Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgadzam się Robert. Poparcie protestu to POparcie platfusów. Niech toną w szambie, które stworzyli, razem z Palitkotem,. Tam ich miejsce. Na razie obejdziemy się bez trasy. Trzeba w wyborach jesieniom powiedzieć "won" szubrawcom i najlepiej utopić w prawdziwym szambie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSM napisał:
Pani tłumaczenia są śmieszne. Strach zajrzał w oczy, że nawet "młodzi i wykształceni z dużych miast" przestali wierzyć Pani partii i grożą rozliczeniem w kolejnych wyborach? Wreszcie duża część myślącego społeczeństwa Lubelszczyzny zrozumiała iż obietnice i zapewnienia np. Pana Grabarczyka są składne tylko przed wyborami. A tak na marginesie czy Premier boi się czegoś i wcale nie przyjeżdża do największego miasta po prawej stronie Wisły?
Informuje ze magda-gąsior-marek przestraszyla sie juz opini swoich wyborcow i zablokowala juz dodawanie komentarzy na swojej stronie. Szybko dziala tylko szkoda ze tylko we wlasnym interesie. No nic w takim razie publikuje moj wpis tutaj: Przypominam posel to - reprezentant narodu, czyli w twoim przypadku reprezentant calego woj. lubelskie. twoim obowiazkiem w momencie kiedy decyduje sie podzial ostatnich funduszy na rozwoj infrastruktury drogowej jest walka o kazda zlotowke na s17 i obwodnice Lublina potwierdzona przez grabarczyka podczas wizyty u nas przed wyborami samorzadowymi i w twojej obecnosci. Podkarpackie otrzymalo kolejne 4 miliardy zl dzieki swoim poslom. Twoim jedynym dzialaniem w chwili obecnej jest wreczenie kwiatow i slowa obrony - "To najczęściej po prostu miły gest wobec człowieka, który przez ostatnie tygodnie był bez przerwy atakowany, i to najczęściej mało elegancko" Oddalismy na ciebie glosy abys wyszla na mownice Sejmowa i przypomniala grabarczykowi o obiecanych dotacjach na drogi i ratowaniu LUBELSZCZYZNY a nie wreczala kwiaty w celu zapewnienia sobie jak najwyzszego miejsca na tegorocznych listach wyborczych PO do parlamentu. Poprostu kompromitacja. Pamietaj jednak LUBLIN NIE ZAPOMINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesylam linki do bardzo ciekawego forum: http://www.magdagasior.pl/tematy-do-dyskusji/98-w-lublinie-najbardziej-brakuje-mi.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani POseł ochoczo wręcza kwiaty koledze z partii, który ludziom śmieje się prosto w twarz . TYLKO DLACZEGO NIE JEST TAK STANOWCZA I MEDIALNA W SPRAWIE OCHRONY ŻYCIA MIESZKAŃCÓW LUBELSZCZYZNY POPRZEZ BUDOWĘ BEZPIECZNEJ OBWODNICY LUBLINA I DROGI EKSPRESOWEJ DO STOLICY!!! BO NA OBECNEJ "DRODZE WARSZAWSKIEJ" CO TYDZIEŃ GINĄ NIEWINNI LUDZIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie będziemy strajkować na zasadzie blokowania przejazdu TIRów przez Lublin to nikt w Polsce nie usłyszy o kłopotach przejazdu tranzytowego przez to miasto takimi trasami jak S17, S19 i drogą 835. Są to strategiczne drogi przejazdu przez centrum Lublina we wszystkich czterech kierunkach, a przede wszystkim w kierunku granicy wschodniej. Mieszkańcy Sławinka przylegającego do trasy Alei Solidarności i Alei Sikorskiego mają dosyć hałasu i trzęsących się domów, pękających ścian oraz brzęczących szyb i szklanek. Proponuję, aby przed 18 stycznia zorganizować blokadę trasy S17 na Alei Warszawskiej przy cerkwi na przejściu dla pieszych przy ulicy Sławinkowskiej (na wysokości Ogrodu Botanicznego). Efektem tego może być całkowity paraliż komunikacyjny miasta. Może w końcu ktoś więcej zwróci uwagę na ten problem. Dobijanie się o budowę drogi ekspresowej Lublin-Kurów nic nie da, jeżeli nie zostanie wybudowana obwodnica wokół Lublina. Przebicie się przez całe miasto z jednego końca na drugi (szczególnie w godzinach szczytu) zajmuje tyle samo czasu, co przejazd 50km za miasto, a czasami i dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Jacka Wernera z Poznania oraz szacunek dla panow studentów z Politechniki Lubelskiej oraz osob wspierajacych w/ wymieniony protest ktorzy demonstrowali niezadowolenie przed siedziba Dyrekccji Budowy Dróg .Moze warto otwiorzyc syboliczne wplaty dla organizatorow chętnie doloze zlotowki dla ludzi Organizatorow ktorym sie chce i potrafia zorganizowac Mieszkancow Lublina i regionu Pozdrawiam Lublinian aktywnych ,ktorzy walcza osluszna sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba się zebrać i zablokować na dwie godziny wjazd do lublina od strony warszawy, a potem na dwie godziny wyjazd na piaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gęsi gęgają,skrzydełkami machają i: zieleni się zieleni nasze cudo S-17 na ziemi na ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://rp.pl/?pwid=8708e86e640341a0902f3ec15c8fa6e2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Nie mam najmniejszego zamiaru ratować tuska i jego sługusów. Obędę się w tym roku bez tej trasy. Za rok przyjdą do władzy profesjonaliści to spokojnie dadzą sobie radę ze sztucznym problemem. A ekipie POpaprańców już dziękuję... Weźcie się nieroby w końcu za jakąś uczciwa pracę, najlepiej płatną 1386 zł brutto....
Długo czekałem na taką odpowiedź. Warto było, bo się doczekałem. W Lublinie? Są już wybrani (jeszcze przed "wyborami") Tak jak z kontraktami z NFZ. Co do Ekspresówki? to nie czekam na lotnisko, tylko kupiłem sobie Motolotnię. To jest przyszłość Lublina. lub dyliżanse a w zimie sanie. Lotnisko w Świdniku będzie w sam raz aby samoróby lub złom latający zarejestrowany w Czechach Mógł lądować bliżej Lublina (Droga z Radawca jest męcząca szczególnie przy wjeździe na główną do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Nie mam najmniejszego zamiaru ratować tuska i jego sługusów. Obędę się w tym roku bez tej trasy. Za rok przyjdą do władzy profesjonaliści to spokojnie dadzą sobie radę ze sztucznym problemem. A ekipie POpaprańców już dziękuję... Weźcie się nieroby w końcu za jakąś uczciwa pracę, najlepiej płatną 1386 zł brutto....
Długo czekałem na taką odpowiedź. Warto było, bo się doczekałem. W Lublinie? Są już wybrani (jeszcze przed "wyborami") Tak jak z kontraktami z NFZ. Co do Ekspresówki? to nie czekam na lotnisko, tylko kupiłem sobie Motolotnię. To jest przyszłość Lublina. lub dyliżanse a w zimie sanie. Lotnisko w Świdniku będzie w sam raz aby samoróby lub złom latający zarejestrowany w Czechach Mógł lądować bliżej Lublina (Droga z Radawca jest męcząca szczególnie przy wjeździe na główną do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zapamietajmy jak ludzie rzadzacy z Wybrzeza traktuja Lubelszczyzne w inwestycjach .Szanowni ludzie Wybrzeza i Kaszub prosimy o poparcie nas w bardzo waznej spraawie jakim sa drogi i obwodnice Jezeli jestescie Polakami a racze napewno papiez mowił Polska powinna byc SOLIDARNA Finansowo nie patrzcie tylko na czubek wlasnego nosa .Wasz premie nie dba o cała Polske wybiorczo pozwala dzielic kase.Jezeli wy otrzymujecie z kasy Centralnej okolo 12-20 miliardow zlotych a LUBELSZCZYZNA nawet 1 miliarda czy naprawdę jestescie 20 x lepszym społeczenstwem ????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrzeże jest,Kaszuby są,a gdzie lubelszczyzna jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadam na pytanie poslanki grabarczyka magdy-gąsior-marek zamieszczone na jej stronie internetowej.http://www.magdagasior.pl/tematy-do-dyskusji/98-w-lublinie-najbardziej-brakuje-mi.html Pytanie brzmi: " Jakie są słabości Lublina?" Odpowiadam na zadane pytanie - TACY POSLOWIE JAK TY. Zapomnialas ze w skansenie co sie zowie Lubelskie niektorzy ludzie maja jeszcze telewizory i ogladali w nich jak cala w skowronkach calujesz i wreczasz kwiaty grabarczykowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni przyjaciele z Lublina popieramy wasze starania o obwodnice i droge ekspresowa na terenie Lubelszczyzny -jestescie jako najwieksze miasto historyczne po prawej stronie Wisly bez Obodnicy i Drogi Ekspresowej dlatego juz teraz Prasa [dzięki dziennikarze]uczniowie NAUCZYCIELE studęci profesorowie szkół wyższych w radio wspomagajcie się w bardzo waznych sprawach tylko jednosc buduje czy zielony czerwony czy czrny gramy w JEDNEJ druzynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak napisał:
Szanowni przyjaciele z Lublina popieramy wasze starania o obwodnice i droge ekspresowa na terenie Lubelszczyzny -jestescie jako najwieksze miasto historyczne po prawej stronie Wisly bez Obodnicy i Drogi Ekspresowej dlatego juz teraz Prasa [dzięki dziennikarze]uczniowie NAUCZYCIELE studęci profesorowie szkół wyższych w radio wspomagajcie się w bardzo waznych sprawach tylko jednosc buduje czy zielony czerwony czy czrny gramy w JEDNEJ druzynie.
Dziękujemy POZNAŃSZCZYZNIE za wsparcie moralne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My również solidarujemy się z Wami . Wszystkim swoim znajomym kazałem wysyłac maile do ministerstwa , a sam jednym głosem wpisałem się na listę . Tak trzymac !!! Jestem pełen podziwu za zryw. Oby przyniósł skutek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest Gąsior z kwiatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WARMIŃSKO - MAZURSKIE napisał:
My również solidarujemy się z Wami . Wszystkim swoim znajomym kazałem wysyłac maile do ministerstwa , a sam jednym głosem wpisałem się na listę . Tak trzymac !!! Jestem pełen podziwu za zryw. Oby przyniósł skutek!!
Warmińszczyznie i Mazurszczyznie za okazaną solidarność,bardzo i to bardzo dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zorganizowany protest Mieszkańców Lublina i Okolic, plus (nie wiem jak to ująć) "członkowie" forum SkyscraperCity (myślę, że takich protestów będzie więcej). Tym razem "Ruch Poparcia Palikota" nie "podszył" się pod tą akcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...