Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz nie zablokuje koncertów przy ul. Chodźki

Utworzony przez gada, 18 czerwca 2011 o 20:29 Powrót do artykułu
Toż na Medykalich bawi się elita społeczeństwa, przyszli lekarze A że schlani jak świnie do nieprzytomności pchali się do DSK ?. To ich przyszłe miejsce pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gada, dobry wpis
0
gada napisał:
Toż na Medykalich bawi się elita społeczeństwa, przyszli lekarze A że schlani jak świnie do nieprzytomności pchali się do DSK ?. To ich przyszłe miejsce pracy.
Zapomniałeś/aś dodać, że wśród tych bawiących się na Medykaliach sporo jest zwykłych dresiarzy z Lubartowskiej i to raczej o nich była mowa... Czyżby ukryte kompleksy gada i Holk, że udało się Wam skończyć tylko 3 klasy podstawówki? pozdrawiam
0
@gada, nie opowiadaj, że na Chodźkowych koncertach bawią się tylko lekarze, przecież tam ściągają bardzo zróżnicowane grupy osób z całego miasta i spoza miasta... Zróżnicowane pod względem i wieku, i profilu wykształcenia. I nie, nie jestem lekarzem.
0
pan radny po prostu nie miał się do czego przyczepić. czy ktoś w ogóle prosił go o interwencję?
0
Wydaje mi się, że radny poprostu jest z PiSu, to wystarczy, żeby wszystko negować.
0
Jak ratusz nie może jak może. Akurat to jest impreza masowa. Ale tak czy inaczej dni studenckie są raz do roku więc może z lekka nie przesadzajmy. Pijani pijanymi, ale podczas nocy kultury też ich nie brakowało i nikt jakoś nie płakał.... ba nawet się cieszyli...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: