Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tubtin - miasto frustracji. koniec kropka. jakieś fatum ciąży nad nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie ktoś z zewnątrz powiedział o tym o czym mieszkańcy wiedzą już od dawna... true true
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tzw. "miasto" nie ma: miejsc pracy, miejsc pracy sezonowej dla sudentów, nocnej komunikacji, nocnych pociągów do miejscowośći podmiejskich, atrakcyjnych zabytków (parę kamieniczek na krzyż), bezpiecznego nocą Starego Miasta, ścieżek rowerowych, deptaka (bo te 100m to chodnik a nie miejsce do spacerów), porządnych i szerokich chodników, parkingów, efektywnych służb miejskich (samochody stoją na zakazach i chodnikach w centrum miasta). Jest smutne, ponure i nudne. Kto chce zoabczyć jak wygląda Miasto nocą niech sie wybierze do Krakowa, Wrocka, czy Gdańska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najmniej przyjazne, wręcz wrogie mieszkańcom są władze miasta .... Niekompetencja, głupie decyzje, kumoterstwo..... Podwójne plany zagospodarowania dzielnic, samochody służbowe i komórki do wyjazdów na wczasy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie LUBLIN jest wspaniałym miastem i świetnie mi się trutaj zyje. Nie planowałem i nie planuję mieszkać gdzie indziej niż w mium mieście. Jeżeli wszystkim jest tak źle, to dlaczego nie wyjada do Wrocławia lub Krakowa. A.. ok najłatwiej jest pobiadolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest poprostu wschodnia rasa - smród , brud i ubóstwo !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI PAN TAKI KRAM - SAMI DOMYŚLCIE SIĘ O CZYM/KIM MOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki są unijne pieniądze to tam nie jest źle.Jeśli się skończą ,to zapewne skończy się Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-obiecywali nam takie inwestycje i gdzie ten rozwój? Bo oprócz PR-u Palikota i Wasyla tu nic się nie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu wynika że to respondenci - czyli mieszkańcy Lublina sami wystawili mizerną laurkę o naszym pięknym mieście i stąd te wyniki. Dalej oczerniajcie Lublin w sondarzach i na forach internetowych to pies z kulawą nogą tu nie zajrzy a cała Polska bedzie myślała o Lublinie to samo co Wy frustraci. Tego chcecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tych włodarzach POparańcach będziemy zawsze na końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA SIĘ PYTAM BO TO DLA MNIE DZIWNIE ZA CO LUBLIN UZYSKAŁ AŻ TE 8 PUNKTÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
A dla mnie LUBLIN jest wspaniałym miastem i świetnie mi się trutaj zyje. Nie planowałem i nie planuję mieszkać gdzie indziej niż w mium mieście. Jeżeli wszystkim jest tak źle, to dlaczego nie wyjada do Wrocławia lub Krakowa. A.. ok najłatwiej jest pobiadolić.
PEWNIE ŻYJESZ CZEREŚNIAKU NA UTRZYMANIU MAMUSI I TATUSIA TO CI JEST DOBRZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest paradoksem. To świetne miasto do życia, w którym nie da się żyć godnie. Gdyby zmienić rynek pracy, tylko/aż tyle wszystko byłoby w porządku. Bo te oferowane niemal wszędzie 1500zł max. nie zachęca. Ja żyję tu od dwóch lat i póki co zostaję. Kocham to miasto. Chociaż to trudna miłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE WASILEWSKI CO PAN NA TO ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GIENEK napisał:
PEWNIE ŻYJESZ CZEREŚNIAKU NA UTRZYMANIU MAMUSI I TATUSIA TO CI JEST DOBRZE
Akurat buraku mam bardzo dobrą i super dochodową pracę w jednym z banków, którą zdobyłem sam (bez pleców). Mam super mieszkania, rodzinę i kocham to miasto. Wszystko zawdzięczam sobie, nauce i chęciom a nie narzekaniu. Jak nie wiesz to nie pisz. A po wpisie wydaje mi się że właśnie ty siedzisz na garnuszku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w maszym mieście żyje nawięsza populacja malkontentów? - Wiedziałem! Wystarczy tylko troche poczytać na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A panu Wasilewskiemu to wisi,jemu i jego świcie żyje się b.dobrze,a was ma w nosie,przypomni sobie o was przed wyborami,radni też będą wam tyłki lizać przed wyborami, ludu mój ludu czemuś biedny-boś głupi,czemuś głupi-boś biedny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Akurat buraku mam bardzo dobrą i super dochodową pracę w jednym z banków, którą zdobyłem sam (bez pleców). Mam super mieszkania, rodzinę i kocham to miasto. Wszystko zawdzięczam sobie, nauce i chęciom a nie narzekaniu. Jak nie wiesz to nie pisz. A po wpisie wydaje mi się że właśnie ty siedzisz na garnuszku.
To UM prowadzi rowniez uslugi bankowe? Uwazaj bo z tego zawdzieczania wszystkiego tylko i wylacznie sobie jeszcze wspolczesnym Narcyzem zostaniesz. Co do milosci to tez bym uwazal zeby czasem jaki owoc nie powstal wskutek uczuc tych - skazony jakim grzechem pierworodnym ktorych bez liku widzi i slyszy nawet "slepy z gluchym". Fakt faktem, ze jak pokazuje komentowany tu na lamach DW ranking - zawsze moze byc gorzej. Gorzej, ze w swietle badan i rankingow UE to w zasadzie gorzej juz byc nie moze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Z artykułu wynika że to respondenci - czyli mieszkańcy Lublina sami wystawili mizerną laurkę o naszym pięknym mieście i stąd te wyniki. Dalej oczerniajcie Lublin w sondarzach i na forach internetowych to pies z kulawą nogą tu nie zajrzy a cała Polska bedzie myślała o Lublinie to samo co Wy frustraci. Tego chcecie?
Tak jest, zaklinajmy jak Ty rzeczywistosc, niezadowolonych obywateli eliminujmy fizycznie a najlepiej wymienmy na zadowolonych i wszystko bedzie cacy - wladza znowu i tak wyzywi sie sama... Mam znajomego o wzroscie 160 ktory od ponad 30 lat na okraglo sobie i innym powtarza - jestem wysoki, jestem wysoki, jestesm wysoki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...