Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
art napisał:
mail Grabarczyka nie przyjmuje wiadomości, macie inny pod którym można się 'wyrazić'?
Cezary.Grabarczyk@sejm.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEMINGI DO ROBOTY WASZE KOCHANE PO NIECH DZIAŁA !! PALIKOT do roboty !!! walczyłeś z kaczorami i z religią to walcz z obwodnicą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam a po jakiego chuja mam pisać ja i tak ich krawaciarzy pier***e FUCK YOU WARSZAWKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lubelskim wygrał PIS więc teraz PO pokaże nam jak powinniśmy głosować trzeba było myśleć przed wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te maile nic nie dadzą - nikt ich nawet nie przeczyta - a jeśli przeczyta to po prostu skasuje.. Trzeba mocniejszej i ostrzejszej manifestacji !!! Musimy w końcu GŁOŚNIEJ pokazać swój protest !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wysłać maile i zainteresować tą sprawą dziennikarzy lubelskich z RMF i Radia Zet. Czasem mówią o sprawach często mało istotnych a ta inwestycja jest jedną z bardziej potrzebnych dla naszego miasta i regionu. W im większej ilości mediów będziemy słyszani tym lepiej. Może rząd zmieni zdanie. Może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak aktywna akcja z transparentami przy wlotach z kierunków Chełm/Zamość, Łęczna i Warszawa? Choćby z tekstem: "Przed wyborami 2010 - obwodnica Lublina JUŻ WKRÓTCE, PO wyborach 2010 - obwodniaca Lublina KIEDYŚ TAM, Dziękujemy Prezydencie Żuk i Platformo" A jeszcze jakby trochę spowolnić ruch ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zablokujmy przejścia dla pieszych na al. Jerozolimskich !!! kto się pisze w sobotę ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko blokada warszafffki cholernej coś da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie takie petycje w przy pomocy stron/serwisów które od tego są !!! a nie tak chyba, że ja mam pisać to ręcznie... Niech POLITYCY LUBELSCY RUSZĄ DUPĘ i głośno krzyczą w tej sprawie !!! BO aż się niedobrze robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba najechać na Warszawke..najlepiej pod MI..jak mało ...blokowac ulice..Trzeba tylko zebrać pokaźną grupę osób, poinformować media!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co da nam blokowanie Warsiafki? Oni już są do tego przyzwyczajeni, a nie zrobimy większej bardachy niż górnicy czy inni stoczniowcy, którzy są w tym mistrzami. Wrażenia nie zrobimy na nich żadnego, a się tylko na koszty dojazdu do Warsiafki narazimy. Spalimy paliwo z którego akcyza wpadnie do wielkiego państwowego gara, z którego i tak nic nie dostaniemy. Jeśli już to blokada tranzytu przez Lublin połączona z akcją informacyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzik napisał:
tylko blokada warszafffki cholernej coś da
To nie wina "warszaffki" tylko decyzji rządu, że nie opłaca się inwestować w Lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rob napisał:
Wysłałem maila to TV LUBLIN, ciekawe czy będzie jakiś odzew. Ludzie piszcie maile to TV. "Zwracam się z apelem do TV Lublin o nagłośnienie faktu wykreślenia obwodnicy Lublina oraz odcinka Lublin-Kurów z planu budowy dróg przed 2013. Potrzeba nam dogłębnej informacji społeczeństwa o tym fakcie, aby mogło reagować wcześniej, dopóki trwają konsultacje społeczne tj 27.12.2010. Planowane są różne formy nacisku na rząd włącznie z protestem i blokadą drogi nr 17 pod Lublinem. Potrzeba szerszego dotarcia do obywateli, tak aby jak najwięcej osób mogło się włączyć w akcję. Oto link do forum na którym organizowany jest protest : http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1195867. Proszę o zainteresowanie tą sprawą, gdyż działamy w imię wspólnego dobra, a rolą telewizji jest nie tylko podawanie suchych faktów, ale również udział w inicjatywach obywatelskich. Z poważaniem"
Dobra robota. Ja rowniez juz wyslalem do TVP Lublin na adres: sekretariat.lublin@tvp.pl "Brak terminowej realizacji inwestycjii drogowej trasy S17 wraz z obwodnica Lublina, ktorej poczatek budowy mial rozpoczac sie w 2011 r. spowoduje ostateczny upadek gospodarczy woj. Lubelskiego. Naglasniajcie codziennie ta sprawe. Pilnujcie wladze Lublina dopytujac sie o ich dzialania i informujcie nas o tym. Informujcie o metodach protestu, adresach mailowych gdzie mozna wysylac protesty, terminach demonstracji. Mamy czas do 27 grudnia."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazowszu też chcą zabrać http://www.tvnwarszawa.pl/ulice,news,podpisami-w-liste-ciec-drogowych-inwestycji,29981.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mazowszu też chcą zabrać http://www.tvnwarszawa.pl/ulice,news,podpisami-w-liste-ciec-drogowych-inwestycji,29981.html
Tylko że jest mała, droba rożnica miedzy Mazowszem a Lubelszczyzna czyli: zarobki 10 razy nizsze, kompletny brak zagranicznych firm i inwestycji... Wiec nie porownoj najbogatszego regionu Polski z Lublinem ktory jest najbiedniejszym regionem w calej Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Minister ma chyba pełną skrzynkę. Oto odpowiedz jaką dostałem: ----- The following addresses had delivery problems ----- (failed)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LEMINGI DO ROBOTY WASZE KOCHANE PO NIECH DZIAŁA !!PALIKOT do roboty !!! walczyłeś z kaczorami i z religią to walcz z obwodnicą !
Gdzie była kaczka jak rządziła? Gdzie był PIS jak miał większość (pożal się boże w parlamencie)? Gdzie te decyzje o budowie S17? PIS pojawia się tylko wtedy, kiedy można poszczekać na wrogów. Mają oni w du*** ciebie i twój zasrany Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie że to że piszecie to coś da?! Nic to nie da, bo jak raz podejmą decyzje to jej nie odwołają jak wyślecie nawet milion maili. A dlaczego nie napisaliście że droga S-19 tez nie będzie robiona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę waszych obietnic bez pokrycia kłamcy z PO . Nie głosowałem na was i nie zagłosuję . Mam zaprzęg z saniami a latem wóz po gnojówce i to mi wystarczy . Przecież mieszkam na Lubelszczyźnie . Przynajmniej na paliwo nie wydam i będzie kasa w kieszeni której i tak jest coraz mniej ale po co mi to . Cofamy się i tyle. A wam drodzy forumowicze proponuję to samo. Kupić konia i sanki a na lato zbić z desek wóz. Przynajmniej będzie swojsko , czyli normalnie jak w woj. Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...