Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny SLD chce likwidacji Straży Miejskiej

Utworzony przez doły niech kopią, 18 grudnia 2012 r. o 22:42 Powrót do artykułu
Faktycznie popierm Pana Gąbkę bo Straż Miejska nie spełnia swoich zadań jakie były na niej pokładane, Bezpieczeństwa i porzadu ka ulicach miejskich nie uświadczysz, Jedyne do czego sie nadają to do fotoradarów , a tutaj juz policja, krokodylki, i straz miejska to chyba za dużo pijawek na organiźmie kierowców. Przy powoływaniu mowa była o porządku a jest schronienie dla wielu osób i koszty , a wiekszość na wynagrodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolec napisał:
A cóż toi za tytuł. Chyba SLD chce zlikwidować Straż Miejską. Bo jak zamknąć, to gdzie? A poza tym, to naprawdę sensowna propozycja, bo "oni nic nie mogą". Nawet nie mogą załatwić od pół roku tak banalnej rzeczy jak usunięcie 2 przyczepek stopjących na zakazie zatrzymywania się na wjeździe na parking koło pawilonu Stokrotki przy Jutrzenki 5. Ładnie wyglądają i drogo kosztują . Ot, tyle...
To ja ci powiem, ze nasi dzielni strażnicy nie od pół roku ale od 2 lat nie mogą zabrać rozpadającego sie wraka z wybitymi szybami z osiedla Krasińskiego !!! Twierdzą że to rejon spółdzielni i nic ich to nie obchodzi !!! Może trzeba poprostu przesunąć w nocy w kilku mieszkańców grata na środek Zana to wtedy zauważą problem !!!! A to że handlarze sprzedają warzywa i kwiaty pod znakiem zakaz handlu ???? Panowie w czarnych mundurkach podchodzą, uśmiechają sie do handlarzy, podają sobie łapki i co ??? Chu....w sto !!!! Nic się nie dzieje bo kruk krukowi i tak dalej i temu podobne ZNACIE TO ??!!!!! BANDA NIEROBÓW....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie pojmę jaki sens ma pompowanie pieniędzy w Straż Miejską poza tworzeniem miejsc pracy dla"swoich" to oczywiste że trzeba ich rozwiązać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"System bezpieczeństwa zawsze kosztuje" dobre ale się uśmiałem. Jaki system bezpieczeństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, jak to chłop ma swoje zdanie. Chciałbym, żeby kiedykolwiek nawet w środku nocy spróbował dodzwonić się na telefon alarmowy- zawsze wszystkie linie są zajęte. Niereformowalna banda darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straz Miejska nie jest zainteresowana bezpieczeństwem mieszkańców: 1. Bandy pijanych wyrostków nie przegoni - chyba się ich boją 2. Głosnego lokatora, który w nocy urządził imprezę- nie uciszy, bo jak usłyszałem od dyspozytora nie mogą wchodzić do mieszkań 3. Samochodu wraku nie usuną bo jak mi opryskliwie powiedziała pani ze straży "wygląda jeszcze dobrze" (obrósł dookoła trawą) 4. Samochód który zatarasował wejście do klatki schodowej i parkuje tam przez noc tez nie jest w ich zasięgu -bo jak usłyszałem to teren spółdzielni. To w związku z powyższym stwierdzam, że straż miejska jest obywatelom potrzebna jak wrzut na du***. Żywi sie naszymi pieniędzmi grabiąc obywateli w biały dzień w majestacie "prawa". PS. Policja łaski nie robi i jak trzeba zjawia się bardzo szybko i szybko załatwia temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze. system bezpieczeństwa? chyba komuś pomyliły się pojęcia ,, bezpieczeństwa " z ,,Represją" w systemie bezpieczeństwa nie można zakładać wpływów z kar i mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Faktycznie popierm Pana Gąbkę bo Straż Miejska nie spełnia swoich zadań jakie były na niej pokładane, Bezpieczeństwa i porzadu ka ulicach miejskich nie uświadczysz, Jedyne do czego sie nadają to do fotoradarów , a tutaj juz policja, krokodylki, i straz miejska to chyba za dużo pijawek na organiźmie kierowców. Przy powoływaniu mowa była o porządku a jest schronienie dla wielu osób i koszty , a wiekszość na wynagrodzenia
To już zaczyna przypominać najgorsze czasy okupacji hitlerowskiej w naszym kraju i typowe polowanie na żyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zlikwiduje Żuk, jak tam same swojaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za likwidacją,dla mnie to banda nierobów,którzy tylko kukają gdzie tu komuś mandat wlepić.Widziałam kiedyś taką sytuację koło szpitala z parą starszych ludzi,którzy przyjechali( po rejestracji zoriętowałam się że z jakiejś wsi).Cały parking był zastawiony więc nie było gdzie prawidłowo zaparkować.Niestety ludzie ci dostali mandat,ja natomiast podjechałam do nich ,i grzecznie poprosiłam by skierowali mnie na inny parking w pobliżu szpitala,gdzie są wolne miejsca.Trzeba było zabaczyć ich miny......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymają straż miejską, bo już wiedzą, że za rządów PO jest realne zagrożenie, że ludzie mogą wyjść na ulice, a kto ich wtedy spałuje? ZOMO? Poziom inteligencji strażnika jest taki, by nie kwestionował żadnych rozkazów! Ojciec, prać? Prać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sałej Polsce zlikwidować a pieniądze przeznaczyć dla policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ZA! trzeba zbierać podpisy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny z SLD,proszę zbierać podpisy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
timur napisał:
To nie jest tak, że samorząd nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie Policji. Finansując Policję w zakresie np. kilku etatów samorząd może zastrzec, co w ramach tego będą robić policjanci, np. jaki będą mieli rejon patrolowania , czy to mają być patrole piesze, ze zwróceniem uwagi na przepisy o utrzymaniu czystości w gminach lub też ze zwóceniem uwagi na zakłócanie porządku publicznego. Poza tym to cholernie duża oszczędność pod kątem całej logistyki. Można nieruchomość, którą zajmują strażnicy przeznaczyć na coś innego. To samo dotyczy utrzymania bazy transportowej itp.
Tu nie chodzi o wpływ na funkcjonowanie policji, tylko o kasę z mandatów, która w przypadku policji trafia do budżetu państwa, omijając budżet gminy... A kasę, ka to w kapitaliźmie, najlepiej jest robić po linii jajmniejszego oporu, minimalizując koszty i maksymalizując zyski - wiadomo, że łatwiej i przyjemniej jest mandatować za pomocą fgotoradaru oraz emerytów za jamniki bez kagańca, niż uganiać się za bandziorami, szukać wunnych niszczenia mienia, zakłócania ciszy nocnej itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny sfrustrowany coś.... Ciekawe kto przejmie zadania Straży Miejskiej ? Zadania! a nie pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wypadało by zapytać mieszkańców czy chcą opłacać takiego pasożyta i szkodnika jak staż biznesowo miejska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do odśnieżania i zamiatania ulic wygonić tę pożal się Boże straż.....babci mandać dać ..ot gieroje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już podpisuje. Tylko gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram - do likwidacji i to jak najszybciej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...