Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratownik z Lublina zginął w Afganistanie: To była jego druga misja

Utworzony przez wielkopolanin, 23 stycznia 2011 r. o 20:00 Powrót do artykułu
""""""Ratownik z Lublina zginął w Afganistanie""""" Pies z nim tańcował. Jak ktoś jest na tyle głupi żeby zaufać bandytom zwanym w Polsce politykami, to jego rzecz co się z nim później stanie. Mnie to lotto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim trzeba być ,,człowiekiem''bezdusznym zeby tak napisac???? brak słów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb Marcina w piatek o godzinie 14.00 na Majdanku. Spoczywaj w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Śmieszą mnie te wasze posty.Marcin był dobrym ratownikiem tak powiedział też Pani Dyrektor.Mam pytanie .Dlaczego dobry ratownik porzuca swoją pracę i jedzie zarobić na wojnie na godne życie dla siebie i żony.?Dlaczego on tam pojechał?Pojechał zarobić.Ile jeszcze wody musi upłnąć w Wisle aby zawód ratownika był zawodem docenianym i odpowiedno wynagradzanym.To była niepotrzeba śmierć.Szkoda Marcina bo to BYŁ dobry kolega i fachowiec.Jak zarobiłby tutaj odpowiednie pieniądze,to nie musiałby wyjeżdżać.Wiem że zaraz odezwą sie malkontencji i będą pytać co by było jakby......Spoczywaj w pokoju.
Ratownik medyczny, strażak...praca odpowiedzialna, stresująca, niebezpieczna, niby doceniana, ale marnie płatna - cała Polska i nie sądzę by było lepiej kiedyś...u nas liczą się politycy i ich dobrobyt. Normalni ludzie nie mają co liczyc na pomoc państwa i nie ma co liczyc na poprawę sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MC napisał:
akurat to ze MD to strzelacz z ucha to wszyscy wiedza w tej firmie i oczywiscie zapomnialbym dodać ze najlepszy przyjaciel Marcina
Daj mu już spokój bo ta gadka nic nie zmieni każdy wie jaki jest Pan MD też go nie trawie ale nic to nie zmieni. Może doczekam takiej chwili kiedy CBA tam wparuje i ukruci ten nepotyzm wyprowadzając kilka osób w branzoletkach, może to będzie pan MD. A Panie MD nie strasz mi kolegi bo aby ustalić id nikt Ci go nie udostępni bez nakazu prokuratora. A nawet jeśli ustalisz to co mu zrobisz jak mówi szczerą prawdę, więc się zastanów jeśli jesteś rzecznikiem pogotowia ratunkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym hmm Dynamiczne IP jest wiec mozna sobie ustalac w nieskonczonosc i nawet dokladnie nei da sie ustalic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybka napisał:
Poza tym hmm Dynamiczne IP jest wiec mozna sobie ustalac w nieskonczonosc i nawet dokladnie nei da sie ustalic
Nic bardziej mylnego!. Namierzenie po IP nawet zmiennym to nie problem! Nie potrzeba nawet prokuratora do tego. Wystarczy policja. TPSA czy inny usługodawca udostępnia zawsze Policji takie dane gdy tylko są potrzebne, a co do zmiennego IP- w rejestrach są informacje jaki adres o danej godzinie posiadał to IP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...