Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na koszt radnego proszę to zrobić ..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może by najpierw radny zainteresowł się wyglądem swojego okręgu wyborczego, a nie w ratuszu, bo takiego chlewu jak nad Zalewem Zemborzyckim, to ja nawet na Ukrainie nad zbiornikami wodnymi nie widziałem...
0
Taaaak. Wielkopaństwo się odezwało w chołocie.
Ciekawe kiedy do pustych łbów, tych wielmożów dotrze, że gdy nie ma pieniędzy na edukację i opiekę zdrowotną, to tym bardziej nie powinno wydawać się ich na zbytki.
0
Wzrok pełen miłości do bliźniego i troski o lepszy byt obywateli tego miasta:)))))
0
hytre napisał:
na koszt radnego proszę to zrobić ..
Popieramy, popieramy. Jeżeli jest tak bogaty to niech inwestuje obywatelom dywany i niech sadzi kwiatki bławatki nad zasyfionym zalewem zemborzyckim, który zaśmiecają szanowni mieszkańcy tej dzielnicy i nie tylko.
0
tego radnego trzeba bedzie sie pozbyć przy najbliższej okazji, bo zamiast rządzeniem zajmuje sie głupotami - nie po to został wybrany
0
Temu radnemu (kajakarzowi) przeszkadzały pomosty mieszkańców Zemborzyc i je rozebrano,bo było za wąsko.Teraz łodki,które nielegalnie cumują na brzegu zalewu mają być wywożone na Marinę.Sobiepaństwu uderza sodówka do głów i tak jest zawsze jak za długo nic nie robią..
0
Jacy radni, taki urząd. Reformator się znalazł. Jego żona też reformuje. Firma, której szefuje wyprzedaje majątek.
0
a mi sie nie podobają radni! wymienić ich na takich których obchodzi Lublin a nie własne koryto!
0
Radny ma wysoką dietę. Może prezydentowi zafudować coś od siebie. Dość już marnotrawienia naszych podatków.
0
w dupach sie wywraca juz jak chce miec piekny ratusz niech to sponsoruje ratusz jest miejscem pracy urzedników jak kazde biuro
0
Proponuję, żeby dywan ( obowiązkowo czerwony !!! ) rozwijać przed wejściem jaśnie wielmożnego pana radnego.Do tego lokaje w uniformach ze złotymi guziorami kłaniającymi sie w pas " oświeconemu "... A do roboty nie łaska za nasze pieniadze???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: