Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję rozdać im za friko w czasie nielegalnego objazdu po 5 hamburgerów XXL, tak żeby za rok wrócili jeszcze grubsi i jeszcze bardziej leniwi. Będzie pewność, że znowu wybiorą busa kosztem zdrowego spaceru. Proponuję w ogóle rozdawać przechodniom na deptaku hamburgery w dużych ilościach, nagonisz sobie panie drogi dużo klientów tym sposobem. W końcu deptak i stare miasto to mln km do przebycia, kto by tam chciał spacerować taki kawał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojciech wściekły na Żuka bo ten staje po stronie mieszkańców(czytaj przechodniów) a nie po stronie jednego przedsiębiorcy, którego jedyną intencją jest zarabianie szmalu??? Absurd :lol: Brawo Żuk, brawo urzędnicy! Macie w tej sprawie poparcie zdecydowanej większości mieszkańców Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Górski nie jest człowiekiem mądrym, to na pewno.
Jest konfliktowym pieniaczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pojazd spalinowy i dostawczy, jest w tym mieście bardziej uprzywilejowany, niż bus elektryczny do wożenia turystów? 
Bo auto dostawcze wjedzie tylko wtedy kiedy musi, wyładuje co ma wyładować i odjeżdża, bo ma zazwyczaj jeszcze wiele punktów do objechania.   Bus z turystami będzie jeździł w ciągu dnia i to najczęściej wtedy kiedy największa ilość pieszych, czyli od południa do wieczora, bo wtedy i turystów najwięcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku zrob jeszcze raz sondaz dla tego pana, bedzie niezły ubaw,tylko pilnowac,żeby pan Gorski z rodzinka nie mógł klikac i zobaczymy czy bedzie z 10 procent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem jest Pan głupi czy tylko udaje? Samochód dostawczy to samochód dostawczy, bus do wożenia turystów to bus do wożenia turystów. Różnica jest aż nadto widoczna. I absolutnie nic w tym dziwnego, że dostawczy dostał pozwolenie a bus nie.
Bez epitetów - w innych miastach samochody dostawcze załatwiają sprawę zaopatrzenia w nocy, lub wczesnym rankiem, a nie do południa, jak w Lublinie. Lublin jest jedynym niechlubnym wyjątkiem - także w tym przypadku. Wyliczanie innych lubelskich absurdów nie zmieściłoby się w całej gazecie. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą to powinien być zaostrzony zakaz ruchu na starym mieście. Nie dla tych śmieciowych meleksów i dla taksówek na starówce !! Dostawy tylko do 8 rano !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez epitetów - w innych miastach samochody dostawcze załatwiają sprawę zaopatrzenia w nocy, lub wczesnym rankiem, a nie do południa, jak w Lublinie. Lublin jest jedynym niechlubnym wyjątkiem - także w tym przypadku. Wyliczanie innych lubelskich absurdów nie zmieściłoby się w całej gazecie. Wojciech Górski.
Czekamy,czekamy na kolejne rewelacje, tylko skocze po czteropak bo obawiam sie,że na trzezwo tego sie nie da czytac,z cyklu zwierzenia pieniacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milion osób może mu powtarzać, że tam nie ma miejsca dla busików ale on i tak wie lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milion osób może mu powtarzać, że tam nie ma miejsca dla busików ale on i tak wie lepiej :)
Bo ty jestes be a p.Gorski jest bardzy mundry a prezydent go nie chce wpuscic miedzy ludzi ciuchcia i tez jest be a wogle to wy sie nie znacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniacz a do tego jeszcze cham ale parę randek ze strażą miejską i może nabierze trochę pokory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowa gwardia klakierów pana Żuka próbuje medialnie zaklinać rzeczywistość. Liczą się fakty: 1. Pan Żuk nie walczy o ograniczanie ruchu pojazdów na Starym Mieście, czego przykładem jest zezwolenie na wjazd pojazdów dostawczych aż do południa. Nigdzie indziej nie spotyka się takich absurdów. 2. mam zezwolenie na wjazd pojazdem spalinowym na Stare Miasto, a nie wolno mi go zamienić na pojazd elektryczny. 3. Wygrałem sondaż w Dzienniku Wschodnim w dniu 8 lipca 2015 r. w tej sprawie. Gwardia klakierów pana Żuka okazała się bardzo mała, choć tu stara się nadrabiać medialnie. 4. Mam pozytywną opinię Dzielnicy Stare Miasto w tej sprawie. 5. Lublin jest niechlubnym wyjątkiem w Polsce i w Europie, że usługa City Tour nie może promować miasta (akurat w sobotę zrobiłem zdjęcie spalinowej ciuchci z dwoma wagonami w Norymberdze, wjeżdżającej na rynek Starego Miasta). Psy szczekają, karawana jedzie dalej... Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy najbliższych wyborach pogonić króla ze świdnika i jego świtę, a miasto będzie normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie życzę sobie tych chińskich wozi D. na naszej starówce. Jest już wystarczająco ciasno bez tego szmelu. Albo i nie, sam kupie 30 takich i też będę chciał jeździć po starówce, a piesi niech spadają bo jedzie byznesmen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy najbliższych wyborach pogonić króla ze świdnika i jego świtę, a miasto będzie normalne.
Chyba ciebie razem z pieniaczem,najlepiej do torunia, pa pa pisiorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowa gwardia klakierów pana Żuka próbuje medialnie zaklinać rzeczywistość. Liczą się fakty:1. Pan Żuk nie walczy o ograniczanie ruchu pojazdów na Starym Mieście, czego przykładem jest zezwolenie na wjazd pojazdów dostawczych aż do południa. Nigdzie indziej nie spotyka się takich absurdów.2. mam zezwolenie na wjazd pojazdem spalinowym na Stare Miasto, a nie wolno mi go zamienić na pojazd elektryczny.3. Wygrałem sondaż w Dzienniku Wschodnim w dniu 8 lipca 2015 r. w tej sprawie. Gwardia klakierów pana Żuka okazała się bardzo mała, choć tu stara się nadrabiać medialnie.4. Mam pozytywną opinię Dzielnicy Stare Miasto w tej sprawie.5. Lublin jest niechlubnym wyjątkiem w Polsce i w Europie, że usługa City Tour nie może promować miasta (akurat w sobotę zrobiłem zdjęcie spalinowej ciuchci z dwoma wagonami w Norymberdze, wjeżdżającej na rynek Starego Miasta). Psy szczekają, karawana jedzie dalej... Wojciech Górski.
Zaklinanie rzeczywistosci to jest to co Pan uprawia(jak zacietrzewiony pisowiec,każdy kto ich nie popiera jest zdrajca i kodowcem tak samo tu,każdy jest poplecznikiem prezydenta -jakie to żałosne). A propo szczekania, to jeden pies szczeka a karawana dalej niz pod bramę nie pojedzie :)aż sie z wybiorę na to wydarzenie,mam nadzieje,że straz miejska juz przygotowana do akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończąc te komentarze, zadaję pytanie - zdjęcie żółtego busa sprzed 2-3 lat z mniejszym zestawem flag i reklamą nie istniejącej już prawie od 2 lat telewizji ITVL - to przypadek, czy świadomy wybór? Dwa tygodnie temu Redakcja "Nowego Tygodnia" zadbała o bardziej właściwe zdjęcie naszego busa. To tak - w kontekście załatwiania sobie rzekomo "płatnej reklamy" w "Dzienniku Wschodnim". Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kończ gościu bo jesteś żałosny. Zauważ że nikomu dotychczasowa twoja panie działalność nie przeszkadzała. Ale chamstwo i buca z jaką się pchasz pan tam gdzie pana nikt nie chce sprawi niestety że pan popłyniesz z tymi dżapańskimi cudami. Nie życzę panu źle, ale za rok nikt o panu i tym pseudo biznesie dla otyłych spasionych bezużytecznych nieruchów co przejść 500m to wyzwanie życia nie będzie pamiętał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kończ gościu bo jesteś żałosny. Zauważ że nikomu dotychczasowa twoja panie działalność nie przeszkadzała. Ale chamstwo i buca z jaką się pchasz pan tam gdzie pana nikt nie chce sprawi niestety że pan popłyniesz z tymi dżapańskimi cudami. Nie życzę panu źle, ale za rok nikt o panu i tym pseudo biznesie dla otyłych spasionych bezużytecznych nieruchów co przejść 500m to wyzwanie życia nie będzie pamiętał...
Ile ci, chory z nienawiści gościu, robiący sztucznie wrażenie tłumu, płaci zleceniodawca z ratusza za każdy jeden chamski wpis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas, by "Dziennik Wschodni", wzorem innych pism wprowadził logowanie przez facebooka. Wtedy przysłowiowe, bezkarne dotąd mendy, chowające się za swoją anonimowością, będą musiały ujawnić swoją tożsamość. Wtedy okaże się, że ten "tłum" komentatorów, to jeden psychol, opłacony przez zleceniodawcę z ratusza. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...