Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół nauki jazdy w Lublinie

Utworzony przez fasfasf, 21 sierpnia 2009 r. o 18:17 Powrót do artykułu
Bartek, rzeczywiście w mili jest paru niekompetentnych instruktorów, których nie będę jednak wymieniał, ale trafiają się również porządni nauczyciele (jak np. Pan T. z którym jeździłem i egzamin na B zdałem za pierwszym razem). Druga rzecz, do której można się przyczepić, to ciągłe jeżdżenie na plac manewrowy i przesiadywanie tam stanowczo zbyt długo. Kolejna sprawa to terminy jazd. W moim przypadku kurs trwał bardzo długo, a dni w których jeździłem były nieregularne. Dla porównania, kumpela zdająca w Blue jazdy miała prawie codziennie i bardzo szybko zakończyła praktyczną część kursu. Ogólnie w skali 1-6 OSK Mila oceniam na 4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='kursantka' date='22.08.2009, 16:24:07' post='163139'] witam, ja chodzilam do Autka - nowa szkola i jestem zadowolona z nauki tam. tak jak z teori jak i z przebiegu samego nauczania praktycznego (zreszta ten sam mlody instruktor), zachecam do robienia w Autku. a te duze szkoly duzo kasy chca i malo ludzi zdaje. [/qu Witam ! Ja robilem kurs w AUTKU to kaszana!!! Faktycznie sa tyle warci co cena kursu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mow ze kolezanka mowi bzdury sa ludzie i ludzie byc moze trafiles na takiego instruktora. Ja rowniez robilam w mili rowniez zdalam za 1 razem i nie mam zastrzezen do osrodka. Zdawalam jeszcze na aveo i corsie mialam 2 instruktorow ktorzy przykladali sie do jazd. Zdalam za 1 razem. Raz na zastepstwie mialam piotra z zielonego aveo i faktycznie byl tragiczny teraz podobno zalozyl wlasna szkole. Ale nie moge powiedziec tak naprawde nic zlego na osk mila ... wiec nie wmawiaj ze ktos mowi bzdury bo ja sie z kolezanka zgadzam, poniewaz tez tam robilam. A skoro jezdziles gdzie chciales itd itd trzeba bylo zmienic instruktora!!! ludzie kochani jestescie tacy twardzi na forum!!! a co to za problem isc i prosic o zmiane bo z danym czlowiekiem nie mozecie sie dogadac. Żal mi takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie mow ze kolezanka mowi bzdury sa ludzie i ludzie byc moze trafiles na takiego instruktora. Ja rowniez robilam w mili rowniez zdalam za 1 razem i nie mam zastrzezen do osrodka. Zdawalam jeszcze na aveo i corsie mialam 2 instruktorow ktorzy przykladali sie do jazd. Zdalam za 1 razem. Raz na zastepstwie mialam piotra z zielonego aveo i faktycznie byl tragiczny teraz podobno zalozyl wlasna szkole. Ale nie moge powiedziec tak naprawde nic zlego na osk mila ... wiec nie wmawiaj ze ktos mowi bzdury bo ja sie z kolezanka zgadzam, poniewaz tez tam robilam. A skoro jezdziles gdzie chciales itd itd trzeba bylo zmienic instruktora!!! ludzie kochani jestescie tacy twardzi na forum!!! a co to za problem isc i prosic o zmiane bo z danym czlowiekiem nie mozecie sie dogadac. Żal mi takich ludzi
To kiedy ty zdawałeś corsa i aveo tam polowa instruktorów sie wymieniła niepolecam mili ,chciałem zmienić tylko ze niebyło jak bo jazdy miałem raz w tygodniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlena napisał:
Zdecydowanie odradzam Marte - Babska Szkołe Jazdy. Moze atmosfera na jazdach byla fajna, ale profesjonalizmu to bylo faktycznie na te 15,3 % z rankingu. Konczylam kurs i wszystko bylo cacy i tak niby swietnie mi szlo. Tak slodzic to tylko one potrafia. Mam juz dosc tego calego prawka, to moja 6 i ostatnia proba. Porazka!
no szkoda mi cię bo ja zdałam za pierwszym razem a moja koleżanka za drugim, pewnie jeżdziłaś nie z tą instruktorka co trzeba, nie generalizuj bo robisz ludziom krzywdę, ale fakt, że do dobrej instruktorki trzeba się dobijać bo nie ma do niej miejsc, to chyba o czymś świadczy. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie RODMOS... miła atmosfera, jazd się nie zapomina po prostu ;P. Pełno śmiechu ale to nie znaczy, że brak nauki. Mimo, że zdałam za 3 razem [ wymuszenia], to za każdym razem na placu radziłam sobie bez problemu . Egzaminy zakończyłam po 35 i 40 minutach z jak można się domyśleć negatywnym rezultatem. Zdałam podczas śnieżycy, fajnie się jeździ jak pasów nie widać na drodze, w ogóle nic nie widać. Hm należy także dodać, że na wykładach z teorii w Rodmosie nie można się nudzić, po prostu są świetnie prowadzone. Przez 20 godzin jazd, a może i trochę więcej jeździłam codziennie na plac, dzięki czemu nauczyłam się jak poprawnie pokonać łuk i wzniesienie. Oczywiście obowiązkowo należało pokazać instruktorowi, co gdzie jest ;P hm zawsze zbiornik z płynem hamulcowym mylił mi się z chłodniczym eh. Zwiedziłam trasy egzaminacyjne, wielokrotnie w związku z czym czułam się pewnie na egzaminie. Fajne jest to, że uczy kilku instruktorów, jak to było w moim przypadku. Jeden wychwyci błędy, coś dopowie, drugi natomiast pokaże łatwiejszą technikę parkowania. Pic i glanc. Polecam tę szkołę, jak chcesz zdać oczywiście. A tak w ogóle, to uważam, że zdałam za 3 razem, ponieważ miałam za miłego egzaminatora i totalnie lajtowo czułam się na egzaminie, straciłam czujność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODMOS... tak podczas jazdy wszystko miałam wytłumaczone a instruktorzy nie spóźniali się na jazdy, hm moge dodać też, że fajne przystojniaki tam pracują heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
RODMOS... tak podczas jazdy wszystko miałam wytłumaczone a instruktorzy nie spóźniali się na jazdy, hm moge dodać też, że fajne przystojniaki tam pracują heheh
No spoko RODMOS nieżłą sobie sami opinie wystawiacie jesteście beznadziejni za bardzo sobie słodzicie że jest u was tak fajnie i kolorowo PADAKA I TYLE a zajęcia teoretyczne to padaka i na każdych zajeciach na placu i omawiać co jest pod maską tego głupi się nauczy w parę minut niepotrzeba mu aż 20 zajęć to jest 40 godzin jazdy z czego ty spędziłaś połowe na placu nic dziwnego że zdałaś po trzech niezdanych egzaminach za wymuszenie pierwszeństwa tak to jest jak się gada na placu a nie jeździ po mieście pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja robię kurs w nowej szkole ..Pablo.przy Weteranów 11 i powiem wam ,że posiadają tam symulator do nauki jazdy.Chcę powiedzieć ,że wcześniej nie miałam nawet przez chwile kontaktu z samoczhodem,więc bardzo się bałam i wogle stres przed rozpoczęciem kursu ale po wykładach i nauki na symulatorze jestem zadowolaona i wiem ,że dla mnie to było duże doświadczenie,nauczyłam sie obsługiwać sprzęgło i skrzynię biegów,jazdy w zakretach i po mieście,tak też teraz jazdy po mieście są dla mnie dużo łatwiejsze.wykłady oparte na kodeksie ruchu i filmach instruktażowych,nikt nie krzyczy i nie wyzywa,polecam z całą przyjemnością tę skołę choć jest od nie dawna ale postawiła na jakość a nie na ilość to da się wyczuć....a i jako ciekawostkę to w umowie mam napisane ,że za pierwszą poprawką egzaminu zapłacą za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn-ula napisał:
a ja robię kurs w nowej szkole ..Pablo.przy Weteranów 11 i powiem wam ,że posiadają tam symulator do nauki jazdy.Chcę powiedzieć ,że wcześniej nie miałam nawet przez chwile kontaktu z samoczhodem,więc bardzo się bałam i wogle stres przed rozpoczęciem kursu ale po wykładach i nauki na symulatorze jestem zadowolaona i wiem ,że dla mnie to było duże doświadczenie,nauczyłam sie obsługiwać sprzęgło i skrzynię biegów,jazdy w zakretach i po mieście,tak też teraz jazdy po mieście są dla mnie dużo łatwiejsze.wykłady oparte na kodeksie ruchu i filmach instruktażowych,nikt nie krzyczy i nie wyzywa,polecam z całą przyjemnością tę skołę choć jest od nie dawna ale postawiła na jakość a nie na ilość to da się wyczuć....a i jako ciekawostkę to w umowie mam napisane ,że za pierwszą poprawką egzaminu zapłacą za mnie
No pablo leprze opinie o sobie wystawiały inne ośrodki wysilcie się trochę sami sobie reklamy niezrobicie na forum jak niemacie ludzi na kursie to i niebedziecie mieli jesteście po prostu zasłabi trzeba sobie trochę markę wyrobić pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam OSK Wiraż na Głębokiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursant napisał:
polecam OSK Wiraż na Głębokiej
a ja niepolecam wiraż to kiepski wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, niedługo mam egzamin i chciałbym wykupić sobie jazdy doszkalające tuż przed egzaminem. Jaki osk polecanie i jakiego instruktora? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam, niedługo mam egzamin i chciałbym wykupić sobie jazdy doszkalające tuż przed egzaminem. Jaki osk polecanie i jakiego instruktora? Pozdrawiam
Witam polecam ELE jest tam Darek Paweł i Ania obojętnie do kogo trafisz są naprawdę ok i jeśli coś źle robisz to ci powiedzą .Ja też robiłem kurs w innym ośrodku nie powiem w jakim bo nie chce mu robić anty reklamy ale w ELI przez cztery godziny jazdy dowiedziałem się więcej niż tam przez trzydzieści pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Witam polecam ELE jest tam Darek Paweł i Ania obojętnie do kogo trafisz są naprawdę ok i jeśli coś źle robisz to ci powiedzą .Ja też robiłem kurs w innym ośrodku nie powiem w jakim bo nie chce mu robić anty reklamy ale w ELI przez cztery godziny jazdy dowiedziałem się więcej niż tam przez trzydzieści pozdrawiam:)
WITAM.JA TAKŻE POLECAM TEN OSK - MOZE NIE JEST NAJTANIEJ ALE INSTRUKTORKA JEST SPER -WIDAĆ ZE JEJ ZALEZY NA KURSANCIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam bardzo gorąco OSK DELTA naprawde super ośrodek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też robiłem kurs w osk delta na kunickiego i zdałem egzamin za pierwszym razem i jestem bardzo zadowolony bo mnie uczyli naprawde dobrze polecam instruktora Piotra z delty gościo egzaminatorzy mogli by się uczyć od niego pozdrawiam pani Piotrze i dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
stanowczo odradzam osk delta
nie wiesz co mówisz coś Ci się pomyliło bo Delta z Lublina jest ok ja robiłem tam kurs zdałem za drugim razem za pierwszym razem moja wina strzałka zapomniałem ja polecam stanowczo OSK DELTA jak ktoś chce zdać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
No pablo leprze opinie o sobie wystawiały inne ośrodki wysilcie się trochę sami sobie reklamy niezrobicie na forum jak niemacie ludzi na kursie to i niebedziecie mieli jesteście po prostu zasłabi trzeba sobie trochę markę wyrobić pozdrawiam
nie wiem kim,lub czymś sobie zasłużyłeś drogi czytelniku ,że twoje wpisy są bardzo wszechstronnie analizowane pod kątem szerokiej wiedzy odnośnie ośrodków szkolenia kierowców w Lublinie,to jest forum w którym każdy chce podać swoje opinnie innym przyszłym kierowcom,a ty z mety wypisujesz że to niby reklama własnych ośrodków . Mam wrarzenie,że ty sam chyba robisz kurs w kilku ośrodkach na raz, bo po przejrzeniu całego forum widzę ,że nie tylko odnośnie mojego wpisu dodajesz wspaniałe, teksty.Zastanów się do czego jest to forum i miej choć troszkę szacunku i powagi. NIE wystarczy wisać nik gość i zarzucać innym autoreklamy......a tak na marginesie to w Pablo...zrobiłam i nie tylko ja kurs z którego jestem naprawdę zadowolona.czekam na egzamin.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga na promex made in china i auto gt też lipa spoko się jeżdziło w alfredzie i delcie na jazdach dodatkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...