Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS: Herb jest zbyt często zastępowany przez logo Lublina. Ratusz odpowiada

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2016 o 07:09 Powrót do artykułu
Radny ma rację. Herb to historia, dziesiątki pokoleń mieszkańców. Dziedzictwo lublinian.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Koziołek lubelski był zawsze, od początku, gdy Lublin był jeszcze w województwie sandomierskim.
0
logo zukka jest kiczowate
-1
okultystyczny symbol oka ra, czy oka lucyfera jest nam wciskany na każdym kroku. nie dziwota że herb lublina z koziołkiem w tym wypadku symbolem chrystusa jest wypierany. nic nie dzieje się bez przyczyny, okultyści, szataniści dobrze wiedzą co robią, wszędzie wciskają swoją chorą symbolikę wierzą że to otwiera drogę demonom do naszego świata. kto nie wierzy niech obejrzy: ***s://***youtube.com/watch?v=b-vyk9drrao&t=1806s
-2
luplyn mjasto ynspyracjy taaaaaaaa...
-2
mam wrażenie, że wpisuje się tu jedna i ta sama osoba. czyżby jakiś polityk zrywał się tak rano, bo musi na ósmą jarkowi podetrzeć?
1
Prezydent Zuk to najlepszy prezydent! Robi tak wiele dla wymierającego Lublina. A jeszcze znalazł czas na ciężką pracę i przyjęcie 1/4 miliona złotych od PZU. Brawo!
0
Kto jak kto, ale Wojciech Wilk w ogóle nie powinien się wypowiadać! Pozdrawiamy noszących teczki w Kraśniku.
0
Może Pana Rybe już czas zastąpić. Cz oni nie mają się czym zająć?
0
no problem jest
0
Ryba. Weź ty sie czyms zajmij bo ci odbija w czapce
0
Logo milczy, a koza zawsze może zabeczeć ""Mieeeeeeeeeetek"
0
Ja słyszałam że PiS miał dzisiaj rzadki stolec. To jest już nie śmieszne, a żałosne to co wypisujecie z tą nagonką na PiS., a Żykiwi i tak już nic nie pomoże. Pójdzie na banicję Tak jak na to zasługuje.
0
Ryba na wigilijny stol. A nie do polityki...
0
Pies jak ma za dużo czasu to sobie jaja liże, a co robi ryba? Ryba szuka w całym dziury zamiast poszperać w prawie by dowiedzieć się że z herbem trzeba z szacunkiem a ten pewnie chciałby by był zamiast OO czy WC.
0
Prof. Ryba ma zupełną rację, mnie też drażni wciskanie wszędzie tego logo. To koziołek jest symbolem naszego miasta, a nie jakieś logo z sufitu wzięte. A na materiałach promocyjnych bez problemu można umieścić herb "w sposób zapewniający im należną cześć, powagę i szacunek", powaga i szacunek to nie od razu padanie na kolana i bicie pokłonów.
0
Nie ma innych zmartwień???
0
gosciu zajmij sie naprawde powaznymi sprawami a nie ***ami chcesz sie wykazac przed wodzem to zrob cos pozytecznego a nie bicie piany
0
Nie ma ważniejszych tematów do pracy dla radnego tylko to? PiS to jednak stan umysłu ...
0
Nie myślałem wcześniej o tym. Radny Ryba ma rację. Jest w tym wszystkim jakiś dodatkowy przekaz. Logo zamiast herbu jasno wskazuje że lublin stał sie zwyczajną firmą. Dlatego to miasto jest miejscem niekończącej się dyskryminacji szarych obywateli.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: