Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
7. Z człowieka małego wzrostem może się śmiać tylko człowiek nikczemny umysłem i podły duchem. Gogol miał dla nich takie przesłanie – z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie! Śmiejecie się z własnego kurdupelstwa umysłowego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KOCHAM RADKA SIKORSKIEGO - RADEK NA PREZEYDENTA !!!!!!!!!!!!!
0
Zdjęcie jest przed skokiem w przepaść?
0
dostał ksiazke POliGłupa - i będzie miał se czym cztery litery podetrzeć
0
POpajacował trochę ale z PO-WSI-nogą nie ma szans
0
K napisał:
KOCHAM RADKA SIKORSKIEGO - RADEK NA PREZEYDENTA !!!!!!!!!!!!!
Bydgoszczy
0
czy była wcześniej gdzieś informacja ze Radek przyjeżdża do lbn? ps. Prezydent powinien znac angielski i miec ładną żonę
0
s napisał:
czy była wcześniej gdzieś informacja ze Radek przyjeżdża do lbn? ps. Prezydent powinien znac angielski i miec ładną żonę
Szególnie Izraelitkę ( nie piszę Żydowkę bo powiedzą, że jestem antysemitą ) a pózniej wszystko się samo ułoży jak nieboszczyk w trumnie.
0
a co po i Sikorski do tej pory zrobili dla Polski wschodniej???!!!! NIC!!!!!!
0
Nie zgodzę się ,że nic nie zrobił.Przyjechał się pokazać, by lud wiedział na kogo ma głosować .....Taki to już jest ten nasz wschodni lud........!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: