Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS nadal szuka pracy. Dlaczego rządowa agencja nikogo nie wybrała?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2016 r. o 14:06 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie  lubią go kolesie PSLu z Agencji?
słyszałem że musi robić miejsce u marszałka dla przewodniczącego Kowalczyka, członka PSL, bo długo już w Ratuszu nie zagrzeje miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo PIS im wodę ze stawu chce spuścić a tak dobrze było łoj jak dobrze...... Ryby, żaby i raki Raz wpadły na pomysł taki, Żeby opuścić staw, siąść pod drzewem I zacząć zarabiać śpiewem. No, ale cóż, kiedy ryby Śpiewały tylko na niby, Żaby Na aby-aby, A rak Byle jak. Karp wydął żałośnie skrzele: "Słuchajcie mnie przyjaciele, Mam sposób zupełnie prosty - Zacznijmy budować mosty!" No, ale cóż, kiedy ryby Budowały tylko na niby, Żaby Na aby-aby, A rak Byle jak. Rak tedy rzecze: "Rodacy, Musimy się wziąć do pracy, Mam pomysł zupełnie nowy - Zacznijmy kuć podkowy!" No, ale cóż, kiedy ryby Kuły tylko na niby, Żaby Na aby-aby, A rak Byle jak. Odezwie się więc ropucha: "Straszna u nas posucha, Coś zróbmy, coś zaróbmy, Trochę żywności kupmy! Jest sposób, ja wam mówię, Zacznijmy szyć obuwie!" No, ale cóż, kiedy ryby Szyły tylko na niby, Żaby Na aby-aby, A rak Byle jak. Lin wreszcie tak powiada: "Czeka nas tu zagłada, Opuściliśmy staw przeciw prawu - Musimy wrócić do stawu." I poszły. Lecz na ich szkodę Ludzie spuścili wodę. Ryby w płacz, reszta też, lecz czy łzami Zapełni się staw? Zważcie sami, Zwłaszcza że przecież ryby Płakały tylko na niby, Żaby Na aby-aby, A rak Byle jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MUSZTARDA Z LODR W KOŃSKOWOLI ZNALAZŁA JUŻ PRACĘ CZY JESZCZE NA ZWOLNIENIU PRZEBYWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A MUSZTARDA Z LODR W KOŃSKOWOLI ZNALAZŁA JUŻ PRACĘ CZY JESZCZE NA ZWOLNIENIU PRZEBYWA
O musztardzie nie musiałeś wspominać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszarda poza tym jest z peło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widły wzieny i gnój rozrzucajo i razem yntelygenty performowane kulturalnie wpisujom .....bo z elyty yntelektualney
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baca baca tu ryży koń.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...