Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PSL o policjancie: "zwyrodnialec". Samorządowiec prawomocnie skazany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2017 r. o 07:06 Powrót do artykułu
Ja mam 50 bladynke i skuteczny palalizator w aucie na takie sytuacje i dlaczego po takim czasie bo prezes powiedzial koniec opozycji a sad za obraze to bzdura tel 500 zl pln 2 punkty i po temacie pisiory chca z nas zrobic niewolnikow Piotrek nie daj sie tym smiechu warte politykom jeszcze raz ja za toba powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek nie daj się wygrasz z tym Dawidem tylko wytocz ciężkie działa i go zatop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu śmierdzi manipulacją i spiskiem przeciwko Panu Radnemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny ? A cóż to za figura ? Pewnie myśli , że jest ważną osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy radny zakupił obiekt zabytkowy po starej szkole w Baranowie i przeznaczył go na dyskoteki na wsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki stokowicz kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec PSL bliski, kończą się koneksje i układziki lokalne i ciężko się radnemu do tego przyzwyczaić, oj ciężko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy takich ppolicjantów w Kazimierzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ura bura szef Bochotnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi szukać kasy bo stara na zasiłku a kredycik nie zając
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie nieodpłatne prace społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowy Lucky Luck
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem jeden wart drugiego. Polityka i praca w aparacie terroru państwowego , co niektórym przewraca w głowie.Gdyby nie to , to zapewne obydwaj kołysaliby jaja bykom w oborze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiscie znam tego Dawido i powiem że nie ma się czym chwalić. Uważa się za coś lepszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała familia taka. Ukochani sąsiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...