecują więcej? Zdradził pan nie tylko członków swojej partii , wyborców , może pan spojrzeć w lustro ? A 30 srebrników dali ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='anna' date='5.12.2007, 21:35' post='8491'] Panie Januszu Piotra Więckowskiego wybrali jako obywatela miasta a nie członka partii PO. Więckowski był już radnym i znany jest swoim wiernym wyborcom, więc mówienie że ma oddać mandat jest nieuprawnione. To dlaczego startował z listy PO a nie jako niezależny? Nie chodzi tu o p. Wieckowskiego, te "tańce" miedzy klubami są żenujące! I to gadaanie o woli wyborców... Skąd wiesz ilu głosowało na "osobę" a ilu na liste? Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem, bardziej "porządkującym" scenę była by zasada, że zmieniasz zdanie, oddaj mandat. Oczywiście jednomandatowe okręgi najlepsze, ale wątpię czy któraś partia, poczynając od miłościwie nam panujących, wołajacych jeszcze niedawno o takie właśnie zmiany w ordynacji, odwazy się na taki krok.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: