Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz chce wyrzucić tiry z Lublina

Utworzony przez Wojtek, 4 listopada 2014 r. o 07:49 Powrót do artykułu
Mieszkam 2km w linii prostej od obwodnicy (sławinek) po otwarciu okna hałas jest taki że  mam wrażenie jakbym mieszkał 100m od północnej obwodnicy,mam nadzieję że to kwestia nowego asfaltu który "szumi" jako świeży??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam na Czechowie i jak otworzę okno to słyszę pociągi jadące przez Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja Ratusza! A tak przy okazji zaprawszam na Facebook do polubienia strony TIRy na tory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zacząć od zakazu wyprzedzania dla ciężarówek na terenie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek, to jest kwestia tego, że zbyt blisko obwodnicy mieszkasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe oc to niby za zjazd będzie? jeśli taki sam jak na sławinku to można liczyć, że z ekspresówki zjedzie siedopiero przy willowej, jakby nie mozna było zrobić więcej zazdów i rozjazdów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a możeby dk 19 "przenumerować" - niech biegnie z Lubartowa na obwodnicę na zachód i łaczy sie ze "starą" 19 na Świerczewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak dopasować fazy świateł? Wczoraj ok 15 od strony Warszawy na Solidarności 3 auta za to od Północnej korek od Kosmowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZAS NAJWYŻSZY !!! Całę miasto w koleinach, wstyd na całą europę ;/ Prezentujemy się najgorzej w Polsce ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może dokończyć połączenie Dywizjinu303 z Wrotkowską? Jakoś cicho na tą trumną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@lubelak: nie można, nie pozwalają na to przepisy, muszą być zachowane odpowiednie odstępy pomiędzy zjazdami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak będzie cała obwodnica, wszystkie wjazdy i wyjazdy to i tak tiry będą we wszystkich dzielnicach i na osiedlach mieszkaniowych, bo tam są markety wielkie jak Leclerc i mniejsze jak Biedronka, na które urząd raczył wydać pozwolenia. To tam tiry co noc przyjeżdżają z towarem i hałasują przy rozładunku, włączonym cały czas silnikiem i agregatem. Wystarczy spojrzeć na asfalt większości ulic w mieście. TRAGEDIA. Jechałam ostatnio Nałęczowską, Głęboką, Narutowicza, Piłsudskiego, Rondo na Klinie, DM Majdanka, Grabskiego i wszędzie nierówności, łaty, dziury, pofałdowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zjazd w snopkowie jest już otwarty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest z łacznicą która prowadzi z węzła Sławinek od strony Warszawy do Piask bo jest ona z takim mostkiem. To chyba przejazd gospodarczy. Nie wiem czy tam wszystkie tiry nawet do 4 m wysokości sie zmieszczą ale wydaje mi się ze chyba nie. Proszę o konkretn ą odpowiedz jak się ktoś orientuje w temacie. dlatego to piszę bo właśnie jakos mało tranzytu idzie z zaobserwowania od strony właśnie Warszawy w kierunku Piask lub Chełma czy Zamościa. Proszę o same konkrety na temat tego przejazdu bo nie wiem czy ktoś podziela takie samo zdanie jak ja.Dotyczy to tylko tej jednej łącznicy bo ta prowadząca od Lublina na wężle Sławinek w kierunku Zamościa jeat chyba bez przejazdu gosp. Jeśli to jest prawda to wybudowano złą łącznicę i trzeba było większy most zbudowac w ciągu łącznicy a nie taki sobie przejazd pod którym tiry w relacji Warszawa - zamość jada przez miasto. To ciekawa zagadka Prosze o pilną odpowiedż w tej kwestii znaczy tego przejazdu gosp. i powiedzenie czy tam jadą wszystkie tiry pod spodem oraz pojazdy róznych gabarytów np lawety z autami dużego rozmiaru jak to jest?    Proszę o pilną odpowiedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest z łacznicą która prowadzi z węzła Sławinek od strony Warszawy do Piask bo jest ona z takim mostkiem. To chyba przejazd gospodarczy. Nie wiem czy tam wszystkie tiry nawet do 4 m wysokości sie zmieszczą ale wydaje mi się ze chyba nie. Proszę o konkretn ą odpowiedz jak się ktoś orientuje w temacie. dlatego to piszę bo właśnie jakos mało tranzytu idzie z zaobserwowania od strony właśnie Warszawy w kierunku Piask lub Chełma czy Zamościa. Proszę o same konkrety na temat tego przejazdu bo nie wiem czy ktoś podziela takie samo zdanie jak ja.Dotyczy to tylko tej jednej łącznicy bo ta prowadząca od Lublina na wężle Sławinek w kierunku Zamościa jeat chyba bez przejazdu gosp. Jeśli to jest prawda to wybudowano złą łącznicę i trzeba było większy most zbudowac w ciągu łącznicy a nie taki sobie przejazd pod którym tiry w relacji Warszawa - zamość jada przez miasto. To ciekawa zagadka Prosze o pilną odpowiedż w tej kwestii znaczy tego przejazdu gosp. i powiedzenie czy tam jadą wszystkie tiry pod spodem oraz pojazdy róznych gabarytów np lawety z autami dużego rozmiaru jak to jest?    Proszę o pilną odpowiedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TO SĄ TE TIRY? DO REDAKTORA NIE TAKICH POJAZDÓW JAK TIRY!!! TIR to chyba zrzeszenie przewożników czy cos takiego  niech pan doczyta i ie pisze głupot.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyraźnie widać że większość samochodów ciężarowych jadąc od granicy ukraińskiej w kierunku Kraśnika nadal jedzie al Solidarności i Sikorskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedokładne jest oznakowanie w Ciecierzynie przed wjazdem na przebudowaną S 19 dla jadących od strony Lubartowa. Drogowskaz wskazujący kierunek na Warszawę jest ustawiony zbyt wcześnie wskutek tego duża ilość kierowców zjeżdża zbyt wcześnie na drogę gminną (serwisową).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam na Czechowie i jak otworzę okno to słyszę pociągi jadące przez Lublin
Potwierdzam wieczorem na czechowie słychać czasami pociągi. Rzadko ale się zdarza haha Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ogloszono że  obwodnica będzie platna to tiry i tak by zaoszczędzić będą pakować się do miasta.To tak jak teraz omijają expresówkę przez Melgiew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...