Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze zrobił :) gratulujemy Panu ! stop Islamowi. Nowa radykalna Polska ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MÓJ KRAJ TAKI PIĘKNY :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym on sie różnił w tym wypadku od skrajnych islamistów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co jest szanowni przedmówcy w tym dobrego, że on napadł obcokrajowców? Jak Polaka pobiją w Brytanii też będzie się cieszyć?   od Saudyjczyków kupujecie ropę naftową. może spróbuj bojkotować Arabów w ten sposób. Nie kupuj ropy debilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po twarzy widać,że to wsiur,który najdalej był w Macro pod Lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cuż powiedzieć,prostak i burak z kaliny,chwasty nikt nie sieje same wyrastaja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak jest jeszcze normalność w tym kraj. trzymaj się Wiktor!
jesteś taki sam patafian jak ten wiktor,patologię trzeba sterylizować żeby nie reprodukowali następnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie wyżej brońcie dalej obcokrajowców (ciapatych), a później płaczcie że Polska jest wyprzedana i jak to źle się żyje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Wielkiej Brytanii pobito wczoraj Polaka za to że był Polakiem. Natomiast w Łodzi w sylwestra zaatakowano auto z pasażerami. Normalny rozbój!!! Idioci są idotami  I tak pozostanie Ale jedna prośba !!! Zakończcie szukania tych śmiesznych śladów dyskryminacji, faszyzmu , nietoleranci!!! Idiota jest idiotą A kolor skóry nie usprawiedliwia ani nie w skazuje na czyjąś wine lub nie .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Wielkiej Brytanii pobito wczoraj Polaka za to że był Polakiem. Natomiast w Łodzi w sylwestra zaatakowano auto z pasażerami. Normalny rozbój!!! Idioci są idotami  I tak pozostanie Ale jedna prośba !!! Zakończcie szukania tych śmiesznych śladów dyskryminacji, faszyzmu , nietoleranci!!! Idiota jest idiotą A kolor skóry nie usprawiedliwia ani nie w skazuje na czyjąś wine lub nie .
Jeśli idiotami nazywasz miliony islamistów na całym świecie to twoja sprawa bo to cię nic nie kosztuje, ale jak jesteś taki odważny to jedź do Indii lub do Egiptu i powiedz im to osobiście. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobicie nazywacie patriotyzemem???! Nie wymagam od was wiele, ale to jest zwykłe chamstwo, a nie patriotyzm. Jesteście kompletnymi głupkami, żeby takie rzeczy pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, jeszcze są w Polsce patrioci którzy nie ulegają modzie dla idiotów "zabawa w tolerancję". A te wsioki co tak chwalą arabów niech najlepiej tam pojadą i zobaczą na własne oczy jak się traktuje nieislamistów
To nie jest patriotyzm to jest deb***izm. Co z tego że dał gościowi w morde? Polakom będzie się żyło lepiej? Zniechęci do przyjazdu następnych? Tworzy się tylko anarchia, a to nie jest patriotyzm. Swoją drogą, ciekawe kto ich tu tylu przysłał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojedźcie do ciapatych do któregoś z ich kraju. Zobaczycie jacy oni sa tolerancyjni. Albo i nie zdązycie zobaczyc bo was zabiją jakimś bestialskim sposobem. Wy jesteście chrześcijanie, katolicy a u ciapaków muzułmańców katolik jest niczym i za zabicie go nie grożą żadne konsekwencje. Tak więc kretyni bądźcie tolerancyjni a wasze dzieci lub wnuki skończa szybko swój żywot jako chrześcijanie. A  swoją drogą to pewnie te ciapaki zaczeli awanture jako pierwsi. Ale przeciez teraz w modzie jest tolerancja. Wy tolerancyjne głupki zanim się obejrzycie wspomnicie moje słowa. Jesteście tolerancyjni dla nich ale oni nie są tolerancyjni dla nas. Ale idioci tego nie zrozumieją póki nie odczują na własnej skórze. Ps. nie jestem zagorzałym katolikiem ani PiSowcem. Po prostu mam otwarte oczy na przyszłość i nie jestem omamiony pieprzeniem głupot o tej niby tolerancji.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HMMM, a czy Ty w ogóle mieszkałeś w kraju arabskim, bo ja tak, i żyję, chodziłam tam do Kościoła, za wsioka się nie uważam. Czy Ty wiesz rozróżniasz pojęcię islamisty od muzułmana? nie sądzę. Najzabawniejsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają Ci, krórzy znają tamtejsze realia z opowieści albo przekazów w tv. Wcale się nie dziwę,że Polacy są ważani za buractwo za granicą. Ot znalazł się jeden czy drugi "wierzący" katolik, co Kościół odwiedza dwa razy do roku. Tacy zawsze mają coś dopowiedzenia, a tak naprawdę g....... wiedzą. Ciekawe czy gdyby zaatakował ortodokcyjnych Żydów, też byś cieszył się i też byś ich nazwał patriotami? W końcu hasło przewodnie Polska dla Polaków. Wstyd.
Brawo, jeszcze są w Polsce patrioci którzy nie ulegają modzie dla idiotów "zabawa w tolerancję". A te wsioki co tak chwalą arabów niech najlepiej tam pojadą i zobaczą na własne oczy jak się traktuje nieislamistów
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie wyżej brońcie dalej obcokrajowców (ciapatych), a później płaczcie że Polska jest wyprzedana i jak to źle się żyje 
Gdybyś Janku wiedział, to nie ciapaci kupują Polskę, ona została wyprzedana albo Niemcom albo Żydom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwała się wielka polka, puszczająca się z ciapatymi. jeszcze cie ciapaki nie zgwałciły? to uwazaj bo jak to któryś napaleniec zrobi to cie wtedy ukamieniują za códzołóstwo kretynko. a propo w którym to kraju arabskim jest taki raj na ziemi jak mówisz?
Kolejny burak się odezwał, czy w ogóle wiesz w jakich krajach kamienują za cudzołóstwo /Afgan za talibów/ a gdzie jest kara śmierci? nie tylko za zdradę pozamałżeńską, a może gdzie jest kara śnierci za zabicie innego człowieka? m.in Saudi. No chybaże masz na myśli ortodosów typu Iran, Irak itp. a może gdzie jest prawo szariatu a gdzie prawo cywilne stosowane właśnie w krajach arabskich. Żałosny jesteś. Mieszkałam i pracowałam w Egipcie za Mubaraka, w Tunezji za Ben Aliego, Jeżeli miałbyś pojęcie jakiekolwiek to wiedziałbyś kogo "ciapaci" uważają za wrogów - nie chrześcijan, a żydów. Znajdź mi w krajach Magrebu czy innch izraelskie placówki dyplomatyczne? no tak ale skąd możesz to wiedzieć? W krajach arabskich są ambasady Watykanu!!!!! Przewrotnie ex prezydent Iranu  Mahmud Ahmadineżad ma pochdzenie żydowskie, a jak długo prezydentował i sam prowadził politykę antyizraelską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co będzie jak zaczna gonic Polakow innych krajów zastanow się  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby sam Jezus oglądał fajerwerki pod blokiem na Kalinie to też by go ten prostak pobił i zwyzywal za pochodzenie i kolor skóry? ??!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby sam Jezus oglądał fajerwerki pod blokiem na Kalinie to też by go ten prostak pobił i zwyzywal za pochodzenie i kolor skóry? ??!!!!
Tak, i jeszcze dołożył za pedalskie ubranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe - poniosło pana doktora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...