Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a czy czasami z komisji podczas liczenia głosów nie skreślają dodatkowo na kartach kontrkandydatów jeszcze jednego kandydata tylko po to aby oddany głos był przynajmniej nieważny, bo ja nie wierzę, że znienawidzona partia wygrywa a niestety jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności oni wygrywają i dalej sondaże twierdzą, że wygrają, ciekawie skąd oni to wiedza, bo ja z kim nie rozmawiam to raptem nikt nie głosuje a oni wygrywają. Tam jest po prostu kłam, kłam, kłam aż się kurzy, czyste oszustwo a ludziska wierzą, że głosy są uczciwie oddane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak PAnie radny- w przedszkolu na pewno będą krzesla dla wyrosnietych ludzi i takie same stoły- wszak w tym budynku tylko ludzie powyzej 150cm wzrostu sie ucza i przebywają.    co do wypowiedzi przedmowcy wo dodatkowym skreslaniu przy liczeniu głosów- sam/sama stosowałeś/as takową metodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kupimy 1050 piór żelowych – zapowiada Joanna Bobowska z Urzędu Miasta. – Zamówienie jest w toku."   Najlepiej takich z gumką do ścierania z drugiej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katopisie, tylko tyle ? A co z krzyżami  i zdjęciem prezesa nad komisją ? Gdzie kamery HD , nagrywarki, czujki, czujniki, drut kolczasty, pomieszczenia dla moherowych trójek kontrolnych  itp. Jeżeli tego nie będzie to wybory znowu będą  sfałszowane. Ostrzegam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedszkole na ul. Granitowej - ścisk, komisja na korytarzu, stanowiska do skreślenia w tym samym korytarzu, jesli skorzystasz - nad tobą stoi kolejka do komisji, alternatywa - w dalszej części korytarza  możesz skreślać przystawiając karty do głosowania do ściany i na ścianie skreślać....warunki uwłaczające i pracy komisji, i samym wyborom... odechciewa się chodzenia na wybory, może o to chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...