Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prześledziłam kilka razy ten materiał wideo, ostatnia część nagrania z przechodzącą sylwetką...;/ hmmm... przyjrzałam się dokładnie kilka razy. od czasu 2 minuty 22 sekundy ta przemykająca tam postać wygląda na chłopaka który ma nie plecak ale męską torbę przewieszoną na skosa przez ramie, albo mnie się tylko wydaje albo ten chłopak nie ma plecaka a właśnie taką torbę! czas 2 minuty 25 sekund tez dokladnie na to wskazuje! a Marek miał ze sobą plecak!no ale cóż, niech oceniają to Ci którzy się znają na tym napewno lepiej ode mnie!!! trzymam kciuki i mocno wierze że Marek się odnajdzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba że to kawałek wystającej bluzy spod kurtki, ale wygląda jak męska torba, no ale jak już pisałam nie mnie to oceniać, zdjęcia z monitoringu są naprawde kiepskiej jakości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz 100% rację !!! To nie może być ten sam mężczyzna co wcześniej ! Ma torbę a nie plecak i nie widać białej kurtki czy też koszuli, którą dostrzegłem na wcześniejszych zdjęciach... Niech ktoś lepiej przyjrzy się temu nagraniu, bo coś tutaj się nie zgadza ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hagon napisał:
Masz 100% rację !!! To nie może być ten sam mężczyzna co wcześniej ! Ma torbę a nie plecak i nie widać białej kurtki czy też koszuli, którą dostrzegłem na wcześniejszych zdjęciach... Niech ktoś lepiej przyjrzy się temu nagraniu, bo coś tutaj się nie zgadza ...
Policjanci mówią, że mężczyzna z nagrania ma przewieszoną przez ramię kurtkę. A przecież nagranie z pod Arrchiwum wyraźnie pokazało, że Marek, co prawda z wielkim trudem, ale tę kurtkę założył. Nie podoba mi się też ta cała ekipa z nagrania, przecież spod Archiwum ta dziewczyna była ubrana na biało, ten koleś w czarnej skórze był sporej budowy ciała i był łysy, a nagranie spod akademika to jakby całkiem inni ludzie... Więc mi też coś tutaj nie pasuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna było pozwolic wujkowi wyjechać do Anglii przed zakończeniem poszukiwań i konfrontacją ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie to Marek na 100% on nie zalozyl tej kurtki pod Archiwum na obie ręce wlozył jedna reke w rękaw potem przewiesil sobie plecak przez ramie i próbowal zalozyc drugi rękaw ale nie mógl i tak zostal na nagraniu widac jak pod plecakiem wisi kurtka bo jest tylko na jednej ręce. Powiem wam ze tak sledze intensywnie co sie stanie jak to sie zakonczy ze sni mi sie ta sprawa po nocach dzis snilo mi sie ze go znaleźli martwego w jakiejsc trawie ale w brązowej kurtce ...szok az balam sie sprawdzac czy czasem to sie nie potwierdzilo. Wiem ze kazdy dzien oddala nas od wiary w to ze zyje ale czasem wiara czyni cuda...marku obys sie odnalazl caly i zdrowy...mi sie poprostu wydaje ze on był tak napruty ze sam nie wiedzial dokąd idzie moze gdzies zaszedł nie znał terenu moze gdzies wpadl do...no nie wiem kurcze starej studni dolu ...poprostu nie dopuszczam faktu morderstwa...faktu potrącenia równiez przeciez to jest huk mimo wszystko to nie wierze ze ktos nie uslyszal...sama nie wiem...dziwi mnie fakt ze ci z nagrania sie nie zglosili bo przeciez jak sie nie ma nic na sumieniu to nie ma problemu a sami nad sobą wiją bat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEZ MAM WRAZENIE ZE WYBRANE NAGRANIA SLEDZA INNA OSOBE. A TERAZ TROCHE LOGIKI. KTO NA TYMIANKOWA CHODZI PRZEZ PAGI. RACZEJ POSZEDLBYM W KIERUNKU FILARETOW I WGORE DO ZANA. MOZE KTOS KTO Z NIM CHOCIAZ RAZ WRACAL NIECH SIE WYPOWIE CZY TO JEGO TRASA. JESLI TO ON DLACZEGO NIE ZSZEDL W DOL ULICZKA WCZESNIEJ? ALBO PRZEZ PARK KOLO AOS-U. MAREK JAK WYNIKA Z WERSJI POLICJI ZNKNAL MIEDZY GLEBOKA A ZANA. TRZEBA GO SZUKAC KOLO STAREJ KOTLOWNI LUB NA BALLADYNY. W TYM SAMYM MIEJSCU NAPADNIETO KIEDYS KAMERZYSTE TVN. TEZ SZEDL Z TORBA. MOZE TO MA COS WSPOLNEGO Z TA SAMA BANDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie na tego gościa w bialych spodniach po 50 sek przeciez definitywnie on go przewrocil zwroccie uwage jak ida maja wchodzic do lokalu czy gdzies a ten w bialych spodniach raptownie sie odwraca i widac ze jest tylem do kamery i tak jakby sie opychali az w koncu ten w bialych spodniach ramieniem go pchnąl czy podstawil noge nie wiem bo slabo widac dlatego marek sie wywrocil...nie oskarzam go ale napewno boją sie zglosic bo moze chcieli sie go poprostu pozbyc zeby poszedł na stancje moze sie z niego nabijali i robili na zlość, moze wujek nie chciał zeby on juz szedl z nim jeszcze pic moze by go wcale nie wpuscili takiego pijanego i chcieli zeby sie zmył wiec mu dokuczali Marek wreszcie machnął rekoma i poszedł potem jeszcze sie odwracal napewno cos im powiedzial...ale to śmierdzi jak pierdziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opiniak napewno kaemery sledza marka nawet po postawie widac ze to on i widac kurtke widac, trzeba dobrze sie przyjzec na któryms ujęciu nawet widac ze jeden rękaw wlozony a jezeli chodzi o drgoe to w taki stanie upojenia alkoholowego to ja wątpie czy on wiedzil gdzie idzie. A moze poszedł spac tam gdzie wujek mieszkal w danym momencie...moze tym tez warto sie zaintersowac. trudno uwierzyc w porwanie czy zabicie studenta przeciez dla jakiego powodu , kamerzysta tvn-u moze i miał cos do zaoferowania zlodziejowi ale Marek...próbuje werbuje na wszelkie sposoby. Nasze domysly opinie napewno tez pomagaja policji wiec niech kazdy pisze wszystko co mu do glowy przyjdzie,ja nie znam Lublina tak dokaldnie jak miejscowi wiec o jakis dziwnych miejscach nie mam pojecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Marek ten na ostatnim filmiku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest naprawde niesamowite ze kazdy z was wie najlepiej co sie stalo. Wszyscy powinniscie pracowac w policji. Myslicie ze pomagacie piszac te bzdury gdzie moze byc, co sie z nim stalo, kogo trzeba przesluchac? Jestescie smieszni. Dajcie sobie z tym spokoj, a piszcie tylko jakbyscie mieli nowe informacjie a nie spostrzezenia typy "tam jechalo auto a o tej porze malo aut jezdzi" (bez komentarza), "kto o 1 idzie do akademika na impreze" (bo do akademikow na impreze sie chodzi o 19, tak?), "jesli wujek go puscil w takim stanie to napewno powinien byc podejrzany" (popatrzcie w jakim stanie ludzie wracaja w weekendy) czy "ze mogla to zrobic ta sama banda, kotra napadla na reportera TVNu" (czyli banda paru tysiecy lubelskich drechow). Dajcie sobie z tym spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie z tym spokoj, a piszcie tylko jakbyscie mieli nowe informacjie a nie spostrzezenia typy "tam jechalo auto a o tej porze malo aut jezdzi" (bez komentarza), "kto o 1 idzie do akademika na impreze" (bo do akademikow na impreze sie chodzi o 19, tak?), "jesli wujek go puscil w takim stanie to napewno powinien byc podejrzany" (popatrzcie w jakim stanie ludzie wracaja w weekendy) czy "ze mogla to zrobic ta sama banda, kotra napadla na reportera TVNu" (czyli banda paru tysiecy lubelskich drechow). Dajcie sobie z tym spokój. [/quote] SAM SOBIE DAJ SPOKOJ .KAZDE SPOSTRZEZENIE MOZE BYC CENNE. ZLODZIEJE NIE KONIECZNIE WIEDZA CO JEST W TORBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze akurat przypadkiem ktos napisze cos co pomoze w odnalezieniu chlopaka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi sie ze te osoby ktore ida to nie te same, z ktorymi Marek i jego wujek stoja pod Archiwum. Juz bardziej pasuja mi na tych ktorzy sa na nagraniu spod klubu na pierwszym planie i pozniej wychodza. Tamta dziewczyna miala biala kurtke i torbe, a ta jest ubrana na czarno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez_nicka napisał:
To jest naprawde niesamowite ze kazdy z was wie najlepiej co sie stalo. Wszyscy powinniscie pracowac w policji. Myslicie ze pomagacie piszac te bzdury gdzie moze byc, co sie z nim stalo, kogo trzeba przesluchac? Jestescie smieszni. Dajcie sobie z tym spokoj, a piszcie tylko jakbyscie mieli nowe informacjie a nie spostrzezenia typy "tam jechalo auto a o tej porze malo aut jezdzi" (bez komentarza), "kto o 1 idzie do akademika na impreze" (bo do akademikow na impreze sie chodzi o 19, tak?), "jesli wujek go puscil w takim stanie to napewno powinien byc podejrzany" (popatrzcie w jakim stanie ludzie wracaja w weekendy) czy "ze mogla to zrobic ta sama banda, kotra napadla na reportera TVNu" (czyli banda paru tysiecy lubelskich drechow). Dajcie sobie z tym spokój.
A Ty kolego nie badz ignorantem takim , kazdy pomysł jest dobry , bo jak sam widzisz policja nie robi jak zwykle nic, ale czego spodziewac sie po chłopakach po zawdzie albo góra ogolniaku ktorzy potrafia tylko dawac mandaty za parkowanie albo za picie w miejscu publicznym. Nie uwazasz ze to skandal z tym całym wujkiem ? wyjechał w tym momencie ? brak jego portretow pamieciowych tamtych ludzi ? To sie po protu w glowie nie miesci. Ososbiscie uwazam, jak reszta froumowiczow, kluczowa role w tej całej sprawie odegrała ta cała kompania towarzyszaca mu na miasteczku , dlaczego nie chca sie zglosic ? zapadli sie pod ziemie ? pytanie cale czas powtarzane , czy wujek nie zainteresowal sie losem marka ? czy da sie odtworzyc smsy , polaczenia z telefonu marka z tego wieczoru ? moze da sie namierzyc jego telefon teraz.... Przeciez cokolwiek sie stało , mialo to miejsce na odcinku Głeboka-Zana , tak to rozumiem mniej wiecej , tam chyba zaczyna sie monitoring, mocno duzy to odcinek drogi nie jest , ale no fakt troche oprychów moze sie tam krecic. Moze przeszukac tam teraz , ja wiem z burkami policyjnymi , jakies garaze , piwnice , no nie wiem. Jezeli nie bylo , to przydalby sie apel w panoramie lubelskiej , albo innym dzienniku. Moze to co pisze wydac sie bez sensu ale tyle pomyslow klebi mi sie w glowie , a najgorsza jest bezsilnosc... Policja wznowi poszukiwania... dlaczego zaprzestała ich ? nie rozumiem naprawde... Jeszcze raz... tamci ludzie sa kluczem , na filmie duzo nowego sie nie dopatrzymy, sadze ze chociaz policja tyle zrobila i naprawde dobrze go przeanalizowala, po prostu musimy czekac na portrety pamieciowe jakies albo inne rzeczy ulatwiajace nam rozpoznanie tych ludzi i jak juz dostaniemy to , postarac sie jak najbardziej rozpowszechnic je , napewno ktos ich zna , no po prostu oni musza cos wiedziec. No ale osoba ktora na 100% potrafilaby ich rozpoznac na dzien dzisiejszy jest ... wujek , ktory oczywiscie pojechal do UK... brak słow !!!!!!!! Natomiast.... do rodziny chłopaka.... Trzymajcie sie !!!! studenci nie pozwola zeby ta sprawe olano !!! bedziemy cały czas reke trzymac na pulsie i ewentualnie pomagac pomyslami bo chyba tyle mozemy tylko zrobic (niestety..), mamy cały czas nadzieje ze sprawa zakoczny sie "happy endem".... jeszcze raz... nie poddawajcie sie !!!!! jestesmy z Wami !!!! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY TE KAMERY NIE ZAREJESTROWALY NIC PO WYJSCIU MARKA. TYLKO JEGO WIDZIALY. MOZE WROCIL, A MOZE TAMCI ZA NIM POSZLI. NIE MOZNA ROLI TEGO TOWARZYSTWA SPROWADZAC TYLKO DO TEGO ZE BYLI Z NIM DO 1-SZEJ. CO ROBILI POTEM, CO ROBIL WUJEK I GDZIE POSZEDL. TO CHYBA TEZ POWINNY WIDZIEC KAMERY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos jeszcze mysli podobnie jak ja ze to nie te same osoby, ktore staly z Markiem i wujkiem pod klubem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozpoznac na dzien dzisiejszy jest ... wujek , ktory oczywiscie pojechal do UK... brak słow !!!!!!!! Natomiast.... do rodziny chłopaka.... Trzymajcie sie !!!! studenci nie pozwola zeby ta sprawe olano !!! bedziemy cały czas reke trzymac na pulsie i ewentualnie pomagac pomyslami bo chyba tyle mozemy tylko zrobic (niestety..), mamy cały czas nadzieje ze sprawa zakoczny sie "happy endem".... jeszcze raz... nie poddawajcie sie !!!!! jestesmy z Wami !!!! pozdrawiam [/quote] NIE WIDZISZ ZE TEN BEZ NICKA TO SIERZANT KTOREGO ODERWALI OD INNEJ ROBOTY I MUSI SZUKAC STUDENTA. CZYTA POSTY I MA NADZIEJE ZE MAREK DO NIEGO NAPISZE. TO WIECEJ NIZ PEWNE ZE POLICJA NA POCZATKU ZIGNOROWALA SPRAWE. DOPIERO PO 2 TYGODNIACH KTOS ZACZAL ANALIZOWAC MONITORING. POSTERUNKOWI SZUKAJA ZWLOK BO JAK NIE MA CIALA TO NIE MA PRZESTEPTWA. PRZYKRE TO ALE TAKA JEST RZECZYWISTOSC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez_nicka napisał:
To jest naprawde niesamowite ze kazdy z was wie najlepiej co sie stalo. Wszyscy powinniscie pracowac w policji. Myslicie ze pomagacie piszac te bzdury gdzie moze byc, co sie z nim stalo, kogo trzeba przesluchac? Jestescie smieszni. Dajcie sobie z tym spokoj, a piszcie tylko jakbyscie mieli nowe informacjie a nie spostrzezenia typy "tam jechalo auto a o tej porze malo aut jezdzi" (bez komentarza), "kto o 1 idzie do akademika na impreze" (bo do akademikow na impreze sie chodzi o 19, tak?), "jesli wujek go puscil w takim stanie to napewno powinien byc podejrzany" (popatrzcie w jakim stanie ludzie wracaja w weekendy) czy "ze mogla to zrobic ta sama banda, kotra napadla na reportera TVNu" (czyli banda paru tysiecy lubelskich drechow). Dajcie sobie z tym spokój.
TY albo jestes drechem albo policjantem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mozesz miec racje , no ale po prostu gotuje sie az od paru dni myslac o tej sprawie.... ostatno cos krzykneli ze 300 osob bedzie przesluchiwanych, zeby ewentualnie ustalic tych jego kompanow..... To dlaczego do cholery jasnej przy tym nie bedzie jego wujka ?!?!?! przeciez to jedna , jedyna osoba na tym całym swiecie co rozpozna je ! był z nimi !! To jest niesamowite po prostu.... Jak mozna tak pokpic sprawe. Chcialbym zeby policja, wypowiedziala sie w temacie dlaczego przy tych rozpoznaniach nie bedzie wujka, chociaz moze sie zjawi , ale nic sie na to nie zanosi raczej sadzac po informacjach nam podawanych. Nie chce tez zeby moje wypowiedzi jakos skupialy sie na szkalowaniu policji , ale po prostu nóz w kieszeni sie otwiera jak obserwuje ta sprawe, jak napisał juz jakis forumowicz, internauci wykazuja duzo wieksze zainteresowanie niz policja ! cały czas nowe pomysły, jakies mozliwe poszlaki.... Ponownie wyraze swoje zdanie ... ten jego cały wujek... on jest wielkim X w tej sprawie, nie zauwazył momentu jak sie od nich oddalił ? Przeciez Marek jeszcze przystawal , widac to na filmie . Jezeli jak sie wywrocil , zaraz pomogl mu wstac to napewno Marka cały czas jak powietrze nie traktował , zwracał na niego uwage ... Dlaczego juz na samym poczatku tej sprawy , nie starał sie jakos naprowadzic organow scigania na tych ich kompanow? Tak na chłopski rozum teraz... przyjechał do polski 3 tyg przed swietami wielkanocnymi ... no idac dalej tym tokiem , zapewne przyjechal je spedzic z rodzina , a tu bach , ta cała sprawa i nagle ta całą sprawa i pare dni przed swietami wraca do UK ? No ja sie temu nadziwic po prostu nie moge , a policja co?... dla nich naprawde nie jest to dziwne ? Na podstawie tego nagrania rozpoznaja tych kompanow z miasteczka? Nie przyda im sie jego opinia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...