Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny chce żeby zielone światło migało. "Unikniemy stłuczek na skrzyżowaniach"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2016 o 08:13 Powrót do artykułu
A moze zamontowac wyswitlacze ktore pokazuja czas ile jeszcze zostalo tzw.zielonego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten system zarządzania ruchem to wielkie nieporozumienie. Inteligentny to on jest, ale inaczej. Zapala czerwone światło bez względu na to, czy ruch samochodów trwa, czy nie, a na kolejnym skrzyżowaniu znów czerwone..... Litry daremnie spalonego paliwa, kłęby spalin...... Oto efekt działania tego systemu. Bo na usprawnienie ruchu i skrócenie czasu przejazdu głównymi ulicami Lublina jakoś mu inteligencji zabrakło.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tylko wyswietlacze z zegarami...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kasa na system wyrzucona w błoto! W ostatnią sobotę jechałem Al. Krasnickimi od Jana Pawła  w stronę centrum i na każdym skrzyżowaniu stalem na czerwonym, przy normalnym natężeniu ruchu to chyba cos jest nie tak.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z Ratusza do LSW jest zielona fala , a więc nie zawracajcie głowy miłościwie nam panującemu jakimś mrugającymi światełkami . On ma teraz problem z absolutorium .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale w tym przypadku radny dobrze myśli!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W siedlcach widziałem, że jest licznik czasu , który odmierza czas.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomysł dobry podobnie jak liczniki, ale nasza włądza tego nie wprowadzi przecież, ponieważ wiązałoby się to z mniejszymi wplywami z mandatów, lepiej postawić bandyckie fotoradary i doić obywateli z kasy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prośba, niech Pan Radny najpierw przeczyta: 1. Ustawę z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2012 r., poz. 1137, z póżn. zmianami), 2. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywaniem nadzoru nad tym zarządzaniem (Dz. U. 2003 r., Nr 177, poz. 1729). 3. Rozporządzenie Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych. (Dz. U. 2002, Nr 170, poz. 1393), 4. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz. U. 2003 r., Nr 220, poz. 2181) a potem niech się wypowiada w kwestii sygnalizacji świetlnych. Przykre, że laik wypowiada się na temat, o którym nie ma pojęcia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radny przepraszam ale nazwę " ......" wystarczy zrobić jak w wielu normalnych krajach Finlandii, Bułgarii, nawet Wietnamie i wielu innych i miastach w Polsce wyświetlacze sekundniki co było proponowane byłemu kiepskiemu prezydentowi Wasilewskiemu i bał się zdecydować aby zainstalować na próbę a Policja Lubelska stwierdziła że będą kierowcy robić sobie wyścigi jak czas się będzie kończył, więc co dodać a czego ująć niczego po prostu lubelskiej głupoty
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Daniewski trochę oleju by się Panu przydało , pana kolega Wasilewski nie zgodził się w 2008 roku zainstalować sekundników na próbę jak później zainstalowano w innych miastach Polski . A lubelska Policja napisał ze kierowcy będą sobie robić wyścigi służę pismami. Migać to sobie Pan może lampką koło domu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tu nie idzie o prawo a kasa ucieknie gminy stracily foto radary to jeszcze swiatlo ma mrugac bog was oposcil czy co.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sorry w Austrii tak jest i działa jestem za
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Mieście Inspiracji "się nie da". Pulsujące zieolone nie jst tu zielonym, wyświetlacze działające w innych miastach są tu niezgodne z prawem, rondo ma niewłaściwy kształt by być rondem z pierwszeństwem w ruchu okrężnym, inteligentny system tworzenia korków w pełni działa dając zielone kierunkom na których nie ma ruchu, nagradza się projekt do którego nie nabywa się praw i tworzy się płatne miejsca parkingowe niezgodne z przepisami. Smakuj lubelskie. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jakiś debil zabrania pulsujących świateł i sekundników. lepsza jest rosyjska ruletka, gdy światło pomarańczowe zapala się znienacka i z za***enia nakazuje kierowcom określone zachowania. doktryna stalinowska ma się w polsce bardzo dobrze, chociaż gościu nie żyje już ponad 60 lat. obywatel nie może znać dnia ani godziny, ani nawet owej sekundy, w której zmieni się światło. wszędzie gdzie sekundniki były zamontowane podniósł się poziom bezpieczeństwa, było znacznie mniej kolizji i wypadków, jak też nieuprawnionych wjazdów na skrzyżowanie, ruch się uspokoił, ale okazało się, że jest to niezgodne z prawem o ruchu drogowym i innymi aktami prawnymi, u których podstaw leżały durne zasady. stalin byłby z was dumny!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Daniewski pański pomysł, to tylko próba "wykazania się". Tak naprawdę ten radny jest zwykłym ignorantem, który wypowiada się o sprawach, o których nie ma pojęcia. Proszę wskazać mi artykuł Kodeksu Drogowego mówiący o "migającym zielonym". W cywilizowanych miastach na skrzyżowaniach są instalowane wyświetlacze informujące ile jeszcze sekund będzie się "paliło" światło zielone. LUDZIE JAK MOŻNA NA RADNEGO WYBIERAĆ TAKIEGO OSZOŁOMA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A inteligentny system zarządzania ruchem nie działa. Paredziesiąt milionów złotych pooooszło w pizdu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Istnieje obawa, że kierowcy którzy na widok pomarańczowego przyśpieszają będą mieli szansę jeszcze bardziej przyśpieszyć. Idea polega na tym, że do skrzyżowania podjeżdżamy z dozwoloną prędkością i to na ogół wystarczy aby uniknąć kolizji. Ostatnio w Warszawie hondą zabił 14-latkę bo właśnie zapaliło się pomarańczowe i mocno przyśpieszył żeby zdążyć przed czerwonym. Nie zdążył
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Migające światło ostrzeże kierowcę, ten nie popełni wykroczenia i kasy na nim nie zarobisz. Ten pomysł nie przejdzie, zbyt uszczupli. budżet.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
taki "radny niezaradny". Przedtem powinien poczytać "Prawo o ruchu drogowym" i nie robić z siebie pośmiewiska. A jeśli chciał zabłysnąć pomysłem to powinien np zaproponować by pod sygnalizatorami pojawiły się wyświetlacze pokazujące czas do następnej zmiany światła jak to jest np w Szczecinie. Oj Wyborcy-myślcie przed Wyborami kogo wybieracie bo poziom wybranego świadczy o wyborcach-niestety.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: