Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jest problem: jak na bóle miesiączkowe podać pawulon ? Pamiętacie aferę z pawulonem sprzed lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taksówką tępa dzido
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie tabletki szybko przynoszą ulgę? Męczę się prawie co miesiąć :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie spróbuj tabeletk vemonis femi, te tabletki mają w sumie potrójne działanie,  rozkurczowe, przeciw bólowe i przyspieszajace działanie.. Mi pomagają co miesiąć a też wcześniej bóle miesiączkowe były okropne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony dziwi mnie takie nadużywanie wzywania pogotowia, ale z drugiej strony jak sobie przypomnę jak moja siostra mdlała z bólu przy miesiączce to już się nie dziwię, że ktoś może spanikować i wezwać karetkę. U mnie na szczęście aż tak źle nie jest, brzuch mnie boli owszem, te 2-3 dni przed okresem, ale biorę wtedy vemonis femi, szybko działa przeciwbólowo i rozkurczowo. Wiem też, że przy kolce nerkowej można go brać, poprzednio strasznie się męczyłam, tym razem już będę wiedziała czym się ratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy macie nasrane , przecież oni jeżdżą za nasze pieniądze i do każdego przypadku powinni przyjechać, no może nie do  gorączki i innych  takich blachych spraw , ale jakikolwiek byto nie był ból nie wolno go lekceważyć, leżę tak z bolesna miesiączka i obfita w dodatku, płacze z bólu  i co mam się wykrwawić czy wezwac pogotowie???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko problem w tym, że wtedy możne zabraknąć karetki czy ratowników i lekarzy do poważniejszych przypadków. Jeśli masz aż tak obfite miesiączki, ze boisz się, ze się wykrwawisz to lepiej się zgłoś do ginekologa i zrób badania, bo to nie jest normalne. A na ból polecam wspomniany vemonis, u mnie też się świetnie sprawdza, bardzo szybko pomaga i długo działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...