Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS szukał pracy w rządowej agencji. Znalazł?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 r. o 08:44 Powrót do artykułu
Właśnie też mnie zdziwiło, że była tylko rozmowa- bez testu z wiedzy, który jest zawsze ( niezależnie od ilości kandydatów). Starszy pan zwyczajnie nie zdałby testu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ma "takie plecy" to nie mógł 30 pytań podstawionych pod nos na test się nauczyć... To jakiś wybitny człowiek :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PO sami społecznicy ? ....wszyscy non profit pracuja ten radny to chociaż festyny robi i społecz sie udziela ludziom pomaga ale to w oczy kole trzeba opluć....bo nie z tej opcji
festyny robi :)))))))))))))))))) odstaw leki bo ci szkodzą :))))))))))))))) mieszkańcy nie składają się na jego dietę, żeby festynami miał się wyłącznie zajmować :))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
sytuacja jest na tyle specyficzna, że w agencjach rolnych i spółkach skarbu państwa przyjmują tylko tych którzy mają legitymację partyjną PiS-u
+1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bezrobocie wśród polityków PiS, członków ich rodzin i znajomych niebawem osiągnie poziom 0%
Gorzej, że większość z nich robi na dwa, trzy etaty blokując tym sposobem miejsce dla młodych i zdolnych bez partyjnej przynależności. PiS to dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie się bawią pisuary, oj pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"jednocześnie w dwóch, trzech, a nawet pięciu radach nadzorczych państwowych firm zasiadają osoby związane z rządzącą partią. to niezgodne z prawem." forsal.pl/artykuly/979096,ustawa-kominowa-sobie-a-pis-sobie.html
pięciu radach nadzorczych????????????? gdzie jest CBA??????????? ano tak swojego nie skażą!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#LawniczakZaMur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po podstawówce mam robote nie musze sie spinać teraz po reformie podstawowka az 8 lat....bez dyplomof i sdudiof robie na stróżufce nocnej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kombajnie smigam i jest bosko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to wszyscy bezpartyni byli w urzedach wcześniej a teraz tak sie narobiło ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To robi każda partia, bez wyjątku. Dlatego komentarze lizusów Żuka można pominąć. Próbują wykreować na siłę wrażenie, że wcześniej było merytorycznie a teraz się popsuło - śmiechu warte. Startowałem w konkursach do urzędów zarządzanych do PO, po tym jak kandydat a przyszły zwycięzca podał komisji rękę i powiedział "cześć" uznałem, że dam sobie z tym spokój i nie będę się wygłupiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My jesteśmy smerfy zielone i do naszego lasu nie wpuścim nikogo nasz las i basta jak obcy wchodzi to nepotyzm u nasz nepotyzmu nie ma bo my som swoje ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To robi każda partia, bez wyjątku. Dlatego komentarze lizusów Żuka można pominąć. Próbują wykreować na siłę wrażenie, że wcześniej było merytorycznie a teraz się popsuło - śmiechu warte. Startowałem w konkursach do urzędów zarządzanych do PO, po tym jak kandydat a przyszły zwycięzca podał komisji rękę i powiedział "cześć" uznałem, że dam sobie z tym spokój i nie będę się wygłupiać.
Nie kłam. Żadna partia nie robiła tego w tej skali co PiS i żadna partia do tej pory nie krzyczała tak głośno o "dobrej zmianie".  W tej chwili nawet sprzątaczki są wymieniane w spółkach i agencjach państwowych, co nigdy wcześniej miejsca nie miało. PiS robi wymianę kadr w sposób ordynarny i perfidny, głosząc przy tym puste hasła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To robi każda partia, bez wyjątku. Dlatego komentarze lizusów Żuka można pominąć. Próbują wykreować na siłę wrażenie, że wcześniej było merytorycznie a teraz się popsuło - śmiechu warte. Startowałem w konkursach do urzędów zarządzanych do PO, po tym jak kandydat a przyszły zwycięzca podał komisji rękę i powiedział "cześć" uznałem, że dam sobie z tym spokój i nie będę się wygłupiać.
Nie kłam. Żadna partia nie robiła tego w tej skali co PiS i żadna partia do tej pory nie krzyczała tak głośno o "dobrej zmianie".  W tej chwili nawet sprzątaczki są wymieniane w spółkach i agencjach państwowych, co nigdy wcześniej miejsca nie miało. PiS robi wymianę kadr w sposób ordynarny i perfidny, głosząc przy tym puste hasła.
No i wcześniej dużą część kadr stanowili ludzie merytorycznie przygotowani do pełnienia odpowiednich stanowisk. A teraz? W radach nazdorczych mamy aptekarza Misiewicza, babę która kiedyś pożyczyła Kaczyńskiemu pieniądze, pielęgniarkę z domu pomocy społecznej - można tak wymieniać przez tydzień. Jedyny wymóg - musisz być z PiS albo mieć jakikolwiek związek z kimś z PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ZNW się dostał jak był w PO, dyrektor tam też z PO, a tu PIS-d i "dobra zmiana" chorągiewka i tyle, bez honoru i ambicji, krzykacz zwykły i do tego mało uprzejmy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie was pisiory zrobiły w bambuko w kampanii wyborczej, miało być tak pięknie a jest gorzej niż było -> gospodarka pada, przedsiębiorcy padają, jedynie ceny w sklepach idą w górę a na koniec kolesiostwo i nepotyzm na niespotykaną dotąd skalę, kwota wolna od podatku? tylko dla posłów i senatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie was pisiory zrobiły w bambuko w kampanii wyborczej, miało być tak pięknie a jest gorzej niż było -> gospodarka pada, przedsiębiorcy padają, jedynie ceny w sklepach idą w górę a na koniec kolesiostwo i nepotyzm na niespotykaną dotąd skalę, kwota wolna od podatku? tylko dla posłów i senatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a maciek jest dupołazem kaczyńskiego co robili inni to a tego należy ich rozliczyć ale co teraz pisiory wyprawiają mieniąc sie partią prawa i sprawiedliwości to woła o pomstę do nieba chyba że zmienia nazwę na bardziej odpowiadającą partia Bezprawia i Nieuczciwości nie mówiąc o nepotyzmie i kolesiostwu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, przygotowane kadry były. A ta laska wicemarszałka z PSL co miała dwadzieścia kilka lat i została wiceprezesem PGE bodajże? Dziewczyna świeżo po studiach, zero doświadczenia. A córeczka Rostowskiego Maya ("fuck me like whore I am") co dostała fuchę tłumacza w MSZ? Heheh łgarze perfidne platfusy. Wszystkie konkursy poustawiane, robota dla kolegów i koleżanek funfli z PO - tak było. Widziałem to wielokrotnie to wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...