Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking lubelskich szkół nauki jazdy

Utworzony przez Jeden z 366, 2 lutego 2009 r. o 08:36 Powrót do artykułu
najlepszy jest PKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza sie PKS jest najlepszy. nie wiem jak w niższych kategoriach. ale... Robiłem D jazdy miałem z Panem Józkiem.Świetny insytruktor wiele nauczy a jak sie należy to i op.....y ale wszystko przynosi skutek. Bardzo polecam jaz na D to tylko PKS. Gorąco pozdrawiam Pana Józka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość z was pisze o szkołach w lublinie ja osobiście jestem z lublina ale robiłem prawko w lubartowie w Jazku zdałem za drugim razem i jestem zadowolony miło i profesjonalnie, szkoda że juz jestem po kursie bo kupili niedawno podobno symulator do nauki jazdy, niedługo sprawdze bo moja dziewczyna się zapisuje i wysyłam ją do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę zdecydowanie odradzić OSK Ela z ul Głębokiej, uczą jeździć tylko z domu na plac , tam spędza sie ok 40 min a potem pod pkp albo zamek, ciągle ta sama trasa.. tak wyjeździłem 30h.. dodam ze spóźniają sie po kursantów i kończą 15 min wcześniej, w szczególności olejący stosunek ma pani A,mają 2 auta( toyota i chevrolet) i 2 instruktorów przez co kurs trwa badzo długo radze omijać szerokim łukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam zamiar robić prawko, ale jest tyle szkół, że nie mam pojecia gdzie się zapisać. czy EFEKT naprawde jest taki dobry? bylam tam, pani na recepcji byla w stosunku do mnie dosc niemila... wiec pierwsze wrazenie nie jest zbyt dobre. co myslicie o Mili i Kursorze? pomozcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam PKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam AMIGO FAJNA ATMOSFERA I FAJNE INSTRUKTORKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILA CHWILA DLA D..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie,gdzie Osior?????????????????Przecież to najlepszy ośrodek:)Zda,łam za 1wszym razem:)))Jak się uczyć jeździc to tylko u osiora!Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kai napisał:
Chciałbym tylko zauważyć że ten ranking uwzględnia wszystkie kategorie a na C i CE zdawalność jest o wiele wyższa i to znacznie podnosi ocene szkołom, w których te kategorie są popularne - kulka, efekt, grabiec. ranking byłby bardziej rzetelny gdyby uwzględniał podział na kategorie
Racja, jakby tak kulce policzyc tylko kat B, to pewnie wyjdzie ze 17%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olcia napisał:
mam zamiar robić prawko, ale jest tyle szkół, że nie mam pojecia gdzie się zapisać. czy EFEKT naprawde jest taki dobry? bylam tam, pani na recepcji byla w stosunku do mnie dosc niemila... wiec pierwsze wrazenie nie jest zbyt dobre. co myslicie o Mili i Kursorze? pomozcie!
Ja dziś jeżdziłam pierwszy raz w AUTO GT na Krochmalnej (kurs robiony gdzie indziej). Bardzo fajny instruktor i autko wypasione:) Z innych L-ek się oglądali za nami:) Co z tego, że nowa szkoła. Ważny jest instruktor. A w małej szkole lepiej, bo sie bardziej starają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o polecenie jakiegoś cierpliwego i WYMAGAJĄCEGO instruktora/ki od "zadań specjalnych" Jestem po pierwszym niezdanym egzaminie i czuję, że nie jest dobrze, a będzie jeszcze gorzej, ponieważ mam już sporą przerwę czasową. Wyjeździłam niby 30h, ale tak praktycznie 15 - z powodu jednego pseudo instruktora, który załatwiał swoje prywatne sprawy w czasie jazd i wydawało mu się, że jest tak wspaniały, że od instruktarzu ważniejsze są opowieści o nim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACK napisał:
EFEKT A RACZEJ DEFEKT TO BEZNADZIEJNA SZKOŁA!!!! ODRADZAM WSZYSTKIM PLANUJĄCYM ZROBIENIE PRAWKA, NIE WIEM SKĄD WZIĘLI TEN RANKING, CHYBA Z D***, INSTRUKTORZY CHAMSCY, OPRYSKLIWI I OLEWAJĄCY, KURS W DEFEKCIE TO JAKAŚ PARODIA, ZERO NAUKI PARKOWANIA, JAZDY NA WZNIESIENIU, NA PLACU MANEWROWYM POGADUSZKI Z INNYMI INSTRUKTORAMI, PRZY TYM TRAKTOWANIE KURSANTÓW JAK INTRUZÓW, KTÓRZY NIE WIADOMO CZEGO CHCĄ, JAK PŁACĘ TO WYMAGAM PROFESJONALNEGO, RZETELNEGO INSTRUKTORA, A NIE CHAMSKIEGO FRUSTRATA. NA SZCZĘŚCIE DODATKOWE JAZDY DOKUPIŁEM W INNYM OŚRODKU I JEST OK, SZCZERZE ODRADZAM EFEKT!!!!
Potwierdzam.Wszędzie tylko nie do Efektu. Sama zastanawiam się skąd ten ranking. Oprócz tego,że nie uczą to jeszcze naciągają na dodatkowe godziny. Zastanówcie się 10 razy zanim zechcecie tam robić prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nikt nie powie ilu z tych przeszkolonych zdawalo na kategorie wyzsze .zdawalnosc w tych osrodkach duza bo w wiekszosci zdaja na kat c, c+e za pierwszym podejsciem. caly ten rankig to szmira i g. warty. 70 -80% z tych zdajacych to kategorie wyzsze a nie "b" czyli zdaja ci co juz umieja jezdzic. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sola napisał:
dlaczego nikt nie powie ilu z tych przeszkolonych zdawalo na kategorie wyzsze .zdawalnosc w tych osrodkach duza bo w wiekszosci zdaja na kat c, c+e za pierwszym podejsciem. caly ten rankig to szmira i g. warty. 70 -80% z tych zdajacych to kategorie wyzsze a nie "b" czyli zdaja ci co juz umieja jezdzic. pozdrawiam.
Gorąco moge polecic OSK "KULKA". Instruktorzy są wymagający ale są tez "z jajem". odbylem wlasnie kurs i przyznam szczerze ze naprawde WSZYSCY to wesoli, mili ludzie ktorzy znaja sie na rzeczy. Polecic mozna rownierz panie z biura dzieki ktorym formalnosci mozna by załatwiac ciągle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie..Doradźcie mi..Zastanawiam sie nad trzema szkołami: Ewan,Kulka i Rozpęd. Wszystkie w miare obok siebie... Która lepsza? Dzieki za odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak napisał:
No właśnie..Doradźcie mi..Zastanawiam sie nad trzema szkołami: Ewan,Kulka i Rozpęd. Wszystkie w miare obok siebie... Która lepsza? Dzieki za odpowiedzi
A jest jescze na Tatarach PKS!!! :-) Polecam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robił ktoś Z Was kurs w MILI ? co sądzicie? którego z instruktorów moglibyście polecić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest SPEED:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zdecydowanie polecam osk BOLID, są naprawdę świetni, miła atmosfera, nauczą, doszkolą, pogadać można. dosyć nowa i mała szkoła ale instruktorzy wspaniali. nie pożałujecie!!! tam żaden starszy pan nie bedzie na was krzyczał, bo instruktorzy są profesjonalni, młodzi i są z kursantami na "ty".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...