Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Tomasz Pitucha pokazał pośladki

Utworzony przez Mariano Italiano, 20 grudnia 2013 r. o 15:34 Powrót do artykułu
A jakie to ma znaczenie z jakiego "występu" były zdjęcia? Jak ktoś ma ochotę "finansować kulturę" niech robi to kupując bilet. Reszta, nie zainteresowana utrzymywaniem artystów, nie powinna na to płacić podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle PiSowcy widzą to czego nie widzą normalni ludzie. Jak się nie mają cyzm zająć to wymyślają takie głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie z jakiego "występu" były zdjęcia? Jak ktoś ma ochotę "finansować kulturę" niech robi to kupując bilet. Reszta, nie zainteresowana utrzymywaniem artystów, nie powinna na to płacić podatków
miasto MUSI finansować kulturę bo inaczej więcej ludzi będzie wyrastało na takich jak Ty czy czepialscy z pisu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak państwo sponsoruje kościół katolicki (choćby lekcje religii - wypłaty dla księży z budżetu państwa) to radnemu nie przeszkadza? Radny Pitucha niestety zostanie zapewne wybrany na kolejną kadencję, bo głupi ludzie mają w tym kraju wiele do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan PITUCHA MOZE BY W KONCU COS POZYTYCZNEGO ZROBIL DLA MIASTA A NIE POKAZUJE SIE POD NIECHCIANA TABLICA LECHA   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Radni! w końcu zaczynacie przeglądać na oczy i na to na co są wydawane pieniądze. do ujadaczy- nie jestem moherem, w kosciele bylam ho ho ho i jeszcze troche, ale wole zeby dofinansowano katolickie jasełka czy inne działalności które niosą jakieś wartości a nie ten cały "performance" ,ktory nic wspolnego ze sztuka nie ma- do zwolennikow , ja rozumiem ze sie wstydzicie pojsc do bu rdelu lub kupić jakąś  po r no gazetkę  i pod przykrywką "Sztuki" chcecie sobie popatrzeć :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super tytuł. Tekst normalny, bez szału, ale tytuł zrobił to, co zrobić powinien - zachęcił mnie do przeczytania. Już dawno nie spotkalam się w lokalnej prasie z inteligentnym, chwytliwym tytułem. BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha :) Pitucha czy pieluch pewnie w życiu gołej dupy nie widział i świat mu się załamał :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo jeszcze urzędnicza klasa próżniacza będzie narzucać wszystkim swoje chore kompleksy? Kiedy wreszcie ta zgraja (za)radnych pojmie że waaaadza którą maja nie jest im dana na zawsze i że kiedyś dostaną kopa i że nie MAJĄ PRAWA urządzać komuś życia w imię swego popi....go światopoglądu i widzimisię???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny bezradny - tak to można podsumować - za wciskanie innym radnym kitu powinien beknąć bo to zwykłe manipulowanie Ale czego tu oczekiwać od posła PiSu. Grunt, żeby się do władzy w naszym mieście nie dorwali bo wtedy będzie koniec rozwijającego się miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super tytuł. Tekst normalny, bez szału, ale tytuł zrobił to, co zrobić powinien - zachęcił mnie do przeczytania. Już dawno nie spotkalam się w lokalnej prasie z inteligentnym, chwytliwym tytułem. BRAWO!
Szkoda tylko że nawiązuje do tekstu od dupy strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chłopy z Pisu to   
Jak zwykle PiSowcy widzą to czego nie widzą normalni ludzie. Jak się nie mają cyzm zająć to wymyślają takie głupoty.
  Oni nie są w stanie zająć się czymś innym bo brakuje kompetencji...   Jaki wódz(Kaczyński bądź w regionie Tułajew) taka partia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie zaciekawił taki wątek tego tekstu, że "w czasie, gdy rozpatrywana była ta sprawa, w sali nie było części radnych Platformy Obywatelskiej, byli za to radni PiS..."  Nie obchodzi mi czy PiS, czy PO, czy MPO, czy FBI... to był ich zafajdany obowiązek BYĆ W PRACY, zwłaszcza, że nie pracują tam, bo mieli kwalifikacje i zostali wybrani w drodze rekrutacji, ale dlatego, że najbardziej przekonująco nakłamali w czasie kampanii wyborczej... Ale gdzieś po drodze stwierdzili, że praca przez 8 godzin w tygodniu to ponad ich siły... W porządku, nie zrobimy wam więcej takiego chamstwa i na złość, żeby was wybierać do Rady, kiedy po prostu nie dajecie rady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny bezradny - tak to można podsumować - za wciskanie innym radnym kitu powinien beknąć bo to zwykłe manipulowanie Ale czego tu oczekiwać od posła PiSu. Grunt, żeby się do władzy w naszym mieście nie dorwali bo wtedy będzie koniec rozwijającego się miasta.
Podobnie uwaqzam Agnieszko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Radni Wspólnego Lublina głosowali RAZEM Z PISEM ! TO NIE MA ZNACZENIA KOALICJANT ! Gdzie był Przewodniczący Rady i Zastępcy ! Tylko PO miało być ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha nie za to ci płacą mieszkańcy!!! Weź się do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obskurantyzm i hipokryzja!   Ale czego innego można spodziewać się po pisowcach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q Jego M Wypituchować dziada nieuczonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VI - Bronowice, Kośminek, Dziesiąta, Abramowice, Zemborzyce - teraz wiecie, na kogo nie głosować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...