Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli według "Dziennika..." ten w spódnicy to Wasilewski. To ja jednak chyba nie wiedziałem jak wygląda prezydent Lublina. Na szczęście mamy "Dziennik..." i wszystko już się wyjaśniło. Teraz idę po ochłapy, których nie zjedli waszmościowie... prezydent mi pokroi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Resztki resztki, żyjta ludzie, jaki wasz pan jest dla was milościwy... żryjta.
0
Kaczor olał Kozła z Siwą Brodą . po prostu PIS olał PO! To było do przewidzenia. A gawiedź ?? Cóż zasłużyła na ochłapy z pańskiego stołu!!
0
Wcześniej nikt lublinian na poczęstunek nie zapraszał. PO co? P oczęstowali O dpadkami na zasadzie: "Jedzcie ludzie-nawet pies nie chce-po co żywność marnować"
0
a ciekawe co SANEPID an to ze na srodku ulicy bylo rozdawane ciasto hmmm, a gdzie zlew do mycia naczyn i zlew do mycia rak?
0
Spadły okruszki z Pańskiego stołu dla plebsu!!! Pogratulować szczodrości wielkopaństwa!!!
0
NIEKTÓRYM BRAK HONORU I AMBICJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PAN PASZĘ RZUCIŁ HOŁOCIE - ONI MERDAJĄ OGONEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOBRZE WYTRESOWANE SPOŁECZEŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOBRA PO LITYKA PREZYDENCIE-MOŻE KTOŚ Z TYCH PSÓW PRZYJDZIE NA WYBORY I POSTAWI KRZYŻYK PRZY TWOIM NAZWISKU?
0
Dobrze szczekasz. Dla Ciebie specjalnie kupię mięso. Zasługujesz na wolność i swobodę. Chociaż jeden inteligentny zwierzak-da sobie radę bez pana. Szkoda,że tak mało pojętnych zwierząt w tym ZOO-Lublinie.Pozostali niech dalej udają: POkorę dla pana.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: