Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaki wzrost kosztów? Cena benzyny stoi w miejscu, inflacja wynosi ok. 0%, To może wzrost kosztów jest spowodowany marnotrawstwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niebywałe! Radni Kraśnika po raz pierwszy w historii miasta zadbali o interesy mieszkańców! Do tej pory głównym ich zadaniem było lansowanie się i załatwianie swoich spraw. Gdyby tak wybory były częściej, np. co kwartał, to nawet w tym kraju dałoby się żyć w miarę normalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacht na Burmistrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od sześciu lat nie mam grosza podwyżki... Czy mam też iść do sądu? A moje koszty utrzymania wzrosły wielokrotnie!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wzrost kosztów? Cena benzyny stoi w miejscu, inflacja wynosi ok. 0%, To może wzrost kosztów jest spowodowany marnotrawstwem?
No jak to? Koszty w ostatnim roku diametralnie wzrosły, przecież zatrudniono tam specjalistkę do spraw wycieków która zasłynęła z głośnej niegdyś sex-afery balonowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero podwyżek - kampania trwa na całego - KPWiK jest miejski, swój prezes a niektórzy są w radzie miasta to podcinanie skrzydeł firmie. Oby mieszkańcy wiedzieli, że kiełbasa wyborcza bardzo szybko zielenieje i się psuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Urząd Wojewódzki tylko osobiście wojewoda Wilk wydał tą niezgodną z prawem decyzję ratując swoich z PO w radzie miasta Kraśnik. To nie pierwszy raz kiedy radni PO wbrew prawu podejmują uchwały wiedząc, że są kryci jak nie przez RIO to przez nadzór wojewody. Kompromitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...