Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jako platformers nic nie zrobił i teraz NIE NABIERZE MNIE! szkoda atramentu-dni PEO są policzone ...za smoleńskie śledztwo,za ceny benzyny,za "kolegę Jaruzelskiego" BAJ BAJ MASZKARO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adresy elektroniczne nie działają!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram tę akcję i sam wysłałem e-mail przed chwilą. Nawet jeżeli to mrzonki, to niech przynajmniej wiedzą co ludzie myślą. Poza tym ktoś może powiedzieć, że nic to nie da, ale o tym czego się chce i potrzeba ludziom należy mówić głośno. Wystarczy przytoczyć przykłady z Grecji i Włoch z podwyżkami cen benzyny i sms'ów - po dwóch dniach wracali do cen sprzed podwyżek. Polacy się szczycą solidarnością, ale jak trzeba razem zadbać o swój interes to jakoś chętnych nie ma, a głównym argumentem jest "a co to da"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NIE ZAPOMNIJCIE WYSŁAĆ LISTU DO OBYWATELA ŻUKA I ZAPYTAJCIE GO DLACZEGO WAS OKŁAMAŁ ? JESTEŚCIE PODATNI NA SOC TECHNIKĘ I DAJE SIĘ WODZIĆ ZA NOS CHOĆBY TYM ARTYKUŁEM APELEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
A NIE ZAPOMNIJCIE WYSŁAĆ LISTU DO OBYWATELA ŻUKA I ZAPYTAJCIE GO DLACZEGO WAS OKŁAMAŁ ? JESTEŚCIE PODATNI NA SOC TECHNIKĘ I DAJE SIĘ WODZIĆ ZA NOS CHOĆBY TYM ARTYKUŁEM APELEM
A ty pewnie siedzisz, nic nie robisz i wymagasz od innych. Typowy polaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyslałem - mam nadzieje że to coś da. A co do Platformy - są już dla mnie skończeni - nie poprę ich już w żadnych wyborach. Pisiarze - nie cieszcie się - was też nie poprę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wysłałem mail-protest und żądanie inwestycji A Wy niektórzy na forum polityczni ujadacze-mądrołki zamilczcie choć ten raz jeden, poprzyjcie słuszną sprawę, miast tracić energię na obszczekiwanie wszystkich i siebie nawzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijcie mi po co był grabarczyk w lublinie przed wyborami, bo jak sobie przypominam to chyba "otwierał" rozpoczecie budowy. Jak zwykle w CH.....ja PO robi wszystkich, a ludzie na tych OSZUSTÓW dalej głosują. W związku z powyzszym po co pisać listy - trzeba odpowiednio głosować. A lubelszczyzna słynie z zaprzęgów konnych to i po co expresówki, obwodnicie LUBLINA czy PUŁAW. Pozdrawiam POsłów z lubelszcyzny, a ludziom proponuje zapamiętać ich nawiska na przyszłoroczne wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 1990-1995 jeździłem regularnie trasę Zamość-Warszawa Fiatem 126p w ~ 3,5 godziny, gdzie było tylko ~ 50 km z poboczami, teraz mając znacznie lepszy i szybszy wóz i cała droga jest z poboczami a częściowo nawet ekspresowa i dwupasmowa ciężko jest zejść poniżej 4 godzin. Często jeżdżę do Warszawy służbowo i prywatnie i jadąc do stolicy walczy się na drodze o życie. Najgorsze są odcinki od Lublina do Żyrzyna oraz od Garwolina do Warszawy, bardzo duży ruch samochodów powoduje u kierowców frustrację i agresję, co przekłada się na katastrofalny stan bezpieczeństwa na drodze. Nic nie usprawiedliwia marazmu w budowie drogi S17 łączącej Warszawę z południowo-wschodnią Polską i nie interesuje mnie jako kierowcę brak środków. Od kilkunastu lat słyszymy o przesunięciu tej inwestycji bo brak pieniędzy a buduje się inne szlaki, rzekomo ważniejsze. Czy mieszkańcy wschodniej i południowo-wschodniej Polski to jakaś inna, gorsza nacja? Chciałbym aby droga S17 która kiedyś powstanie przyczyniła się zwiększenia bezpieczeństwa w naszej i tak jednej z najgorszych częściach Polski. Chciałbym jadąc drogą ekspresową spokojnie do 110 km/h po 2,5 godzinach w spokoju i bez stresu dojechać do Warszawy i tak samo bezpiecznie wrócić. Dlatego jako kierowca nie mogę się zgodzić na ciągłe odsuwanie w czasie budowy jakże ważnej arterii naszego regionu. Czy Polska kończy się na Wiśle? Nie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d*pa z KK napisał:
A ty pewnie siedzisz, nic nie robisz i wymagasz od innych. Typowy polaczek.
Ja jestem Polakiem a Ty polaczkiem skoro tak wypisujesz ,bez szacunku o własnej ojczyżnie ,żal mi Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wypowiedź PO? gdzie wypowiedź Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mail Grabarczyka nie przyjmuje wiadomości, macie inny pod którym można się 'wyrazić'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RATOWAĆ TO MOŻNA ZAGROŻONE GATUNKI SSAKÓW ALBO PŁAZÓW, CH,CHA....TERAZ LUBELAKI TO SE MOŻECIE PALCEM W BUCIE POGMERAĆ!~!PODZIĘKUJCIE KOLEJNYM DECYDENTOM TFUU LUBLINA, PARLAMENTARZYSTOM Z REGIONU, ZA TO JAK DBALI PRZEZ 20 LAT( ZNACZY SIĘ OLEWALI)O SPRAWY LUBLINA I WOJEWÓDZTWA!!CZAS ZAORAĆ LUBELSZCZYZNĘ I WŁĄCZYĆ DO UKRAINY I BIAŁORUSI!!KONIEC MRZONEK O BOGATEJ UE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
W latach 1990-1995 jeździłem regularnie trasę Zamość-Warszawa Fiatem 126p w ~ 3,5 godziny, gdzie było tylko ~ 50 km z poboczami, teraz mając znacznie lepszy i szybszy wóz i cała droga jest z poboczami a częściowo nawet ekspresowa i dwupasmowa ciężko jest zejść poniżej 4 godzin. Często jeżdżę do Warszawy służbowo i prywatnie i jadąc do stolicy walczy się na drodze o życie. Najgorsze są odcinki od Lublina do Żyrzyna oraz od Garwolina do Warszawy, bardzo duży ruch samochodów powoduje u kierowców frustrację i agresję, co przekłada się na katastrofalny stan bezpieczeństwa na drodze. Nic nie usprawiedliwia marazmu w budowie drogi S17 łączącej Warszawę z południowo-wschodnią Polską i nie interesuje mnie jako kierowcę brak środków. Od kilkunastu lat słyszymy o przesunięciu tej inwestycji bo brak pieniędzy a buduje się inne szlaki, rzekomo ważniejsze. Czy mieszkańcy wschodniej i południowo-wschodniej Polski to jakaś inna, gorsza nacja? Chciałbym aby droga S17 która kiedyś powstanie przyczyniła się zwiększenia bezpieczeństwa w naszej i tak jednej z najgorszych częściach Polski. Chciałbym jadąc drogą ekspresową spokojnie do 110 km/h po 2,5 godzinach w spokoju i bez stresu dojechać do Warszawy i tak samo bezpiecznie wrócić. Dlatego jako kierowca nie mogę się zgodzić na ciągłe odsuwanie w czasie budowy jakże ważnej arterii naszego regionu. Czy Polska kończy się na Wiśle? Nie. Pozdrawiam
NIESTETY DLA BURAKÓW ZE STOLYCY, LUBLIN TO ZABITY DECHAMI WSCHÓD,BLISKO UKRAINY!SKAZANO I MY SAMI WYBIERAJĄC TAKIE MIERNOTY DO CIAŁ PRZEDSTAWICIELSKICH, SKAZALIŚMY SIĘ NA ZAŚCIANKOWOŚĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyślę żadnego listu bo to kolejny PRowski numer platformersów i beznadziejna , spóźniona akcyjak kurierka. Najpierw niezależni dziennikarze z kurierka rozliczą Wasilewskiego i Palikota za 4 lata bicia piany. Zamiast wspierać pieniacza i mieszacza 4 lata nieustannej promocji i dzisaj tak samo. Gdzie byliście przez 4 -ry lata, czy któś z was zadał niewygodne pytanie palikotowi??? To odwrócenie ról. Ci panowie zostali wybrani (fakt ,że przez idiotów) przez większość społeczeństwa i nie wykonali swojej pracy , za którą wzięli kupę kasy!!!!! Dzisiaj przy pomocy tych samych użytecznych głupków lub cynicznych typów palikot za pośrednictwem kuriera informuje, że wyśle tysiące e-maili. A co robił przez ostatnie lata???? Pluł jadem i rozbijał państwo tak samo jak jego kumple oszuści i kłamcy z peło np. minister co tydzień przed wyborami obiecał ekspresówkę , a tydzień po odwołał to. Głosujcie tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wychodzi jakie to POparcie w Warszawie mają Hetman i Żuk którym to tak "straszyli" w kampanii wyborczej. Kolejny raz lublinianie dali się nabić (używając określenia ojca Wiśniewskiego) w kolorowego balona.Uwieżyli POpaprańcom z Platwormy Oszustów ,zabezpieczyli im pełne koryto na kolejne cztery lata ale aby coś wskórać to muszą "Pospolite Ruszenie" organizować. W przeciwnym razie region dostanie skapkę która to jedynie wystarczy na czarne worki dla Nalewajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie macie lepszego zajęcia i wolny czas +to piszcie!Skutek będzie "zerowy " ,ale za to jaka wielka satysfakcja...........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art napisał:
mail Grabarczyka nie przyjmuje wiadomości, macie inny pod którym można się 'wyrazić'?
Czesc Podaje adresy ze strony http://www.mi.gov.pl/2-482be1a920074-1793483.htm na ktore mozna wysylac swoje stanowiska, uwagi i sugestie dotyczące projektu Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 oraz jego wpływu na środowisko: Ministerstwo Infrastruktury Departament Dróg i Autostrad 00-928 Warszawa ul. Chałubińskiego 4/6 rax: 22 630 19 09 e-mail: a.orlowska@mi.gov.pl; eboratynska@mi.gov.pl Ludzie prosze piszcie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję bystości umysłu osobnikom wyobrażającym sobie, że "peowski" rząd będzie dbał o regony stanowiące ostoję pisowszczyzny. Kupcie sobie drewnane młotki i co rano po gołwach, po głowach (swoich).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PO będzie tak rządziła dalej w kraju i Lublinie to czarno widzę następne wybory!Lublin i lubelskie jest niezauważalne dla RZĄDU,jeżeli jest bardzooooo DUŻYyyyy problem z realizacją tej jednej super ważnej inwestycji dla regionu to co mówić o innych niechętnie widzianych wydatkach na rozwój lubelszczyzny.Mówi się że Lublin to bastion PIS,a dziwicie się.Kto będzie głosował na PO ,chyba tylko sami działacze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...