Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz kupił 10 alkomatów. Sam sprawdzisz trzeźwość

Utworzony przez Marysia, 6 grudnia 2012 r. o 17:59 Powrót do artykułu
O ile przyjemniej by się czytało;Ratusz kupił 10 bezdomnym komplety ciepłej odzieży i po bochenku chleba.Co się te ratusze tak zbroją ? boją się swoich mieszkańców? Czy brakuje im kasy do koryta czy tej kasy mają za dużo? W koło ;Paralizatory, radary, alkomaty,co jeszcze armaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheheh..od tego sa Stowarzyszenia i Caritas....a Ratusz...ma inne problemy..walka o stołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważna rzecz. Kiedyś dzień po imprezie nie byłem pewny czy mogę prowadzić , czułem się dobrze. W kilku komisariatach usłyszałem pan pojedzie tam na pewno mają. Urządzenia były oddane do "legalizacji". Ich to nie obchodzi .A po drugie to spotkałem się w jednej pod lubelskiej wsi, że pijani według alkomatu byli trzeźwi Na pewno byli pijani. Takie badanie nie jest miarodajne czasami i nie może być tłumaczeniem w razie kontroli czy wypadku. Te 10 alkomatów na pewno się przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kilka razy byłem sprawdzać czy nie jestem jeszcze wczorajszy i nigdy nie było z tym problemu! i zawsze szedłem tam na piechotkę i nawet jak raz mi wykazało 0,3 promila to nikt nie sprawdzał czy przypadkiem nie przyjechałem autem. Badałem się w okolicy Lwowskiej, na Hutniczej i raz na Męczenników Majdanka koło szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wreszcie jakies działanie godne uwagi, mialem juz takich kilka wypadkow ze trzeba bylo jechac a nie bylem pewny czy juz wszystko po nocy mi przeszlo. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz po wyjściu z impry u kalinowskiego w czarnej owcy skorumpowane urzędasy będą sie badać za zawartość gorzały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...