Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raport sanepidu: 58 osób zmarło na gruźlicę

Utworzony przez eisza, 6 maja 2012 o 18:42 Powrót do artykułu
co raz, coraz, wszystko jedno
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiem jak działa sanepid ale odwiedziłem kilka ciastkarni aby zamówić ciasto i tort na komunię.to co zobaczyłem to w większości syf,syf i jeszcze raz syf.Porozwalane pojemniki,ciastka ze zwrotów,drożdżówki.Myślę,że w sezonie sanepid powinien skontrolować wszystkie.
0
Wzrost zachorowań na gruźlice spowodowany jest niedożywnmiem obywateli a nastepuje od lat 90 ubiegłego wieku,T własnie są widocze sukcesy Solidarności i ich następców bo w okresie powojennym PRL skutecnzie tę chorbę zwalczył
0
Niech Pani Redaktor coraz przeczyta co napisała, bo są jakieś błędy. Chyba, że co raz napisała to już poprawiać nie bedzie.
0
a co z powikłaniami poszczepiennymi, jakoś nie ma podanej informacji na ten temat bo gdyby była to rozpętałoby się piekło. Podajecie pierdoły a o naprawdę ważnych sprawach nie piszecie. i nie chodzi tutaj o błahe powikłania ale o poszczepienne powikłania dotyczące układu nerwowego.
0
mk napisał:
a co z powikłaniami poszczepiennymi, jakoś nie ma podanej informacji na ten temat bo gdyby była to rozpętałoby się piekło. Podajecie pierdoły a o naprawdę ważnych sprawach nie piszecie. i nie chodzi tutaj o błahe powikłania ale o poszczepienne powikłania dotyczące układu nerwowego.
0
Bez przesady. Najlepiej nie szczep swoich dzieci a bazujesz na tych co zaszczepili swoje. naczytałeś się naszego dziennika czy co?
0
milka napisał:
Bez przesady. Najlepiej nie szczep swoich dzieci a bazujesz na tych co zaszczepili swoje. naczytałeś się naszego dziennika czy co?
nie naczytałam się, bazuję na tym co dzieje się z moim dzieckiem, widze tez co dzieje sie z innymi, najgorzej jak bazuje jedynie na tym co napisze wyborcza i powiedzą w tvn
0
mk napisał:
nie naczytałam się, bazuję na tym co dzieje się z moim dzieckiem, widze tez co dzieje sie z innymi, najgorzej jak bazuje jedynie na tym co napisze wyborcza i powiedzą w tvn
Jak Twoje dziecko dostanie odry, różyczki, WZW B albo innego choróbska, to pogadamy, czy warto dziecko chować przed darmową szczepionką z Sanepid-u. Rodzice dzieci chorych na odrę i jej powikłania, czekających na przeszczep wątroby po WZW B, czy też na wszystkie inne "powikłania nieszczepienia" powinni z własnych środków finansować leczenie swoich pociech. Aż żal tyłek ściska, że taką ciemnotę próbuje się nadal ludziom wciskać. A Sanepid mógłby też finansować szczepionki na pneumokoki... w cywilizowanych krajach jest ona bezpłatna i obowiązkowa, u nas trzeba płacić koncernom farmaceutycznym jak za zboże (a wiem, bo sam jestem ojcem małego dziecka).
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: