Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najśmieszniejsze jest to że nie ma lepszej podbudowy jak dobrze ułożone kocie łby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby obrona konieczna pana RADNEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obudził się radny bezradny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to ulica Nowy Świat doskonale się do tego nadaje ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba w końcu wyremontować nawierzchnie i wybudować chodniki a nie eliminować drobny przemysł na peryferiach miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast budowy kolejnych świateł i wprowadzania kolejnych zakazów może warto pomyśleć o obwodnicy południowej przynajmniej małym odcinku od kalinówki do drogi 835....pisałem o tym wszędzie ale bez rezultatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy czasami Pan Radny tam nie mieszka? Dlatego przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu akurat tam przeszkadzają ciężarówki? czyżby jakaś rodzina radnego albo sam radny tam mieszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny wraz z rodziną mieszka tuż przy ulicy Krężnickiej ,dosłownie 10 metrów.każdy może sprawdzić, płot przy samym obciągnięty czarną włókniną, to właśnie posesja radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast budowy kolejnych świateł i wprowadzania kolejnych zakazów może warto pomyśleć o obwodnicy południowej przynajmniej małym odcinku od kalinówki do drogi 835....pisałem o tym wszędzie ale bez rezultatu
Jestem z toba w tej kwestii. Coś mi się wydaje, że w ferworze planowania drogi z Piask do Lublina ktoś nie pomyslał o tym że miasto Lublin jest dużym miastem i objechanie go np. z Chełma do Kraśnika obecnie wybudowana(prawie) obwodnicą powoduje nakładaniee iluś tam km. Przejazd np.z Kraśnika do Świdnika, Piask czy Chełma, "skrótem" zaczynajacym się gdzieś koło Niedrzwicy a dochodzącym do węzła Świdnik byłby wsaniałym rozwiązaniem. Ale cóż już decydenciplamę  dali nie rozwiazując dojazdu z obwodnicy Lublina do Puchaczowa i Łęcznej nową drogą np.koło lotniska Lublin tylko wpuścili znowu w starą drogę 82. Efekty widać czego nie da się ukryć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast budowy kolejnych świateł i wprowadzania kolejnych zakazów może warto pomyśleć o obwodnicy południowej przynajmniej małym odcinku od kalinówki do drogi 835....pisałem o tym wszędzie ale bez rezultatu
  Obwodnica południowa powinna zaczynać się w okolicach 747 w Konopnicy i kończyć na węźle Świdnik w Krępcu można ją prowadzić np. drogami powiatowymi ale to wymagało by zaangażowania GDDKIA ZDW ZDP i gmin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny wraz z rodziną mieszka tuż przy ulicy Krężnickiej ,dosłownie 10 metrów.każdy może sprawdzić, płot przy samym obciągnięty czarną włókniną, to właśnie posesja radnego.
  Widząc ten płot myślałem że to jakieś menele tam mieszkają. A teraz wiemy w czyim interesie działa radny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny wraz z rodziną mieszka tuż przy ulicy Krężnickiej ,dosłownie 10 metrów.każdy może sprawdzić, płot przy samym obciągnięty czarną włókniną, to właśnie posesja radnego.
  Widząc ten płot myślałem że to jakieś menele tam mieszkają. A teraz wiemy w czyim interesie działa radny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość ciężarówek teraz goni od zalewu przez Krężnicką bądź Osmolicką i leją ciepłym moczem na zakazy, a wystarczy aby sobie ITD stanęło w Krężnicy bądź Osmolicach i zobaczycie jak szybko zmniejszy się tam ruch tirów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na moście w Prawiednikach przy barze Pod Pstrągiem jest ograniczenie tonażu do 3,5 t. To tam kierują się przewoźnicy buraków na skróty. W tym miejscu w ogóle nie ma chodnika, trudno minąć się dwóm samochodom. Bardzo dobrze, że radny Daniewski podjął taką inicjatywę. Oby była skuteczna. Teraz an Policja, ani ITD nie reagują na łamanie przepisów. W kampanii buraczanej przez Krężnicę, Nowiny, Prawiedniki TIRY jeżdżą co kilkanaście minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucić radnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo na Wojciechowskiej. Zróbcie coś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy chodnika i oswietlenia przy calej ulicy Kreznickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu akurat tam przeszkadzają ciężarówki? czyżby jakaś rodzina radnego albo sam radny tam mieszka?
  Skoro jest radnym z Zemborzyc to logiczne, że robi coś co (przynajmniej w jego mniemaniu) ma służyć tej dzielnicy.    Inne dzielnice też mają swoich przedstawicieli, niech oni dbają o ich interesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Daniewski niech najpierw spełni swoje wcześniejsze obietnice, zanim zacznie mówić o nowych propozycjach. Mam je wyliczyć? Oj może nie, bo byłaby tu spora litania i zanudzę czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...