Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapraszamy teraz Podgórskiego do nas, jeszcze go u nas nie było. Bo był już chyba wszędzie. ha hah ah ha ha ha  a może sam stworzy w Lublinię pratię BUDZIKÓW
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublinianie!!kogo Wy wybieracie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Penalizowany jest czyn, a nie czas jego powstania czy trwania. Radny M. Krawczyk zapomina, że nie tylko jest wysokim aparatczykiem politycznym ale przede wszystkim doradcą Wojewody.   W każdych normalnych warunkach taka "sekundowa" dygresja oznaczałaby podanie się do dymisji albo odwołanie - w każdych normalnych ale nie tylko przynależność do PO pod to określenie nie podlega, co dokładnie obnażył właśnie nie radny Podgórski, a jego oponent.   Ps. Jest w mieście sporo byłych radnych, którzy mogliby pod przysięga zeznać, że nie tylko M. Krawczyk ale i sam przewodniczący Kowalczyk wiele razy więcej robili to, za co radny Podgórski trafi przed oblicze "proroków".   Takie to cienkie i przeżarte panicznym strachem partyjne członki.      
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cz to ten sam krawczyk który w czasie sesji pracował  na zlecenie wojewody biorąc kase za prace od wojewody i dietę za sesje? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ci wszyscy radni-bezradni, mam ich dość i tej uprawianej przez nich fikcji za nasze pieniądze, wstydzili by się, ale gdzie tam.....wstyd mają przykryty prawda?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kowalczyk walczac o swój przyszły mandat obudzlł demony ktore go teraz zniszczą. Oj on ma najwiecej do ukrycia A Krawczyk to kiedys jeden z nalblizszych przybocznych Palikota. Jak to siè szybko przefarbował na stronnika Żuka i Wilka. A jak tam Krawczyk budowa domu ??? Zabawa się dopiero zaczyna
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krawczyk doradca wojewody Wilka oszukuje popdpisujac listy obecnosci na zapas. Prokurator jeszcze raz sprawdzi tasmy z nagraniem kogoś kto twierdzi że nagrał rozmowe na temat jak Wilk brał łapówki. Piękną mamy władzę i uczciwą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WZOROWY TATA !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podgórski wstydź się, obrzydliwe zachowanie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
radny podgórski się kompromituje totalnie oby w najbliższych wyborach nie dostał żadnego głosu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hehe za grosz honoru. zamiast przyznać się do próby oszustwa i wyłudzenia to teraz będzie próbował wszystkich dookoła oczernić. Rasowa menda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
poświadczenie nieprawdy jest poświadczeniem nieprawdy i nic tu nie ma do rzeczy czas.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żałosna próba odegrania się na byłych kolegach jak nisko można upaść
Zaloguj się, aby oddać głos
0
słuchając radnego Podgórskiego można odnieść wrażenie że słuchasz radnego PiS, no głupol zwykły nic więcej :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O klakierzy Krawczyka się odezwali ! Sa radni równi i równiejsi sa tacy którzy przychodzą na sesję i wychodza na cały dzień i wszyscy wiedzą kto to jest....sa tacy którzy przychodza na koniec komisji podpisują liste dwa razy wejścia wyjścia robią to nagminnie i też wszyscy wiedzą kto to jest ! Czy sprawa Podgórskiego to nie jest kontynuacją serialu pomówień i donosów ....przedłużeniem sprawy   radnej PO która została pomówiona że była na komisji Alkoholowej i ponoć była gdzie indziej..a zwalniała się..podpadła wtedy pomówiona przez radną od nazwiska popularnego w Lublinie i na plakacie ze skróconego Literą imienia. Czy Przewodniczacy nigdy nie wychodził na kilka godzin z obrad sesji ? a dietę sobie potracił ? A ta radna podpadła komuś i wszyscy wiedza komu. A moze trzeba wprowadzić zmiany wpisywać godzine i minutę wejścia  tak aby regulamin to stanowił. Polowanie na czarownice trwa jak długo i dlaczego teraz proste. Kampania pomówień sie rozpoczęła a zakończy po wyborach 16 listopada  godzina 24 00 2014 roku. J 8,1-11   1 Jezus udał się na Górę Oliwną. 2 Rano znowu przybył na teren świątyni i cały lud zaczął się zbierać przy Nim. On usiadł i uczył ich. 3 Wtedy uczeni i faryzeusze przyprowadzili jakąś kobietę, przyłapaną na cudzołóstwie. Postawili ją pośrodku 4 i powiedzieli Mu: "Nauczycielu, ta kobieta została przyłapana na występku cudzołóstwa. 5 W Prawie Mojżesz kazał nam takie kamienować. A Ty co powiesz?" 6 Mówili to dla poddania Go próbie, by mieć coś do oskarżenia Go. Na to Jezus pochyliwszy się rysował palcem po ziemi. 7Gdy nie przestawali Go pytać, wyprostował się i rzekł im: "Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". 8 I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. 9 Gdy oni to usłyszeli, zaczęli jeden po drugim odchodzić, zaczynając od starszych. Został sam i ta kobieta, stojąca pośrodku. 10 Jezus wyprostował się i zapytał ją: "Kobieto, gdzie są? Żaden nie wydał na ciebie wyroku?" 11 Odpowiedziała: "Żaden, Panie". Jezus rzekł: "I ja na ciebie wyroku nie wydaję. Idź, a odtąd już nie grzesz".    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podpisał listę końcową na samym początku? Poświadczył nieprawdę. Takie zagrywki to miecz obosieczny. Do prokuratury i na zbity pysk wywalić z partii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To państwo jest zgniłe takimi ludźmi. Spóźniają się obaj i obaj podpisują listę obecności by poświadczyć, że byli  na całym posiedzeniu. Skoro jest przepis mówiący o obniżeniu diety o 30% za nieobecność to przyzwoitość nakazuje odpuścić przy 4-ro godzinnym spóźnieniu i obecności jedynie 17 minut... ale jak widać takim ludziom (już nawet bez względu na partię, do której należą) zależy tylko na kasie, oby czasem złotówki nie stracić. Nienachapane ryje. Oby zarobić, a się nie narobić. Te sesję są co jakiś czas, a jak w raz się spóźniają...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jesli Krawczyk podpisał liste obecnosci majacą w naglowku stwierdzenie że poswiadcza obecność na zakonczenie komisji a komisja się jeszcze nie skończyła to: albo dokonał oszustwa albo nie rozumie co tam pisało ( co u ludzi wspólpracujacych z Palikotem jest powszechne) albo nie umie czytac. Panie wojewodo od noszenia przesylek pieniężnych co pan na to ? Zatrudnia pan albo oszusta albo głupka,.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Donosił wilk razy kilka donieśli na Wilka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wladku myśle że powinno byc - przynosił Wilk razy kilka, przyniesli i taśme na Wilka. A krawczyk to mu przyniósl smród co się ciągnie za Palikotem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: