Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Piątek: Urzędnik mógł przyjąć łapówkę

Utworzony przez Pisuarek, 10 marca 2010 r. o 21:03 Powrót do artykułu
To co robi Dariusz Piątek, to zwykła zawiść i chęć odwetu, pokaż człowieku coś zrobił dla Lublina, bo ja na ciebie głosowałem i jeszcze żonę namówiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kolega radny Piątek pochwali się ile to kasy wygiągnął już z miejskiej kasy na jakiś zawszony motocross, który nikogo nie interesuje oprócz jego samego i jego synalka. Miliony złotych moi drodzy, miliony złotych!!! Rozlicz gościu najpierw siebie samego, pochwal sie coś zrobił dla Lublina a potem próbuj ścigać innych! Co za bezczelny typ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~realista~ napisał:
Moim zdaniem finał tej sprawy powinien być następujący. Jeżeli rzeczywiście złamano prawo to z całą surowością należy winnych ukarać. Jeżeli jednak "ujadacze" z p. Piątkiem na czele nie mają racji a szum robią tylko po to aby zamieszać ludziom w głowach a samemu zaistnieć w mediach to z kolei oni powinni poznać surowość prawa za stawianie bezpodstawnych zarzutów. Bardzo mocno po kieszeni, taka powinna być kara za wciskanie ludziom ciemnoty i zajmowanie pierdołami publiki. Najwyższy czas skończyć z PiSowskim wynalazkiem pn. "mogło dojść do złamania prawa". Teraz każdy idiota donosi w ten sam sposób. Jak donos się sprawdzi to dobrze, jak nie to też dobrze. Donosicielowi chodzi o to aby zrobić szum. Aby wszystkie "głąby" były przekonane, że to on jest ten jedyny sprawiedliwy. Przyjmijcie to do wiadomości, że tak naprawdę to dla zaistnienia w mediach ten wasz bohater zjadłby publicznie gówno. Bo jemu chodzi tylko i wyłącznie o własną popularność a interes publiczny i was wszystkich za przeproszeniem ma głęboko w du***.
Jerzeli rzeczywiscie zlamano prawo...Uzywajac podwojnych planow zagospodarowania przestrzennego Rudnika - zlamano prawo czy nie? Budujac na terenie Natura 2000 pod Swidnikiem tor crossowy bez stosownych zezwolen - zlamano prawo czy nie? Wydajac 700.000,00 na to samo co mozna zrobic za 70.000,00 czyli za 1/10 mniej z 10. krotnie wiekszymi wynikami - lamie sie prawo czy nie? Podejmujac decyzje o emisji filmu promujacego miasto w tymze miescie lamie sie prawo czy moze normy zdrowego rozasadku a moze jeszcze nie ogloszona ordynacje wyborcza? To juz nie jest nawet przestepstwo - takie dzialania nie mieszcze sie w zadnych normach spolecznych i stadnych. Moze warto byloby siegnac po "Folwark zwierzecy" G. Orwella?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To co robi Dariusz Piątek, to zwykła zawiść i chęć odwetu, pokaż człowieku coś zrobił dla Lublina, bo ja na ciebie głosowałem i jeszcze żonę namówiłem
Wystarczy popatrzeć na zdjęcie tego człowieka, wiele mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega radny sie wkurzył bo tamten nie chciał sie z nim podzielić chyba:) Tyle tylko, że kolega radny sam ma cholernie ubrudzone łapki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda,że mogło dojść do przekrętu.W Lublinie też mamy producentów filmowych ,którzy by to taniej zrobili, i tak samo dobrze. W kancelarii prezydenta jest tam taki człowiek związany z produkcją filmów, który za tym stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...