Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS szukał pracy w rządowej agencji. Znalazł?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 r. o 08:44 Powrót do artykułu
Miskiewicze dalej broncie swoich protegowanych bo cos slabo wam idzie. A ludzie maja dobra pamiec i pamietaja obietnice przedwyborcze pisduarow- nie bedzie kontynuacji poprzednikow, nie bedzie czystek, nie bedzie TKM, fachowcy zostana na swoich miejscach - nastapi dobra zmiana. I co zrobili z twarzy dupy, obsadzenie wszystkiego co sie da swoimi i co najgorsze ludzmi BEZ KOMPETENCJI ( stad narodzily sie teraz Misiewicze, wczesniej dobierano w miare chociaz pod katem doswiadczenia i wyksstalcenia) Mialo byc dobrze a wyszedl marionetkowy rzad ciemniakow - ale w tvp sie przerobi i pokaze , ze Polakom sie zyje coraz lepiej, jest dobrze a narod zyje dobrze i dostatnio :))) tylko wystarczy wlaczyc jakikolwiek inny kanal tv polski albo zagraniczny i wyloni sie prawdziwy obraz panstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego nawet za psl nie grali ale CYRK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumpenentne jesteśta łoj kumpetentne.......wieczorowo matury i kursy robita studia w kilka miesięcy a boita sie tej zmany łoj boita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj grali za psl grali i to na fujarze takiej że hej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kursy to jedno, a umiejętności drugie. Mysle że w tej sytuacji, bardzo szybko wszystko będzie jasne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Zbyszka razem od wielu lat w społdzielni mieszkaniowej działamy.. pracuje od wielu lat w Zarządzie Nieruchomości Wojewodzkich ma kilka fakultetow skonczonych ma doświadczenie i licencje zarządcy nieruchomościami Ministra....chce odejsć z Zarządu bo mu kołki w głowe wbijaja bo jest w PIS .....jako kolega widze to i wiem że nagonke urządzono na gościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SM Czuby działacie razem! HAHAHAHAHA Chyba tylko dla kasy. Za radę nadzorczą kasa. Za Radę Przedstawicieli kasa. Łącznie ok najniższej krajowej z samej SM Czuby można wyciągnąć. Jak taki społecznik to czemu tylko za kasę? Dlaczego obstawia wszystkie płatne funkcje? A te pro bono jakoś mu nie leżą. Ja wszedł do ZNW to był w PO i dyrektor też był z PO. A teraz PIS i zmiana. To kolesiostwem pachnie. Sam dopisuje komentarze na swoją korzyść bez podpisu. W tych komentarzach gani opluwanie i propaguje szacunek choć sam niewiele wie na ten temat. A historyjkę o planktonie i wielorybie już kiedyś opowiadał..... No cóż mimo wszystko życzę mu powodzenia bo chyba tylko tyle można życzyć człowiekowi który poza polityką nie ma nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłam z Ławniczakiem w radzie osiedla Skarpa braliśmy miesieczni za miesiac 50 zł .! Ale dieta hajaha ...w radzie dzielnicy pracowaliśmy społecznie bo tam diet nie ma co ty wiesz synu chyba że na tych wielorybach sie znasz i historyjki wymyślasz....do roboty sie wez....i nie wymyślaj....głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy radni powinni pracowac bez diet a Prezydent za 3000 tys kto sie zgłasza .....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź : kiedyś może tak. Dziś to jest grubo ponad tysiąc złotych więc proszę nie kłamać. A rada dzielnicy to tylko żeby radnym zostać, bo na pewno nie bezinteresownie. Każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie. Ja mam takie jakie mam. I wiem co mówię. A tekst o wielorybach pochodzi od samego zainteresowanego. Miłego weekendu. Mój mimo wszystko taki właśnie będzie. Rodzina i przyjaciele, piękny śnieg, radość z kazdej chwili i uśmiech na co dzień. A tym którzy widzą tylko swój czubek nosa i najchętniej zabronili by innym myśleć i oddychać niech sobie żyją w swoim jadzie. Pozdrawiam Jak byłam z Ławniczakiem w radzie osiedla Skarpa braliśmy miesieczni za miesiac 50 zł .! Ale dieta hajaha ...w radzie dzielnicy pracowaliśmy społecznie bo tam diet nie ma co ty wiesz synu chyba że na tych wielorybach sie znasz i historyjki wymyślasz....do roboty sie wez....i nie wymyślaj....głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa dobra zmiana :) Pan Ławniczak jest 'wielkim' specem od nieruchomości. Zaczynał jako właściciel budki z warzywami na osiedlu, potem przerzucił się na pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń - wystarczy zobaczyć oświadczenie majątkowe z 2011 roku. Sprytnie uznał, że trzeba iść w politykę. Znany jest na osiedlu z tego, że o 3 nad ranem w czasie kampanii wyborczej zakleja swoimi plakatami wyborczymi plakaty konkurencji i chodzi po mieszkaniach , czarując starszych ludzi, żeby na niego głosowali. Ma parcie na szkło. Jak chcesz zorganizować na osiedlu festyn z okazji dnia karpia Pan Ławniczak na 100% się pojawi. Najpierw przez 4 lata był radnym PO jak zobaczył, że notowania spadają zapałał miłością do PIS i został radnym partii, którą wcześniej wiecznie krytykował. Teraz krytykuje PO Jak PIS zacznie tracić zapisze się do PSL, potem pewnie do Kukiz itd. Zwykłe cwaniactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre Ławniczak nigdy nie miał żadnej budki z warzywami na osiedlu tu budek nigdy nie było i nie ma Pomagał nam handlujacym na targu aby targu nie zliwidowali jako społeczny radny rady dzielnicy i miasta .Plujecie na faceta bo musicie kogoś opluć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za zbieg okoliczności ktoś napisał, że Pan Ławniczak handlował warzywami na targu i nagle pojawia się post osoby która handlowała marchewką, która przez przypadek o 22 w nocy zajrzała na stronę dziennikawschodniego i przeczytała ten artykuł i komentarze i napisała swój. To wygranie 6 w totka jest bardziej prawdopodobne :) wniosek post napisał sam Pan Ławniczak. Pozdrawiamy Pana Ławniczaka :) PS: mieszkańcy Lublina to nie idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek nie miał żadnej budki na targu miał kiedyś sklep w centrum Lublina to fakt potbył zrezygnował i pracował z nami od lat 90 W Commercial Union był jednym z najlepszych sprzedawcow. Duża część naszych koleżanek i kolegów pracuje nadal w Aviva...i ja....widać że dzwonią tylko nie tu. Najlepiej zapytac u nas....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent był elektrykiem poseł muzykiem ja jestem mechanikiem i chce byc ministrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posady I Stanowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...