Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na pojazdach, patrząc od góry, mamy kolejno biel, czerwień i zieleń, tymczasem na oficjalnej fladze jest biel, zieleń i czerwień.  
 Panie Smaga, zmień pan okuliste bo ten pana jawnie oszukuje :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lepszy herb niż krzyż
0
Ktoś tutaj jest lekko ślepy (czyt. autor tekstu) !!!
0
Niech Pan Radny z własnej diety wyłoży kasę na taki zabieg, wtedy nie ma problemu. Nie ma ważniejszych spraw, ja się pytam???!
0
Pomysł jak pomysł, jednym są potrzebne symbole drugim nie.  Taka np. walka o krzyż w Sejmie.  Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to zwykle chodzi o kasę. Kto zapłaci? Ja, Ty i My - Lublinianie. I tu własnie mogę zaproponować tańszą wersję naszej "kozy". Po co pod szkłem, jeśli może być laminowany wydruk xero w ramce. Co najmniej połowa kosztów a wytrzyma dużo dłużej niż wasza (redakcji) domyśna, szybka opcja. Po prostu - papier pod laminatem nie zblaknie ani się też żadna szybka nie stłucze. Jedyne ryzyko istnieje jeśli by nam się herb miasta zmienił ;). Takiej opcji jednak się nie spodziewam. Chętnie się podejmę wyzwania . Dla radnych (w ramach cięcia kosztów)  :) kontakt : sklep@mediakom.eu  
0
Czy ktoś napisze co ten radny zrobił aby lublinianom żyło się lepiej/miejsca pracy,chodniki,oświetlenie,miejsca parkingowe-bezpłatne itp./To o czym jest w tej chwili opisane/herb czy nie/ to tylko zabieg kosmetyczny pod publiczkę.
0
Niech pan Radny wyłoży kasę z własnej kieszeni - wtedy spoko.
0
Przykre że miasto ma herb a państwo tylko godło...
0
Kuty to stary pisiorek a skoro pisiorek to tylko głupie pomysły herby nazwy ulic patroni szkoly i gender, lubelski pis to kał
0
Pozamykać kubły peerelowscy szubrawcy. A tak swoją drogą ciekawe kto schował herb Lublina?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: