Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wystartuj w Olimpiadzie i zostań chociaż Finalistą, wtedy możesz być partnerem do rozmowy. Potem, na studiach działają różne inne okoliczności, które nie świadczą o tym czlowieku. Ja jestem pełen uznania dla Finalistów. Sam, niestety nie osiągnąłem tego zaszczytu. Zabrakło mi 1 (słownie jednego punktu). Poznałem jednak trud i ilość wiedzy, którą mają finaliści! I nie p...... głupot o nich! Karol, niestety nie Finalista a nie mówiąc juz o Laureacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystartuj w Olimpiadzie i zostań chociaż Finalistą, wtedy możesz być partnerem do rozmowy. Potem, na studiach działają różne inne okoliczności, które nie świadczą o tym człowieku. Ja jestem pełen uznania dla Finalistów. Sam, niestety nie osiągnąłem tego zaszczytu. Zabrakło mi 1 (słownie jednego punktu). Poznałem jednak trud i ilość wiedzy, którą mają finaliści! I nie p...... głupot o nich!
Bzdury pleciesz! W stu procentach zgadzam się z Marlą. O poziomie nauczania danej placówki nie świadczy ilość uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w olimpiadach. Rozkład olimpijczyków tylko teoretycznie jest w każdym województwie równomierny. Przykładowo, jednego roku w województwie opolskim będzie czterdziestu olimpijczyków, a w lubuskim dziesięciu. Ale już w następnym roku sytuacja może odwrócić się do góry nogami. Szkoła może co najwyżej swoją pozycją wyrobioną w poprzednich pseudorankingach przyciągać przyszłych olimpijczyków i tym samym zdobywać takie, a nie inne laury. Chyba nikt nie będzie się ze mną spierać o to, że porządny ranking szkół ponadgimnazjalnych powinien oprócz olimpiad brać pod uwagę również konkursy regionalne, współpracę szkół z uczelniami wyższymi, konkursy artystyczne i sportowe, a przede wszystkim wyniki z matur, bo de facto to one mówią o tym jak CAŁA szkoła jest przygotowana do podjęcia studiów. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...