Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Michał Krawczyk dostał posadę w MPK Lublin

Utworzony przez gość, 1 lutego 2012 r. o 20:40 Powrót do artykułu
To już wiem dlaczego MPK wystąpiło do ZTM o skrócenie przerw odpoczynkowych kierowcom na końcowych. Trzeba było zaoszczędzić pieniądze na tego "pana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie od Krawczyka, opluwacze? To inteligentny i mądry facet. W czasie swojej pracy w ratuszu zdobywał najwyższe ogólnopolskie nagrody za promocję Lublina. Wyrwał Lublin z nicości marketingowej. Jego praca została oceniona w prestiżowych ogólnopolskich konkursach za najlepszą. Lublin zzobył nagrodę GRAND PRIX I kilka PIERWSZYCH NAGRÓD w kjlku dziedzinach promocji. Byliśmy najlepsi w Polsce. Mieliśmy też najlepszą w Polsce stronę internetową. Krawczyk współorganizował Noce Kultury i Jarmarki Jagiellońskie/ po raz pierwszy w Lublinie. Tego wsześniej nie było. Jego autorskim pomysłem zrealizowanym w Lublinie jest Festiwał Sztukmistrzów , jedyny taki w całej Europie. Więc nie mówcie mi ,że nie jest świetnym fachowcem i że nie zasługuje na najlepsze stanowiska w reklamie. Nie docenił go tylko prezydent Żuk. Wolał zwolnić człowieka , który udowodnił,że jest znakomity i osiąga sukcesy dla miasta. Na jego miejsce zatrudnił swoich reklamiarzy z kampanii wyborczej i tym sposobem skończyło się promowanie Lublina i skończyły się sukcesy. Promocji miasta teraz nie ma , jest nicość . Może MPK przynajmniej będzie miało człowieka z polotem. To nie laurka dla Krawczyka to są fakty i miniona rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator promocji napisał:
Co wy chcecie od Krawczyka, opluwacze? To inteligentny i mądry facet. W czasie swojej pracy w ratuszu zdobywał najwyższe ogólnopolskie nagrody za promocję Lublina. Wyrwał Lublin z nicości marketingowej. Jego praca została oceniona w prestiżowych ogólnopolskich konkursach za najlepszą. Lublin zzobył nagrodę GRAND PRIX I kilka PIERWSZYCH NAGRÓD w kjlku dziedzinach promocji. Byliśmy najlepsi w Polsce. Mieliśmy też najlepszą w Polsce stronę internetową. Krawczyk współorganizował Noce Kultury i Jarmarki Jagiellońskie/ po raz pierwszy w Lublinie. Tego wsześniej nie było. Jego autorskim pomysłem zrealizowanym w Lublinie jest Festiwał Sztukmistrzów , jedyny taki w całej Europie. Więc nie mówcie mi ,że nie jest świetnym fachowcem i że nie zasługuje na najlepsze stanowiska w reklamie. Nie docenił go tylko prezydent Żuk. Wolał zwolnić człowieka , który udowodnił,że jest znakomity i osiąga sukcesy dla miasta. Na jego miejsce zatrudnił swoich reklamiarzy z kampanii wyborczej i tym sposobem skończyło się promowanie Lublina i skończyły się sukcesy. Promocji miasta teraz nie ma , jest nicość . Może MPK przynajmniej będzie miało człowieka z polotem. To nie laurka dla Krawczyka to są fakty i miniona rzeczywistość.
No i sam bohater całego zamieszania zabrał głos. Brawo, za "obiektywizm" i "skromność"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i sam bohater całego zamieszania zabrał głos. Brawo, za "obiektywizm" i "skromność"!!!
Nie jestem Krawczykiem . Owszem, znam go ale od strony sąsiedzkiej. Możesz mi nie wierzyć ale tak jest.On po prostu olewa takie wpisy. Nie mogę tylko zgodzić się z tym opluwaniem mądrego i inteligentnego człowieka. A to co piszę to czysta prawda, którą łatwo zweryfikować. A tak na marginesie, na tym forum często zdarzało mi się bronić opluwane lub pomawiane osoby, bardzo różne. Po prostu trudno mi się pogodzić z kłamstwem jak znam prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK OLEWA WPISY I SZANUJE OBYWATELI LUBLINA TO NIECH ZREZYGNUJ Z TEJ FUCHY! MANDAT RADNEGO MU NIE WYSTARCZY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie że nie jesteś Krawczykiem! Przecież jesteś Supermenem który leci na ratunek miastu i MPK a Prezydent o tym nic nie wie! I jeszcze podwyżka ci się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Obronco Krawczyka! W jednym mogę Ci przyznac rację - Krawczyk w istocie nie jest takim zerem,na którego wielu go kreuje. Myślę, że jego osiągniecia moga o tym zaświadczyć. Sens sprawy leży gdzieś indziej. Dlaczego Krawczyk nie poszuka sobie zatrudnienia w jakiejś prywatnej firmie, gdzie przecież marketingowcy są zawsze potrzebni, tylko ratuje się partyjnymi układami? Ta sprawa śmierdzi mocno, przede wszystkim dlatego że jest to spółka miejska, a pensja radnego bedzie pochodziła z publicznych pieniedzy, z Twoich i moich podatków. Przy tym całe to stanowisko budzi sporo wątpliwości, bo przecież - po co zachęcac ludzi do korzystania z MPK? Czy to nie jest bez sensu? TYm bardziej, ze analogiczne stanowiska, w innych nmiastachm, nie funkcjonują. Reasumujac- gdyby Krawczyk dostał prace w prywatnej firmie, nikt by sie nie miał prawa czepić. Właściciel mógłby go zatrudnić nawet jako Głównego Specjaliste Do Parzenia Kawy z pensją 10 tys. Miałby do tego prawo. Ale gdy do głosu dochodza pieniądze publiczne, rzecz sie inaczej przedstawia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...