Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
3 mln na kobiecą koszykówką, nie obrażając koszykarek, ale kto to ogląda. Pomyślcie jakby te 3 mln zainwestować w lubelski upadający sport. Napewno lepsza inwestycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak to robią inni, że im się opłaca - bo władzom lubelskim to się tylko opłaca zmieniać logo na autobusach, kolor autobusów, rzeźby na rondach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Popieram w tej dycyzji prezydenta. Lepiej te 3 miliony byłoby wydać na naprawę dróg osiedlowych i bocznych, bo jak zostały wybudowane np u mnie w około 1970r tak nie były ruszane do dziś dnia.. nie muszę pisać jak takie drogi wyglądają i wygląda po nich jazda, poza tym za mało miejsc parkingowych i auta się nie mieszczą dobudować trochę zmienić organizacje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I bardzo dobrze. Popieram w tej dycyzji prezydenta. Lepiej te 3 miliony byłoby wydać na naprawę dróg osiedlowych i bocznych, bo jak zostały wybudowane np u mnie w około 1970r tak nie były ruszane do dziś dnia.. nie muszę pisać jak takie drogi wyglądają i wygląda po nich jazda, poza tym za mało miejsc parkingowych i auta się nie mieszczą dobudować trochę zmienić organizacje..
To dalej ja. Z kolei nie wiem po co promować Lublin ? Jak to jest miasto do remontu wszystko jest tutaj do wymiany a ni promować chcą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale 1 milion na premie dla urzędasów się znalazł bezproblemowo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydencie, a europejski turniej w kosza to nie reklama ? Uslysza o tej wsi nawet europejczycy. PPo drugie. Co ci przyjdzie z tego, ze wydasz pieniadze na reklame ? Zalozmy ze od tej pory ludzie beda przyjezdzac do lublina (nie wiem po co) Jak zorganizujemy mistrzostwa to tez tutaj ludzie przyjada i tez za rok potencjalnie moga przyjechac. Jak dla mnie rezydent powinien zostac zmieniony i to wtedy kiedy dowiedzielismy sie ze w lublinie nie bedzie centrum rozrywki o jakim tak mowil i zaowiadal jezeli wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ TEGO PO TYM PREZYDENCIE ,PRUSZKOWSKI TO WIDZIAŁEM ŻE NIEUDACZNIK ALE MOŻE BĘDZIE ZMIANA ZDANIA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promocja miasta tak wydarzenia w miescie nie? po co promować jaki nic sie nie dzieje??? przyjedz a zanudzisz się???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, po tych reklamach w kinie na pewno przyjadą do Lublina tłumy... Co za idiotyzmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o czym wy tu piszecie. w poprzednich ME na trybunach było średnio 500 osób na mecz. Na nasze rozgrywki przychodzi więcej kibiców więc o czym tu mowa. Za kilkusekundowe wspomnienie o mieście w telewizji trzy bańki to gruba przesada. Dla kilku "Panów" nie liczy się miasto tylko własny interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski przynajmniej coś robił i było widać działania magistratu na mieście a Wasilewski to nic nie PO-trafi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ME nie ma kasy ale na nagrody to te pajace z ratusza znalezli kasy ! wasilewski sobie 18 tys przyznal ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Na ME nie ma kasy ale na nagrody to te pajace z ratusza znalezli kasy ! wasilewski sobie 18 tys przyznal ;/
Sam sobie nie przyznał bo ma G... do kasy miasta. Od tego są Radni a lizusów nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Kropiwnicki wyda 500 mln na nowoczesne centrum filmowe -tym się różni dobry gospodarz od prowincjonalnego urzędniczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to nie ma ,ale na pdwyżki dla tych pierdzistołków to będzię jak co roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
re napisał:
Na to nie ma ,ale na pdwyżki dla tych pierdzistołków to będzię jak co roku
Zawsze brak pieniędzy a ile wydano na nagrody dla pracowników? jeśli kierownicy dostali po około 800 zł a pracownicy około 400 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ta kwota w cia 2 dni zmalała z 5 mln PLN na 3 mln PLN. Poczekajmy jeszcze miesiąc to spadnie do 1 mlnPLN. Brawo Ratusz i Wasza promocja. Kto ukradł 2 mln PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a milion wydali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...