Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking: Lublin atrakcyjny dla zagranicznych inwestorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2017 r. o 20:40 Powrót do artykułu
gdyby nie protest kierowców o S12/17/19 to był by zapomnianym miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny płatny ranking?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak taniej siły roboczej która jest w Lublinie nie ma żadne liczące się miasto....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie liczy się ranking tylko teraźniejszośc i liczba działających firm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhaha i wrzuciliście zdjęcie, gdzie nie ma ani jednego poważnego miejsca pracy. Urzędy, sklepy i słuchawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dla buraków z podlubelskich wiosek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ikea -ale to zakład produkcyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w rankingach Lublin wysoko w rzeczywistości te nieliczne lubelskie firmy przenoszą się do strefy. Nie ma zadnych znanych firm i nie będzie bo nie ma rynku zbytu. Częźko Żukowi ruszyć d..ę źeby zobaczyć coraz więcej witryn na wynajem,? krakowskie, narutowicza, al.,racławickie o Lubartowskiej nie wspomnę, te ulice powoli zd..chają. dalej udawajcie poprzedni i aktualni rządzący że jssteście zaje.. sci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Dublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to miało wpływ na 337 pozycję naszego miasta w wydatkach na jednego mieszkańca? Kłania się "Ballada o prawdziwym kłamstwie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim zestawieniu lublin jest 35 wśród miast w Polce wynik super h...j z ta Polska wschodnia a inwestycje Krzysia kredyty żuka w .... zamek gdzie jest ukochana....a w strefie najlepsza inwestycja...... chyba 2 cytuje dwa nowe miejsca pracy firma eurocompas były współwłaściciel niejaki hetman europejski dzis europoseł. ... po i PSL zwane zsl rządzi Kowalczyk zuk sosnowski ..... Ps. Nasz prezydent wszystkich deweloperów realnie rządzi ponad 8 lat bo był u wasilewskiego wie mód inwestycji.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam te rankingi, są takie wiarygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet chwalić się trzeba umieć. Jest to tzw. ranking atrakcyjności. Lublin od 25 lat jest w czołówce tych zestawień i co ? Ludzie wyjeżdżają i gdyby nie państwowe uczelnie  (i prywatne gdzie ci sami naukowcy dorabiają) to byłoby to miasto o potencjale powiatowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prośbę do internautów nie obrażajmy się na wzajem ,ja i wielu wyborców z PIS cenią prezydenta Żuka za wiele dobrych decyzji ,to nie barwy partyjne są ważne to Ważny jest Lublin i region ,dlatego wspieram pana Żuka a Szczególnie pana SAGANA ,który jest Motorem prawą ręką co ściąga skromnych inwestorów .Jedyna wada to komasowanie urzędów w Centrum ,dla przykładu w Poznaniu GOPZ i wydział komunikacji przeniesiono z Centrum do dzielnicy Winogrady wybudowano duży biurowiec 2 Akademiki i uczenie przeniesiono do Morawska z centrum Poznania gdzie Poznań ma 130 ty studentów czy takie urzędy i uczelnie w Lublinie nie powinny być budowane dalej od Centrum .Panie Zuk proszę popierać budowę obwodnice południowo wschodnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha, ja spie...am stąd, kliki, układy i syf w mieście. moje dzieci nie zasługują na to gó.no. jasne, że wieś kocha Żuka ze wsi nieopodal Krasnegostawu ale ja mam trochę większe wymagania. mieszkam to długo ale mam już dość syfu wszędzie. pa pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko gdzie oni są Ci inwestorzy? Ps. zauważyłem dziwną przypadłość w lokalnych mediach - jak pojawia się krytyczny artykuł/ranking to na drugi dzień jest kontr artykuł - piejący radością i wychwalający Lublin i jego władze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych inwestorów co przybyli do miasta a nie się przenieśli pod Świdnik i faktycznie zatrudniają jakąś ilość można na palcach policzyć. I nie zmienią tego podróże "promocyjne" za milion ,czy tabuny urzędników ,których biznes ma za rynkowych analfabetów. Piękne zdjęcie ul Zana. Doskonała przenośnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zrobić zdjęcie "starej" ul.Nałkowskich to przyciągnie inwestorów od budowy ulic bo władze Lublina nie mogą znależć wykonawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy chciałby aby w tych kilka lat Żuk odbudowała cały lublin, zasypał każda dziurkę, Ludzie i tak jest remontowana ulica po ulicy,. na same drogi to chyba cos pona 4 mld posżło kasy i z miasta i dofinansowań.  Jak zrobią wszytskie największe inwestycje to wezmą się a mniejsze bo takie jak budowa obwodnicy to była konieczność wręcz. Tirów w mieście na lekarstwo i o co chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...