Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziwię się ludziom, że płaca za coś co jeszcze nie jest zrobione. Jak miałbym tak ryzykować, to wolałbym kupić używane mieszkanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostaję deweloperem!! Też nie mam kasy a głupcy przyniosą mi za dziurę w ziemi 2000 więcej za m2 niż za piękne mieszkanie w centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu ten Antar! czy nie ma nic innego w tym mieście tylko ciągłe rozpisywanie się o firmie krzak i ludzkiej głupocie! pisałem to już kilka razy, napiszę raz jeszcze! nie można legitymować się dużą dawką rozumu podpisując " umowy swego życia" z firmą krzak, która nigdy nic nie wybudowała- może postawiła szopę i psią budę ale jak to się ma do "apartamentowca" . takie inwestycje realizowane są przez firmy które mają ugruntowaną pozycję, które mają doświadczenie, które wiedzą jak łopatę wbić w ziemię, takie które postawiły już wiele podobnych budowli i zyskali zaufanie klientów. Antar odrazu skoczył na głęboką wodę. klienci pchani szpanem, chęcią pokazania się, powiedzenia w towarzystwie ile to metr kosztuje, podpisywali umowy bez wcześniejszego sprawdzenia kontrahenta. kto tak robi? mając do wydania majątek na auto, 99% ludzi kupi sprawdzonego mercedesa a nie ładne fajne plastikowe autko rodem z chin! tak samo z tym apartamentowcem! ps-zaraz ktoś napiszę że zrzera mnie zazdrość, że piszę jak typowy Polaczek ale to nie prawda. w momencie kiedy postawienie własnego domu, z własnym ogródkiem, z własnym podjazdem do garażu, z własnymi drzewkami, sadzonkami i marchewką- w momencie kiedy to wszystko jest tanszze niż " apartamentowiec" nie ma mowy o jakiejkolwiek zazdrości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Zostaję deweloperem!! Też nie mam kasy a głupcy przyniosą mi za dziurę w ziemi 2000 więcej za m2 niż za piękne mieszkanie w centrum
super napisane 100%! głupcy przyjdą i dadzą Ci kasy bo Ty im powiesz że to będzie apartament jakich mało! wchodzę z Toba w ten biznes, zaraz naszkicuje kredką kilka projektów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomału warszafka przychodzi do Lublina. Tam też jeden z "budowniczych" postawił apartamentowiec w którym zamieszkała wierchuszka czytaj: prokuratorzy, sędziowie, generałowie i chwatit. Pozostałym frajerom zostawił pustą działkę z makietą budynku. Teraz likwidator jak sprzeda działkę to odda tym co zostali na lodzie po parę groszy i będzie koniec lata ( w spodniach czy w naturze ?). A ja sądzę, że winną za to że ludzie z Lublina zamieszkają póżniej niż jak obecnie planują ponosi Pan Gąbka, który oprotestował budowę z sobie wiadomych względów. A teraz stroi się w piórka obrońców uciśnionych ( vide: tot motocrossowy ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy mieszkania będą już gotowe komornik zajmie je za długi dewelopera a mieszkańców się wyrzuci na bruk. Zgodnie z zasadą nowego systemu społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się wydaje, że nawet jak oddadzą te mieszkania ludziom którzy zrobili interesy swego życia- głupich to chyba sieją, to i tak będzie to pic na wodę. jaki to apartamentowiec? już jego projekty były jakieś lewe, pewnie bedzie się wszystko sypać co rusz, jak mieszkańcy chcą dokończyć budowę? przecież oni maja jeszcze mniej pojęcia od developera który jak wiadomo nie miał w ogóle pojęcia. co z tego że się wprowadzą jak to kupa gruzu i nic pozatym. reasumując szkoda mi tych ludzi, ale miałem kiedys przyjemność rozmowy z przyszłymi lokatorami tego apartamentowca- chamstwo i szpan to chyba na porządku dziennym u tych Państwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek płacze jak go jakiś thebill wydyma na allegro na 50 zł - a tu wydymka sięgnęła 500 tys zł - tylko w łeb sobie strzelić bo nawet pracując du*ą tyle sie nie zarobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, słynni własciciele firmy Antar czyli Joanna P. i Jarosław T. Strasza zawsze procesami wiec moze ktos sie nie boi i napisze pelne nazwiska aby przestrzec raz na zawsze ludzi przed tymi osobami. Nie pisze ze sa oszustami bo trzeba to udowodnic, ale na pewno nie są przykładem wzorowych deweloperów a wrecz odwrotnie. Poprzednia ich firma czyli Investcorp tez upadła pozostawiając na lodzie iluś ludzi. Więc jak to może być że zakładają drugą firmę, na dodatek nawet w tej samej siedzibie na Romanowskiego i znowu klapa. W Niemczech własciciele zbankrutowanej firmy mają zakaz przez 10 lat prowadzenia działalności gospodarczej. W Lublinie chyba są już spaleni, pewnie wypączkują w jakims innym miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamojska, tam wielu odpowiedzialnych z lubelskich spółdzielni mieszkaniowych zamówienia robi i biorą kasę. CBŚ i ABW ma coś tam do zrobienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.sunhill.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...